Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
3. bře 2010

Tak domluvíme pevný termín na duben... to si to každá snad za měsíc dokážeme zařídit aspon jedno odpoledne volné,... co holky???????

darkwitch
3. bře 2010

as to me zatim taky, ale vsak se dockame... teda, ze to utesovani nekoho jineho jde lip nez utesovat sebe 🙂

asus
3. bře 2010

dark máš pravdu
eimmy uvidime snad to pujde 😉 holky mě chyta mlsna huba snědla bych alespon tunu čokolady 😀

darkwitch
3. bře 2010

as ja uz snedla 🙂
eimmy tak to naplanujte ja se podridim 🙂

asus
3. bře 2010

dark se máš ja ne a do kramu už nejdu je to dost daleko a dnes už mám v nohach 12km tak mě to stači 😉 necam si zajit chut radši

alienka24
3. bře 2010

já bych se taky sešla ale teda nevim no, by to mohlo jít jen do toho 16.dubna a stejně ještě nevím směny

holky...ono se dočkáme, tak to prostě chodí, někdo to má hned někdo až později, je to asi taková zkouška vztahu a trpělivosti a o to lepší z nás budou rodiče 😉

darkwitch
3. bře 2010

jo ale proc nas vztah a nase trpelivost se musi zkouset, kdyz tamhle nekomu staci ulitnout a je prcek na svete...

darkwitch
3. bře 2010

omlouvam se to zase bylo pesimisticke a vim, ze to je zakazane 🙂

asus
3. bře 2010

dark to je fakt si tamhle vrznou za rohem a maji to 😒

darkwitch
3. bře 2010

a do toho mam v praci na fotkach same krtiny...

asus
3. bře 2010

dark ach jo to máme dneska zase den 😖

alienka24
3. bře 2010

protože jinak třeba jejich vztah stojí za p... rozejdou se a jediný co pak zbude je mimino, alespon krapet štěstí, anebo třeba kamarádka dostala rakovinu, pak se rozešla s přítelem a další děti už mít nemůže a ještě že otěhotněla po měsíci jinak by byla bezdětná, všechno má svůj důvod

asus
3. bře 2010

ali asi jo no všechno má své ale naše lavenky prostě chtěji mimi hned no 😉

asus
3. bře 2010

hlavenky

alienka24
3. bře 2010

no to už si ty vaše hlavenky musí srovnat sami 😉

asus
3. bře 2010

ali ja vim no 😉

darkwitch
3. bře 2010

no, dobre ali mas pravdu, ale ja uz proste mimi CHCI 😀 samozrejme s tim stejne nic nenadelam...

asus
3. bře 2010

holky jdu něco dělat zatim se mějte krásně papapa

darkwitch
3. bře 2010

as papa
ja pujdu za chvili na brisni tance, ale mam je az od osmi tak cekam az kolegynka neco dodela a pak pujdeme domu spolu...

alienka24
3. bře 2010

anebo další případ z mého okolí, otěhotněla hned a o miminko přišla, pak znovu a dvojčátka, velká radost a že prý když jedno bůh vzal nyní nadělil dvě jenže jedno zemřelo při porodu a druhé je postižené a matka se ho zřekla.....
pro mě je teda snazší nepočít vůbec než pak o miminko přijít, další pohled na věc

darkwitch
3. bře 2010

ali ja se prave desim toho, ze se tak dlouho snazime a pak se jeste stane neco takoveho...

darkwitch
3. bře 2010

nene nic se nestane, az zjistim, ze jsem tehu tak uz se mnou miminko zustane a bude to zdravi a krasny tvorecek 🙂

alienka24
3. bře 2010

proto si dává tak na čas abz se mu u tebe líbilo přeci

darkwitch
3. bře 2010

ali 🙂 u me se mu bude urcite libit 😉 ja doufam, ze uz prijde, potvurka jedna...

darkwitch
3. bře 2010

tak ja mizim papa

alienka24
3. bře 2010

papa

darkwitch
3. bře 2010

teda ja odejdu a tady nikdo neni...

alienka24
3. bře 2010

no to mi povídej

darkwitch
3. bře 2010

dobry vecer, jsi v praci?

alienka24
3. bře 2010

ano prosím