Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
6. zář 2010

@alice35 ahojik no diky ale mě přijde břuch jak sud 😀 a co ty jak je?

alice35
6. zář 2010

@asus ale jo dá se to 🙂 mně už teda taky připadá, že ho mám velký, ale ostatní říkají, že zatím v pohodě...ale to je tím, že ho nemusí sebou nosit 😀. Nejvíc mě štve ta bolest spodku, když dýl chodím, tak je to děs a v noci se nemůžu ani otáčet jak to bolí 😠. Jak budu mít čas vyfotím pupík a hodím sem 🙂

asus
6. zář 2010

@alice35 no pravě večer když spím tak mě taky boli a zvlašt když mala lehne na přič to mě total probere 😉

alice35
6. zář 2010

@asus absolutně nechápu jak můžou doporučovat polohu ležení na boku nejlépe na levém....jak tak lehnu malá okamžitě kope, jak píšeš otočí se napříč a já teda neusnu, pže to dost bolí a taky mám strach, že ji nějak tlačím. Nejlíp si odpočnu na zádech, ale to by se nemělo no 😒 je fakt, že se mi někdy začně motat hlava, ale na chvíli změním polohu a ok.

asus
6. zář 2010

@alice35 no je to hruza fakt člověk nevi jak si lehat 😒

asus
6. zář 2010

no nic ja si jdu schrupnout jsem nijaka utahana tak zatim papaa 🙂

alienka24
6. zář 2010

tak jsem zpět, miminko je v pořádku, čípek taky, mám se šetřit a hodně odpočívat a mělo by to bolení přestat, holt do mě malá pěkně kope, dostala jsem fotečku 😉

asus
6. zář 2010

@alienka24 jee tak šup sem sni to jsem rada že je vše ok 😵

asus
6. zář 2010

@alienka24 a co neschopenka?

alienka24
6. zář 2010

no divila se že už jí dávno nemám 😅

asus
6. zář 2010

@alienka24 takže už ji máš??

alienka24
6. zář 2010

jojo ode dneška

asus
6. zář 2010

@alienka24 huraa to bylo rozumne tak ja jdu na kutě jsem unavena jak kotě 🙂

alice35
6. zář 2010

ahoj ali, tak to je super, že je vše v pořádku!!!
tak hezky holky odpočívejte 😉
já jdu dnes okouknout kočár, kterej mám vybraný, tak se těším, tak papa

lichtakova
6. zář 2010

nazdar holky, ale to není pravda, že sem nechcem chodit, já nakukuju, ale když ono je to někdy náročný...někdy časově a někdy zas na hlavu...jako třeba teďka 😒

asus
6. zář 2010

@lichtakova no už jsem si řikala kdepak taky si 🙂 ja vim no ale chodilo se častěji tak nam připada že nikdo nechodi no

lichtakova
6. zář 2010

nojo, když je to teďka v práci vopruz, bu´d není čas nebo nejde net....
ale já vám všem držím pěsti, ať se hezky kulatíte (teda jako mimčama zevnitř😉).
taky by mě zajímalo, co dark
ani val se neobjevuje

asus
6. zář 2010

@lichtakova pravě dark tu dlouho nebyla a ani Vall 😒

alienka24
6. zář 2010

kuk, jsem zas tu

alienka24
6. zář 2010

tak mám i jednu 3D ufounku v albu, ošklivoučkou 🙂 sem jí sem nechtěla ani dávat ale prý jsou i horší a že tohle tak strašný ještě není 😅 😀

darkwitch
6. zář 2010

ahoj zase nam jde net hura, za chvili vas doctu, mozna...

darkwitch
6. zář 2010

no dobre nemam silu vas docist, co se tu delo?

darkwitch
6. zář 2010

hele ja vam psala, ze mi nejde net, vy si em vubec nevsimate ☹ a stejne jste tu jen pres den a kdyz vecer prijdu tak tu nikdo neni a ja se sem v praci nedostanu... ach jo...

alienka24
6. zář 2010

juuu jsi živá dark 🙂 to je dobře

darkwitch
6. zář 2010

vzdyt jsem sem obcas nakoukla a psala jsem, ze mi nejde net... to je porad vycitek...
a o vikendu jsem byla na akci a trosku jsem nastydla...

alienka24
6. zář 2010

@darkwitch nikdo ti nic nevyčítá aby bylo jasno

noa nedivim se že jsi nastydlá, už je večer a ráno děsný chladno, brrr

darkwitch
6. zář 2010

ali no jen aby 😀
no, hlavne v noci bylo chladno, jsem si myslela, ze v nove spacacku mi bude teploucko a nebylo to tak dobre, my jsme vecer sedeli u ohnicku a mela jsem plast, takze mi zima byla jen v noci

alienka24
6. zář 2010

a neboj, já jsem ode dneška na neschopence tak si na tebe počkám občas abychom pokecali večer 🙂

zdezli
6. zář 2010

@darkwitch ahoj darki, jak se mas?

darkwitch
6. zář 2010

ali je to budes hodna 🙂
ahoj zdeni, ale jo mam se dobre, v patek jdu k doktorovi tak uvidim co mi reknou jestli me poslou na laparo nebo na KET