Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
19. říj 2010

@alice35 fakt? tak to je fajn ze nekdo spinil dlouho... protoze ja se toho po te ms nemuzu zbavit... a nekdy je to dost silne spineni...

alienka24
19. říj 2010

@alice35 jo hele máš tu na někoho telefonní číslo? já jen že bychom určitě rády věděly že už si porodila tak abychom dostaly přes někoho info, což?

asus
19. říj 2010

@darkwitch vzpomen na mě jak dlouho sem krvacela ja 😉

darkwitch
19. říj 2010

ja uz si to nepamatuju jak jste to meli 😅 a hlavne pokud se to tyka nekoho jineho tak je ten cas jinej, teda jinak ho vnimam 😀

asus
19. říj 2010

@darkwitch neboj vše bude u tebe ok 😉

alice35
19. říj 2010

@alienka24 nemám na nikoho mobil, když tak mi ho některá písněte do IP a já pak podám zprávu 😅

@darkwitch já to měla jak ty, dostala jsem menzes, sice slabší, ale byla tak jsem si udělala později test a byly tam //. Pak jsem špinila cca měsíc 😉

darkwitch
19. říj 2010

@alice35 dekuju za uklidneni, ja teda nemam ms ani slabsi, ale ja si zase myslim, ze je to tim, ze mam sliznici vsema lekama tolik vyhnanou ze i kdyz je normalni tak je vlastne slabsi, protoze po minulem ivf jsem mela ms asi ctrnact dni a pekne silnou...

alice35
19. říj 2010

@darkwitch taky si myslím, že je u tebe tělo zblblé všema těma lékama, hormonama.... 😉

přidala jsem fotku kolotoče a spirály 😀 zítra přihodím pupendo

koblizek.janinka
19. říj 2010

Dobre ranko holky zdravim vsechny 😵

asus
19. říj 2010

@koblizek.janinka ahoja už se prospala?

koblizek.janinka
19. říj 2010

@asus spis uz jsem jukla na PC 😉 Rano uz jsem si delala domaci marmeladu.
Teda @asus tak ten prvni termin uz mas opravdu brzy. Ja dnes v noci mela pocit jako kdyz mas mesicky ,nevim jestli to bylo tim ,ze jsme se vcera o tom tak bavily ,nebo uz se mi miminko posunuje dolu 😅 .

asus
19. říj 2010

@koblizek.janinka no mimi se sune dolu to viš leti to 🙂

alienka24
19. říj 2010

tak jsem tady holky

darkwitch
19. říj 2010

ahoj ali...

alienka24
19. říj 2010

tak jsem o 570kč lehčí a měla bych nechat kočku co nejdřív nakrýt pokud nechci aby měla problémy, cysty a záněty nucená kastrace 😅 😒 léčbu kortikoidama jsem odmítla okamžitě takže budu schánět julii ženicha 😅

darkwitch
19. říj 2010

je bude kotatko, ja bych chtela kotatko, ale neprojde mi to...

alienka24
19. říj 2010

já jsem z toho taková docela špatná, kdybych nebyla těhotná tak v pohodě ale takhle 😅

tereza1980
19. říj 2010

Zdravím dámy, jsem Terezy mažel Petr, píšu pod jejím ID. Dostal jsem instrukce od manželky Vám dát vědět co se u nás doma děje.
Maminku máme už 2 týdny v nemocnici. Po bolestech břicha jsme se tam vydali. Natočili monitor a jedna kontrakce za druhou. To byla cca 30+5 týden. Takže ihned kapačky na uvolněnní stahů dělohy, dvě injekce kortikoidů na urychlení vývoje plic u miminka. Absolutní klid a jen ležet. Ležela přímo na čekačkách pro maminky přímo na porodních sálech, takže návštěvy minimum. Po několika dnech postupně kapačky měnili na magnesuim plus tablety s původní látkou a prodlužovali intervaly. Do toho našli v krvi nějaký zánět a v kultivaci z moči streptokoka. Prý nic neobvyklého, takže do toho všeho ještě antibiotika - ale pravděpodobně je to důvod problémů + manželky vývojová vada dělohy a málo místa pro miminko které je o něco větší, ale naštěstí v pořádku.
Po pár dnech se to zlepšilo a šla na odd šestinedělí. Za dva dny ale zpět na sály kde je pod dohledem protože kontrakce se hodně zhoršily. Od včerejška jí zase dali zpět na oddělení, ale pořád je to jak na houpačce. V sobotu byla 32+0, takže v případě porodu již není nutné jí převážet na vyšší pracoviště. Leží v Kladně kde mají dětskou JIP od ukončeného 32 týdne. Plíce se u miminka vyvyjí ted rychleji. Podle DR by to chtělo vydržet ještě tak dva týdny aby to bylo bez problémů, pak už vše vysadí a nechajíto plynout. V tuto chvíli by to asi také šlo, ale péče v inkubátoru by byla asi o dost delší. Přeci jen bříško je bříško.
Takže tak trochu dva týdny stresu. Dcera byla do toho nemocná, naštěstí rodiče pohlídali. Ale teď je veselo i doma když tu je. Ráno venčím pesany, pak snídaně, vybavit dítě do školky, do práce, zase do školky, do nemocnice, domů, vyvenčit psy, dát večeři, uklidit, vykoupat a uspat a večer ještě nadělat jídlo na další dny. Vynálezci myčky a pračky bych dal nobelovku. Večer padnu jak mrtvola a ráno zase 🙂 Sice tyto činnosti dělám i normálně, ale ve dvou je to přeci jen trochu lepší 🙂))) Ale aspoň jsme s dcerou spolu.
Tak snad to ještě ty dva týdny udržíme. Občas sem zase něco napíšu. Hádám, že moc chlapů sem ještě nepřispívalo 🙂))

