Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
22. zář 2010

ahoj holky, já jsem zpátky z ortopedie, předepsal mi rehabilitace a prý to musím už doklepat 😝 zítra mám poradnu, asi bude poslouchat jen srdíčko, ale minulý týden mě hodně bolelo břicho a tak mu to povím a možná skoukne mimíse celýho, my máme zatím stále konec pánevní, hlavu mám naraženou v levých žebrech a nohy přímo na močáku 😒 už by se měl zkusit otočit, ale asi tam moc místa nemá, počítám, že by mohl mít tak něco kolem 1,2 - 1,5 kg, uvidíme pak na UTZ po tom 30tt.
jinak jsem začala třídit věcičky, objednala jsem první modrou věc 😵 zimní kombinézku, jinak koupím ještě pár bodýček a dupajdy, ale celkově máme všeho dost, takže ty nákupy jsou teď největší pro dceru, před zimou nové zimní oblečení a boty, oteplovačky, sněhule atd. no síla, zlatý mimibazar 😅
mám plný pytel růžových věcí, chytá mě nostalgie když to prohlížím 😅 včera jsem objevila úžasnou bunidčku Cherokee, růžovou jakoby z teletiny, nikdy jsme jí na sobě neměli, ach jo... pomalu to začnu fotit a dám na bazar

alice35
22. zář 2010

@asus ty jo skoro 2kg, jo??? drsnýýý 😲 tak to jsme menší 😉 jinak mám nahoře 10kg 😠

tereza1980
22. zář 2010

tak pupek v albu, když koukám na alici, řekla bych že mám tak stejný břicho jako ty 😖 to bude obr 😕 já mám nahoře zatím 7kg

alice35
22. zář 2010

odpo jedeme pro věci pro Sofinku...matraci, plíny, osušky atd tak se těším 🙂 možná nakouknu večer papa 😉

alice35
22. zář 2010

@tereza1980 rostete pěkně 😉 😀 že mě chcete předstihnout??? 😀 😀 😀

tereza1980
22. zář 2010

@alice35 skoro to tak bude, dnes se ortoped divil, že mám ještě 10 týdnů do porodu, to nevím kam to břicho složím 😉 jsem fakt zvědavá na ty míry, kolik máš teď výšku fundu?

alice35
22. zář 2010

@tereza1980 já ti nevím, píše se to do průkajdy?

alienka24
22. zář 2010

juu vy jste pěkný pupkáči 😉 😵 máte krásný bříška, no taky mě to čeká 😀

tereza1980
22. zář 2010

@alice35 mě to tam doktor píše, tam jak se uvádí váha, tlak td. tak nakonci je sloupek výška fundu v cm 😉

alice35
22. zář 2010

@tereza1980 aha už to vidím..jen mně to teda píše jinam 😀 v 28tt - 27, teď v 32tt - 30 😉

alice35
22. zář 2010

@alienka24 čekáme na fotečku tvého pupíčku 😉

alice35
22. zář 2010

holky jdu, nakouknu večer pa

alienka24
22. zář 2010

já vyfotím až zítra, jsem bez foťáku dneska

tereza1980
22. zář 2010

@alice35 no to je slušný 😉 já měla ve 26tt - 25 cm, tak jsem zvědavá jak zítra
jinak začínám vkládat první věci do alba na bazaru - tak pro holčičky koukněte, kdyby jste měli o něco zájem, třeba víc věcí tak se samozřejmě dohodneme i na jiné ceně 😉 😉 stačí napsat

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=36147

asus
22. zář 2010

@alice35 jojo skoro dvě kg hlavně že je zdrava 😵

lichtakova
22. zář 2010

Ahoj holky, potřebuje radu.....
....musím přiznat, že jsem včera večer ležela v posteli a přemýšlela a přemýšlela, jak to mám udělat, že v práci je to tak na levačku, ale kvůli penězům jsme se tam rozhodla zůstat, ale je to čím dál horší, ty vztahy tama že nejlepší by bylo otěhotně, ale že jak na to takhle myslím, tak to nepůjde a tím víc na to musím myslet a nevím jak z toho ven, to mám asi poovulační depku jako prase..........
no a teďka mi řekněte, co s tím mám dělat

tereza1980
22. zář 2010

licht, řešení jsou podle mě dvě - najít novou práci (asi těžké i v tvé profesi) a nebo se pustit do IVF (už nevím, kde přesně je u vás problém)

lichtakova
22. zář 2010

Já už jsem začla i prozkoumávat terén, co se týče práce, jen si říkám, když si ten můj doktor myslí, že teďka otěhotním, když už se to jednou zadařilo, tak kvůli mateřský se mi to nechce měnit, protože tolik mi jinde nedají a na druhou stranu zas taky nevím jestli se mám objednat, že bychom se pustili do toho clostilu, když to jednou vyšlo bez něj a ještě čekat...chjo

darkwitch
22. zář 2010

ahoj holky

darkwitch
22. zář 2010

ahoj lich
uplne ti rozumim... najdi si maly zastupny problem, treba vybirej novy telefon nebo tak neco, co te nebude otravovat ale zamestna to tve myslenky, abys neymslela na to ze se snazis otehotnet 😉 ale funguje to jen chvili

lichtakova
22. zář 2010

já ani tak nemyslím na to, že CHCI otěhotně, já z toho na jednu stranu mám trochu obavy, po tom prvním fiasku, jen co teď, jestli radši hledat novou práci, že třeba budou penízky za nějakou dobu až se zas nahrnou pacoši a bude víc práce, nebo to nechat...
ale s tím telefonem je to dobrý nápad, stejně ho potřebuju 😉 dik

darkwitch
22. zář 2010

ja jsem si ted telefon taky koupila 😉 tak zkus mesic pockat a koukat po praci a mezitim urcite budes tehu

lichtakova
22. zář 2010

no a co ty si myslíš, o tý gyndě? já na jendu stranu nechci nic uspěchta a na druhou stranu mi to leze lehce na hlavičku....

darkwitch
22. zář 2010

lich to se nedivim, ze ti to leze na hlavicku 🙂 jestli si mas jit pro clostil?

lichtakova
22. zář 2010

jo 🙂

darkwitch
22. zář 2010

ja ho neznam a nevim co dela, ale myslim, ze ti uplne neuskodi a ze tim aspon to tehu podporis... asi bych si pro nej zasla, ale jak rikam neznam ho...

lichtakova
22. zář 2010

to je na podporu ovulace, že ti dozraje víc než jedno vejce, takže je větší šance, že se spermie trefí 😉
už jsem ho měla začít zobat, ale těsně před tím jsem do toho vlítla, takže pan dr. řek, že se teda ještě vyčká...
tak ti nevim no....

darkwitch
22. zář 2010

aha ja bych se byt tebou zeptala doktora, ale asi bych ho zacla zobat 😉

lichtakova
22. zář 2010

no to já orávě uvažuju, se tam objednám na poradu 😉 , ale na druhou starnu zas nevím, jestli to teda nějak hodně nechci lámat přes koleno a proto nad tím dumám
ale teďka jsem koukala na mobily 😀

darkwitch
22. zář 2010

😀 me to opravdu pomohlo vybrala jsem si mobil a nemyslela jsem na praci ani na tehu 😉 tak uvidis co ti reknou v poradne...