Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
1. únor 2010

,..............a můžeš dávat první pomoc krásným chlapům

darkwitch
1. únor 2010

aji no, jestli budou v porote zeny tak si moc nepomuzes...

asus
1. únor 2010

ajkaaaaaaa 😀

asus
1. únor 2010

holky ja mám uchylku na manžela sveho 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ajkaaa
1. únor 2010

Val jakýmu??? přirovnání?

Val tak to je horší 😀 než Dark - to už se nedá tolik maskovat - ale jestli máš úplný nutkání neustále leštit wc, tak to může být obsedantně - kompulzivní porucha - ovšem musí to trvat déle než 2 týdny. 😀
Holky to je prča, co se člověk všechno nedozví.

ajkaaa
1. únor 2010

asus no tak je ještě horší než jsme čekala 😀 😀

ajkaaa
1. únor 2010

Dark nesýčkuj 😀 . No tak kdyby tam byly jen ženy, tak si teda pod to prostěradlo nahoře něco stáhnu, a dole něco přidělám 😀 .

asus
1. únor 2010

ajkaaaaaaa a proč???tto je dobra uchylka ne? 😀

val123
autor
1. únor 2010

ajkaa no musí být furt naleštěné a voňavé, ale drhnu ho jen tak co 2 dny. Ale domestos rvu do každého čištění i na podlahy

ajkaaa
1. únor 2010

Asu no jasný 😀 😀 , ale je to moc velký objekt, ale raději to už bléže nespecifikuj 😀 .

darkwitch
1. únor 2010

aji 😀 vidim ze taktiku na vitezstvi mas vymyslenou dobre

asus
1. únor 2010

val ty jsi čistička naše ditě by ti ti řekla pouze cituji řika to i mě že jsem hajzlbaba 😀

asus
1. únor 2010

ajkaa no raděj ne ta uchylka je hodně soukroma 😀

ajkaaa
1. únor 2010

Val tak hlavně, že s tím nečistíš i sebe, příp. ostatní členy rodiny, to už by fakt bylo divný 😀 😀 .
Dark viď??

darkwitch
1. únor 2010

aji a na zkousku jsi taky dobre pripravena 😀 takze dostanes nejhur jedna minus 🙂

ajkaaa
1. únor 2010

Dark no to asi ne, je tam toho fakt moc. Chce i různý odborný názvy, etiologii, farmakologii a jiné hovadiny. No je to psychiatrička, tak si nás asi plete se studenty medicíny.

ajkaaa
1. únor 2010

Ale prý je hodná, tak třeba, když jí hodím příklad ze života ........ 😀 a přidám nějakou úchylku, tak bude spokojená 😀 . Hlavně, aby mě nechtěla léčit - a ještě hned na místě 😀 , budu raději předstírat, že pospíchám hrozně na vlak.

val123
autor
1. únor 2010

aji jj to se zatím neuchytilo 😀
asus tak to mi sedí. Manža mi vždy jen říká: "co zase šílíš, uvědomuješ si, že už sem tím přiotrávený"

ajkaaa
1. únor 2010

No Val tak tohle JEN pro tebe --- Abnormální chování je pro okolí zatěžující a nepřijatelné, bývá často zdrojem konfliktů. Postiženým lidem chybí typické znaky dospělosti – zodpovědnost, empatie.
Porucha je trvalého charakteru a je zakotvena ve struktuře osobnosti
Přestože se projevy poruchy osobnosti objevují již v dětství, diagnóza poruchy osobnosti se používá až od adolescence.
😀 , tak a máš to 😀 .

val123
autor
1. únor 2010

aji a ještě mám takovou soukromou úchylku 😀 Ve skříni mám trička srovnané podle barvy a když ho mokré věším tak na barevné prádlo mám barevné kolíky a na každém kusu musí být stejná barva kolíků a na bílé mám jen bílé kolíčky

val123
autor
1. únor 2010

tý jo paráda holky, tak mám papír, že jsem narušená 😀 😀

ajkaaa
1. únor 2010

ale můžu ti poradit - použij jiný přípravek, na Domestos už si doma zvykli 😀

mirkf
1. únor 2010

val123:...........3 DC......prirodzene snazilkovanie - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovanie - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovanie - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC
alice35:.........13 DC
tereza1980:..15 DC
eustoma:..... 17 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
alienka24........31 DC...... stimulacia - clostylbegit, pregnyl, utrogestan - 4 foliky - mojzisovka + caj - cakame az zahlasi //
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovanie - cakame az zahlasi // , kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi

ajkaaa
1. únor 2010

Val ježiššš 😀 , ale tak jestli tě to uklidní, tak já mám taky prádlo složený podle barev, mám pak lepší orientaci 😀 .

ajkaaa
1. únor 2010

Val a hlavně jak sis přečetla, už se s tím nedá nic dělat 😀 😀

ajkaaa
1. únor 2010

No konečně je tu trochu legrace, asi budu muset častěji zavítat, aby tu nebyli jen uplakánci 😉 a smutníčkové.

darkwitch
1. únor 2010

val takze manza se raduje protoze nikdy nemusi veset pradlo

val123
autor
1. únor 2010

aji já bych to tak ztraceně neviděla, protože dříve jsem vytírala a vysávala celý byt denně, prach co 3 dny, koupelnu drhla 2 x týdně a teď jsem hodně moc polevila a flákám to 😀

val123
autor
1. únor 2010

dark on dokonce nesmí věšet prádlo, protože mě tím akorát vždy vytočí

val123
autor
1. únor 2010

aji však jak říkám, moc si nám chyběla