Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
4. říj 2010

takze tych 28 tyzdnov som v podstate zamestnanec?
lebo ked to tak je tak mam narok na dovolenku za cely rok. co je super 😉

eustoma
4. říj 2010

no poviem vam dnes cestou do prace mi bolo tak blbo, ze som myslela ze sa zlozim. resp. ani ne tak zlozim, ako ovraciam vedla stojuceho cloveka..... mam sto chuti ist na nemocensku. nezvladam vobec pracovat.... fungujem tak 4 hodky denne potom potrebujem spanok a potom mozem fungovat dalsie 4 inak mi to moc nejde.
dufam ze drobec bude v poriadku a ze ked pojde v stredu na kontrolu bude krasne vidiet srdiecko.

alienka24
4. říj 2010

ahoj holky, tak jsem zas tu, od včera nám nešel net, přijeli jsme včera odpoledne tak sem se neukázala dřív

opět je to hodně špatný s bráchou, všem sem řekla že at to se mnou neřeší, že ho vidět nechci a at k nám vůbec nechodí že bych se z něj musela poblejt, tak to všichni respektují tak myslím že to zvládám docela dobře, ale popravdě mi nejlíp není ☹

veletrh v praze byl hodně narvanej lidma takže jsme toho tam ani moc nepořídili, ale koupila jsem si tam elastickej šátek na nošení, omrkli jsme látkové pleny, nosítka a nějaké hračky a koupila jsem tam krásnej kalendář z kterého udělám obrázky do pokojíčku 😉
co tady nového?
dark jak je?

eustoma
4. říj 2010

ali ja som sa tiez bola kuknut na veletrhu a chodit sa tam dalo iba rano. prisli sme o pol 10. odchadzali sme o 12 a tych ludi co tam bolo, to bol strasne. ako na moj vkus velmi vela navstevnikov.
ja som okukavala kociare 😉. mam favorita, manzel schvalil 😉. inak sme kupili par hraciek ako darceky pre kamosov. manzu tam oslovili "roboti" bol z nich nadseny 😉.

alienka24
4. říj 2010

ahoj eust 🙂 no my přijeli nějak na 11 a ještě to šlo ale ve dvanáct jsme se přesunuli na ty modeláře tak tam se nám to líbilo moc, ale to dětslký na mě bylo prostě moc narváno no 😅
jak je ti těhulko?

mysycka
4. říj 2010

ahoj holky, omlouvám se, že jsem se neukázala dřív, ale jaksi není čas, Eust, gratuluji k těhotenství a Dark ty pěkně hnízdi. Jak jinak, co je nového? My byly v září v té fakultce, řekli nám to stejné co ve Fertimedu tak asi zůstanem tam. Teď mám ještě nějaké bylinkové kapky, jak jste mi jednou radili, tak uvidím. Ale viděla bych to tak, že nejpozději kolem Vánoc půjdem na to darovaný vajíčko, teda pokud ho budou mít, snad co nejdřív bude a hlavně se v klidu uhnízdí.

eustoma
4. říj 2010

no dnes mam taku bojovu naladu, ze som strasne rada ze sef ma volno. ako neviem cim to, ale som strasne podrazdena. hocijaka blbost ma vytoci.... neviem cim to je, snad tym prckom malym. a bojim sa ci je v poriadku. zase spinim. na kontrolu idem az v stedu. tak az v stredu budem vediet ci je prcek ok, ci mu pekne bude byt sdiecko a tak. no uvidime. takze dnes som v rozpolozeni bojovej nalady a strachu.

alienka24
4. říj 2010

eust....snad to bude v pořádku, budu moc držet palečky 😉

eustoma
4. říj 2010

ali zadne snad... proste bude to v poriadku!! 😉. to mi nakazl manza 😉. ale strach proste mam. nemam bolesti. nevolnosti tak striedavo. tak to by som tehu mohla byt 😉 😉 😉

alienka24
4. říj 2010

@eustoma přesně, určitě bude v pořádku 😉

eustoma
4. říj 2010

@mysycka dikes. ja moc o tebe nema prehlad, som tu jednu chvilu enchodila. co a ako mate v plane?

eustoma
4. říj 2010

ali, bola si podrazdena prvy trimester?

mysycka
4. říj 2010

eust, taky jsem tu nebyla asi 2 měsíce, v létě nám řekli v jednom CARu, že budeme potřebovat darovaný vajíčko, tak jsme chtěli zkusit ještě jinej názor, ale vzhledem k tomu, že nám bylo řečeno to samé tak zůstaneme v tom CARu kde jsme byly předtím, byly jsme tam spokojení. Takže se chystáme na darované vajíčko, doufám že to dopadne nejpozději kolem vánoc nebo nového roku

alienka24
4. říj 2010

@eustoma mě bylo blbě furt 😀 ale sem tam jo, právě že mě nasír...i uplný maličkosti nebo naopak rozplakaly, a mám to občas i ted, prostě hormooony no 😅

tereza1980
4. říj 2010

@eustoma já jsem podrážděná celé těhu, je to hormonama, navíc u mě je pravděpodobně celé to těhotenské zvracení a nevolnosti způsobené ještě nějakou neurózou, asi psychika nebo co 🙄 špinění opravdu nemusí nic znamenat a jestli ti je nevolno na zvracení tak jedině dobře, čím blběji, tím víc hormonů a mimís se udrží, neboj se a odpočívej.

eustoma
4. říj 2010

odpocivat je strasne krasne 😉, len neviem ci to bude realne. manza je chory, tak sa mu snazim trosku vyhybat. ale na druhu stanu mu musim rano uvarit, lebo to by cez den doma nevydrzal a by mi kazdu chvilu volal, ze co si ma dat jest a tak 😉. ale urcite budem odpocivat v ramci moznosti 😉

darkwitch
4. říj 2010

ahoj holky 🙂

eustoma
4. říj 2010

ahoj darkulku, hniezdis? hniezdis?

darkwitch
4. říj 2010

eus hnizdim hnizdim 😀

eustoma
4. říj 2010

ja mam zase hlad, hlad ako vlk. vobec netusim co mame doma a co si dam na veceru,a si to skonci nejakymi spagetami 😉

darkwitch
4. říj 2010

eus spageti jsou dobre 😉

darkwitch
4. říj 2010

tak predni dil svetriku mam hotovy 🙂

eustoma
4. říj 2010

jej ty pleties 😉

darkwitch
4. říj 2010

uz dva roky 😀
zase koukam na cetniky a zrovna je tam dil jak umre Tonicek... brecim uz od zacatku...

asus
5. říj 2010

Dobré ránko holky 🙂

darkwitch
5. říj 2010

dobre ranko

darkwitch
5. říj 2010

teda vrany vy to posledni dobou pekne flakate...

alienka24
5. říj 2010

kuk holky, tak jsem tu, snad už nám bude fungovat internet, ted to furt blblo
byla jsem dneska na přednášce a na obědě s kamarádkama tak to bylo prima akorát jsem jela domů tramvají tak je mi krapet šoufl ještě furt
ted peru závěsy do pokojíčku

alienka24
5. říj 2010

nikdo tu není?

darkwitch
5. říj 2010

ahoj ja ted prisla z prochazky