Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
4. bře 2010

planujes testnut? kedy?

alienka24
4. bře 2010

nejdřív v pondělí, dřív to nemá význam a ani mě to neláká

eustoma
4. bře 2010

oki, ja nedrazdim, len vyzvedm.

nastvala ma posta. mam na poste balicek doporucene na moje meno a siel ho vyzdvihnut manzel, ma ma napisanu v obcanke a nedali mu to. a vobec to neni do vlastnych ruk. nechapem. zajtra im tam spravim rosambo. ked dojde tuna, tak v pohode to prevziat moze, ale ked pre to ide na postu tak nie. nechapem. nastvali ma.

alienka24
4. bře 2010

já vím, v pohodě 🙂 sem tu měla zákazníka tak sem nestihla dát smajlíka 😉

no ono to tak holt funguje no, na poště mají taková pravidla, pokud nemáte plné moci tak ti to prostě nevydají, a to že to předá doručovatel to je na jeho triko

eimmy
4. bře 2010

eus: kdy máš testovat? nebo jdeš nějak na prohlídku nebo jak jsi domluvená s lékařem?

eimmy
4. bře 2010

já už se těším na pondělí... 🙂

eustoma
4. bře 2010

no ja mam testtnu 15.3. mozno testnem uz 14.3. a potom jak testnem mam zavolat a objednat sa na kontorlu teda ked tam budu // a alebo ked tam nebudu tak pockat na mrsku. no a potom sa objednat. uvidime. aste 10 dni. strasne dlha doba.

eimmy
4. bře 2010

to je dlouhá doba .... 😒 taky bych byla nervozni 🙂 😉 mě to tento měsíc také čeká pokud vše dobře dopadne.... už se těšííííííím 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

alienka24
4. bře 2010

no a já se těším na neděli 🙂 😵 na synovce 🙂

eimmy
4. bře 2010

to je fajn že se všechny na něci těšíme..... 😀

alienka24
4. bře 2010

já se těším na spoustu věcí 🙂 😀 a pokud budu muset testovat tak se asi moc těšit nebudu

eustoma
4. bře 2010

ja tiez 😉. verim ze to dopadne suprovo 😉 a rozhodne cakam ze budu dvojicky 😉😉😉😉😉😉.

nechame sa prekvapit.
inak k tej dobe som vysie pisala ze 4 den prebieha premiestnenie embrija cez vajickovod, ten 5 den by uz by malo dorazit do maternice, ale uhniezduje sa az 7-10 den. to je teda riadne dlha doba. no a az 11 den sa produkuje HCG. je jasne ze to su nejake priemenre hodnoty. ale asi nic nenarobime tym, ze usime pockat. no uvidime.

alienka24
4. bře 2010

ono dokud není ms tak je naděje vždy, i s negativním testem 😉

eustoma
4. bře 2010

no ked to ideme takto zovseobecnit, tak aj ked dojde ms nemusu byt to zle. lebo test moze byt pozitivne a prist ms. moja suseda, mala ms prve 4 mesiace tehotenstva. ako neni to vraj mozne, albo bolo to tak. nevedela ze je tehu, dokedy jej nezacalo rast brusko. ale je to skor vynimka.

kazdopadne tera to musi niektora z nas prelomit a ostatne sa musime pridat, vsetky pekne tehotniet kludne naraz 😉 😉 😉 😉

alienka24
4. bře 2010

eust....to je taky možnost já vím 🙂 no takže vlastně jsme už všechny těhotné 😉 😀

eustoma
4. bře 2010

tak som citala dalej a ked vsetko ide tak ako ma tak mame uz blastomér, ktory vznikol zo zygoty 😉. blastomer je az do 5 dna. a potom to uz bude blastocyst.
tak dufam ze tam ma rovno dva blostomery 😉 😉 😉

pitrisek26
5. bře 2010

ahoj holky, tak tulčo nakonec proběhlo, ale mám na vás dotaz .. vždy mě při ovu píchá a tento měsíc nic .. je to normální, proběhlo ovu vůbec 😒

tereza1980
5. bře 2010

val123:............3 DC......kortyhel
darkwitch: .......5DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......9 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........9 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........11 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 13 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............14 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........16 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........18 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 19 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 20 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....20 DC/7DPO....... 11DC pregnyl, testujeme 11.3., potom clostyl a následně IVF jedno embryo
bonifac........... 22 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24..........31 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
cell:................38 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

tereza1980
5. bře 2010

pitri,těžko posuzovat ovulaci jen podle bolesti a píchání, mě píchá při ovulaci celkem pravidelně a tento cyklus při pregnylu jsem bolesti téměř neměla, i přesto předpokládám, že ovulace proběhla, folikul tam byl a BT orientačně mám docela vysoko, takže ti asi nezbyde nci jiného než čekat, můžeš to pojistit dalším tulením ob den 😉 když jsi teprve 16DC

pitrisek26
5. bře 2010

ter, díky ... mě to právě překvapilo, že bolest nikde, ale jestli to máš i ty tak, tak je to asi v poho .. a ten cyklus ob den určo dodržíme 😉

eustoma
5. bře 2010

krasne ranko holky.
pitrisku: urcite bolest neni nijak smerodatna. mozno to len prave znamena ze bolo nieco zle. a teraz to bolo dobre 😉.

eimmy
5. bře 2010

dobré ráno holky 🙂

eimmy
5. bře 2010

koukám na přehled a cell je už 38 DC ..... 😲 nevíte některá zda už nemá // ???

alienka24
5. bře 2010

ahoj holky, tak stěry se nekonají a jsem 1DC krááásně to tenhle měsíc zafungovalo, tak hlavně at to tak funguje i dál 😉 😎

eimmy....cell je v africe takže to bude spíš tím než že by byla těhu 😉

val123
autor
5. bře 2010

ahojky holky.
ali to mám moc radost, že i bez hormonků přišla MS tak jak jsi ji čekala ale na druhou stranu je mi to líto kvůli těm stěrům a // (těšila jsem se, že v pondělí zahlásíš ☹
pit určitě ovu byla neboj. Ono je to pokaždé asi jinak, já obvykle neměla problémy, pak mě začalo bolet břicho, pak jeden měsíc hrozně prsa, nedalo se téměř nosit podprdu a teď to bylo zase v poho. A jestli si měla injekci, tak určo byla neboj 😉

val123
autor
5. bře 2010

Jinak manža byl na kontrole a začal plánovat IVF ☹ takže výsledky nic moc. Za 14 dnů jde na další kontrolní testy a pak mu doktor řekl, že by se chtěl domluvit s mým doktorem, aby nám dal doporučení do CAR, že asi není na co čekat 😢

alienka24
5. bře 2010

val...nojo no tak na stěry pujdu příští týden, alespon bude delší doba od léčby a nebudou nijak zkreslené výsledky, hlavně at to takhle funguje i dál a budu mít ovu zas bez léků 😵

val123
autor
5. bře 2010

ali moc držím palce aby to opravdu bez léků fungovalo 🙂

eimmy
5. bře 2010

já úplně zapomněla že se cell dovolenkuje 😉

eimmy
5. bře 2010

val: tak se přeci jen IVF nevyhnete.... 😒