Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
10. lis 2010

@alienka24 pekne rastie brusko. myslim ze som ta s velikostou bruska predhnala 😉. uz ani nebudem fotit, take velike mam ze az.... a to som v polke kde ty. mne vyskocilo brusko strasne rychlo, nastastie sa nejak rapidne nezvecsuje 😉.

dnes ma caka kontrola som zvedava ci bude vidno co cakame. som nedockava.

alienka24
10. lis 2010

hoj holky, tak dnešní kontrola super, malá už se dokonce přetočila hlavou dolů, ukazovala mi jak krásně umí svíčku, už má 1kg a prý dlouhé nohy 😀

darkwitch
10. lis 2010

ali to je hezke ze ma dlouhe nohy to se ji bude v zivote hodit 😀

asus
10. lis 2010

@alienka24 ty jo dlouhe nohy jo modelka bude asi 🙂

mirkf
10. lis 2010

Ahojky, tak dneska jsme stihli oběhat všechno, co jsme měli naplánované - řidičák, matriku - takže s konečnou platností to bude buď Jiří nebo Markéta, lékárnu, DM drogerii, objednat válendu i na očkování se psem. Takže už mám vše nakoupené, tak snad zítra už zabalím tašku do porodnice.

alienka24
11. lis 2010

dobré ránko vránky 😉

alienka24
11. lis 2010

holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
máme další miminko 😵 😵 😵 😵
Alice mi psala : Dne 11.11. v 0:15 k nám přiletěla vrána a nechala nám v uzlíčku malou krásnou holčičku. Jmenuje se Sofie, váří 3,98kg a měří 50cm 😵 😵

gratuluju, strašně moc

mirenkam
11. lis 2010

ahoj holky
@alice35 moc moc gratuluji 😅
u mne nic nového na KET půjdu asi v lednu - teď od září odpočívám do hormonů 😒 .....

darkwitch
11. lis 2010

Tak alici a sofince moc gratuluju, krasne datum si ta holka vybrala...

mirkf
11. lis 2010

@alice35 obrovská gratulace k dcerušce, ať vám dělá jen samou radost. A je to pěkný macíček - skoro 4 kg, tak snad byl porod rychlý.
A tipovala jsem to správně, že se narodí 11.11., že si na ten hezký datum počká 😀

asus
11. lis 2010

alice moooc gratulujem krasna váha 😵 😵 😵 😵 😵

koblizek.janinka
12. lis 2010

@alice35 Gratuluji mooooc k Sofince.... nadhera 🙂🙂🙂🙂🙂

asus
12. lis 2010

dobre ranko nijake novoty tady u vas? 🙂

alienka24
12. lis 2010

ahoj holky jdu pozdravit 😉
dneska jsem zas přidala nějaké nové hedvábí na stránky, včera jsem dodělala novou kravatku tak z ní mám radost http://www.ma-he.cz/eshop/kravaty/................... byla sem na nákupu, pořídila pro malou zimní zavinovačku a podložku na koupání, no a pak jsem si už nakoupila heru v akci na pečení cukroví a spoustu mandarinek 😀 😎

koblizek.janinka
12. lis 2010

Ahoj holky🙂 Jak se vede? @asus co vy jak se mate?🙂Jak papate, jak kakate🙂 atd.... zajima me vse?🙂 U me nic noveho mozna ,ze jsem mela vcera odpoledne poslicky, ale nevim to jiste.....;)

asus
12. lis 2010

@koblizek.janinka jjo jo papame už važime 3.45kg boma při propuštěni jsme měly 2.70kg 😵 kajdime baštime jak o zavod 😀 spanek tak po 2 ař třech hodinach krmeni 😉 no jo tak to budeš brzo rodit

koblizek.janinka
12. lis 2010

@asus....to je krasa Izabelka je teda sikulka a jak je krasnaaaa... opravdu nadherne miminko!!! 🙂
...Ja si jeste nejsem s tim porodem tak jista.... takze mozna ze jo, mozna ze ne ....uvidime.... jinak ja kdybych si mohla vybrat tak bych chtela az v prosinci🙂...Ale to si clovek moc nenavibira.... treba dostanu darecek klidne i zitra na moje narozky🙂Ale asi to vcera bylo tim, ze jsme toho meli hodne na vyrizovani a taky jsme jezdili dlouho v aute a ja uz byla dost unavena a utahana.
Tak nic ja jdu pokracovat ve vareni a chystani na SO+NE mame male oslavicky.... tak at to mam vse nachystane...🙂

alice35
14. lis 2010

Ahojky jsme doma 😀 koukám, že to tu nějak vázne ☹ .
Tak jestli někdo nakouknete, tak Sofi mám v albíčku 😅 pa

asus
14. lis 2010

@alice35 už sem nakoukla užasný mimnko 😵 😵 😵

alice35
14. lis 2010

@asus ahoj, moc děkuji 🙂 vaše holčička je taky krásná 😅
Jsem moc ráda, že je to za mnou 😉

asus
15. lis 2010

@alice35 se ti nedivim taky sem moc rada 😅 🙂

alienka24
15. lis 2010

dobré ránko holky, máte krásné cácorky 😉

asus
15. lis 2010

@alienka24 ahojik děkujem a co ty jak se vede tobě?

alienka24
15. lis 2010

@asus dobře, měli jsme krásnej víkend a jinak jsem furt zaneprázdněna eshopem a webovkama 🙂 😉

asus
15. lis 2010

@alienka24 tak se alespon nenudiš-- 😀

alienka24
15. lis 2010

@asus tak to jsem fakt ještě nestihla 😉 😎

asus
15. lis 2010

@alienka24 ja už to taky nestiham 😀

val123
autor
15. lis 2010

alice moc moc gratuluji k holčičce 🙂

tereza1980
15. lis 2010

alici gratulujeme k Sofince, my jsme od včera konečně doma, dnes kontrola u doktorky, něco málo přibral, měří 45 cm, takže v porodnici se sekli 😉 teď nás čeká oční, orl, kyčle, neurologie, asi kontrola na chirurgii, máme pupeční kýlu, ta není tak hrozná ale má hydrokélu, tj. vodní kýlu v jednom varlátku, takže se to bude sledovat, baští dobře, je moc hodný, prakticky nepláče, hodně spinká, ještě má trochu žlouteknku, dcera je úžasná, pečuje o něj, zatím vše jde jako po másle 😵 😵 😵 moje zlatíčka v albu

koblizek.janinka
16. lis 2010

Dobre ranko preji vsem🙂