Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
15. říj 2010

uz jsem si to dala do profilu...

alienka24
15. říj 2010

@darkwitch krásně to vypadá 😉

koblizek.janinka
15. říj 2010

@darkwitch mam radost 😵 😵 😵 GRATULUJI!!!!

darkwitch
15. říj 2010

ali to jo vypada to hezky 🙂

mirkf
15. říj 2010

Ahojky, tak mám včera po kontrole v diabet. poradně, takže jsem na inzulínu (s č 😒 ímž jsem tedy i počítala) - zatím "jen" před obědem a před večeří 3 jednotky. Navážili mně tam o 2,2 kg méně než minule, ale nemyslím si, že bych zhubla. . Pak jsem šla do rizikové poradny do porodnice, tak mimčo už zase odpovídá velikosti podle PM + 3 dny, takže nechápu, že min. týden u mé gyndařky bylo o týden mladší (ale myslím, že na tom UTZ stačí jen trochu špatně něco změřit a hned to ukazuje jiné hodnoty) a je vše v pořádku - nevykazuje žádné známky následků cukrovky. Jen tedy "vyhrožují", že si budu muset už v 38tt jít lehnout do porodnice až do porodu, což tedy nechci, zvlášť, když je to 14 dní před Vánoci. A chtěla jsem rodit v Rokycanech a takhle je prý "nutné", abych rodila ve FN v Plzni. Tak doufám, že mimčo bude tak splašené jako malá a narodí se dřív.

darkwitch
15. říj 2010

@mirkf co vim od kamaradek s tehu cukrovkou tak jim porod vetsinou vyvolavaly kolem toho 38tt

alienka24
15. říj 2010

tak my jdeme do kina, mám to jakože oslavu 😉

darkwitch
15. říj 2010

na co jdete? tak si to uzijte...

alienka24
15. říj 2010

@darkwitch scott pilgrim a něco něco něco 😅 😅 nevim přesně 😅 😀

mirkf
16. říj 2010

Dobré ráno, tak už jen příští týden a pak ještě do středy a od 28.10. bych už měla být doma. Na MD sice nastupuju až 12.11., ale mám ještě 10 dní dovolené, tak si jí vyberu - snad mi jí nezruší, ale asi bych se na ně už vykašlala a šla už 8 týdnů před TP místo těch 6-ti týdnu a vyšlo by mi to stejně jako dovča. Tak už pak snad budu mít i víc času sem chodit. I když ještě musíme předělat celou ložnici a nemám ještě nic vypráno ani vyžehleno - aspoň, že jsem nemusela kupovat žádné oblečení - jen ještě nějaké jednorázové pleny do zásoby a kosmetiku a bude to.

asus
16. říj 2010

Dobré ránko holky
@mirkf teda ty máš taky špeky koukam těhu cukrovka chjo 😒

adisek
16. říj 2010

dark: copak to vidim???!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
OOOOOOOObbbbbrrrrooovvvssskkkkaaa gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂
A koukam, ze to bude cervnatko, jako to nase, tak moooc drzime palecky, aby vsechno bylo tak jak ma 😵

darkwitch
16. říj 2010

@adisek dekuju a jak valcite?

adisek
16. říj 2010

@darkwitch my nevalcime, uzivame si 😵 😵 😵 a planujeme adriance bratricka nebo sestricku 😵

asus
16. říj 2010

@adisek fakt?? dalši mimi už? 🙂

val123
autor
16. říj 2010

ahojky holky 🙂 téda Adi, Adrianka je úžasná 🙂

adisek
16. říj 2010

@asus jj, klidne hned 🙂 😵 😵

adisek
16. říj 2010

@asus jinak jste vybrali nadherne jmeno vasi princeznicce, je taky me oblibene 🙂

adisek
16. říj 2010

@val123 dik 😉 je to nas milacek 😵 tatka je z ni cely vyplacany 😀

val123
autor
16. říj 2010

@adisek to věřím, má nádherný kukadla 🙂

val123
autor
16. říj 2010

teda holky vidím, že pěkně užíváte sobotinku 🙂

adisek
16. říj 2010

@val123 ja se celou sobotu valim u tchanovcu u netu 😀 uz jsme se pred 2 mesici prestehovali do naseho domecku, kde jeste nemame tv ani net, tak dneska mam vanoce 😀 😀

val123
autor
16. říj 2010

@adisek jůů téda, tak to si určo parádně užíváš 🙂 a jaké je bydleníčko?
Nám se dneska nechce vůbec nic, máme takovou lenivou 😀

adisek
16. říj 2010

@val123 bydlenicko je super, konecne ve svem a sami 🙂 🙂

val123
autor
16. říj 2010

@adisek jj to je nejlepší 🙂

darkwitch
16. říj 2010

ahoj holky
ja mam taky dneska lenivou, jenom ted jsem byla na prochazce 🙂

asus
16. říj 2010

je
@val123 ahojik taky ses ukazala 😵
@adisek nám se taky moc zamlouva jmeno 😵 i když spousty lidi řikaji proč nedame klasik česke 😕

darkwitch
16. říj 2010

@adisek tak to je fajn, ze si to uzivate a ze mate fajne bydlenicko 🙂 ty jo uz pomyslite na druhe ditko, vy jste rychlici 🙂

asus
16. říj 2010

@darkwitch lenivou jo se máš u nas byla sobota pracovni malovala se ložnice pro Belinku na žluto a spusty prace 😝

val123
autor
16. říj 2010

@asus ahojky já Tě zdravila na FB a ty si zmizela 😒 Jj objevila, dneska máme lenivou, tak sem si sem vlezla 🙂 asi 2 hodiny se už nutím jít umýt vlásky a nic 😀