Petr

alice35
19. říj 2010

@tereza1980 hm, tak to je mi líto a držíme všechny pěsti co máme ať to prďolka ještě v bříšku vydrží. Moc moc pozdravuj Terku, myslíme na ni 😉.

darkwitch
19. říj 2010

@tereza1980 dekujeme za info o Terezce, moc ji pozdravuj a drzte se oba 🙂 ja znam prispivani manzela z jine diskuze, tatinek nas tam taky informoval o stavu maminky miminka 🙂

alienka24
19. říj 2010

@tereza1980 ahoj Petře, zrovna dneska jsem na Terezku myslela že tu dlouho za námi nebyla, tak moc moc držím palečky aby miminko ještě chvilku v bříšku vydrželo a narodilo se zdravé, určitě to zvládnete 😉 moc jí od nás pozdravuj a že na ní myslíme 😉
jsi moc hodný že si podal informace a určitě to teď nemáš jednoduchý, ale hlavně že zvládáte 😉 😵

eustoma
19. říj 2010

@tereza1980 pozdravuj terezku, nech sa drzi aj mrnousek nech to este chvilocku vydrzi u mamki v brusku. drzime palce nech vetko dopadne co najlepsie.

eustoma
19. říj 2010

inak ahoj kocky, tak ja dnes definitivne brusko vykuklo tak ze uz neviem sediet. doma sedim na lopte (mici), ale v praci to je des. asi si kupim este jednu loptu do prace. brucho zavadza nenormalne, vobec to nevyzera na 3 mesiac. kamoska je v 5.-tom a ma teda mensie brusko nez ja..... ach joj. dajte daky navod na sedenie. uvytam kazdu radu.

alienka24
19. říj 2010

@eustoma no asi ten míč je dobrý řešení, jinak nevím 😅 já teda ještě furt sedám se zkříženejma nohama takže já nejsem ten správný poradce 😅

asus
19. říj 2010

@tereza1980 diky za info a moc Terku pozdravuj a at je vše v pořádku 🙂 doma to určitě zvládneš jak čtu šikovnej mužskej si 😉

koblizek.janinka
19. říj 2010

@tereza1980 ... moc drzim palecky at se miminko jeste drzi pekne v brisku ...a taky pozdravuji maminku a preji ji at ma na vse dost sily!!!

koblizek.janinka
19. říj 2010

@eustoma tak ja taky nebudu dobry radce, protoze ja sedim porad s nohamou pres nohu a nekdy si si rikam ,ze tak sedet nesmim, aby jsem na bobiska netlacila ,tak sednu normalne ,ale jak se nehlidam za chvili tak sedim zase . To je u me i se spanim porad se tocim z boku na polovinu briska.Chudacek moje miminko si nekdy rikam fakt 😅 .

alice35
19. říj 2010

@koblizek.janinka tak to mám stejně se sezením i se spaním, ale pokud se to malé nelíbí dá mi kopancem znát, že se mám otočit, že se ji toto teda nelíbí 😀 takže já se za noc otáčím snad 100x 😝
zase mě chytají bolesti v podbřišku jak kdybych to měla trhnout 😖

asus
19. říj 2010

@alice35 známe ty kopance taky moc dobře a to boleni mam taky ted furt 😅

alice35
19. říj 2010

@asus a tvrdé břicho taky? Ještě že jdu zítra do poradny ... musím se na vše zeptat 🙂