Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
23. bře 2010

teraz som si presla svoj dennicek a poveim vam ze teda nic moc. mam za rok necelych 11 cyklov, co je trochu malo. no ale apson liekmi sa mi cyklus skratil. pri 28 dnoch by to malo byt necelcyh 14 cyklov za rok. takze tie moje vajecniky to pekne pretahuju.
no snad sa polepsia 😉

cell
23. bře 2010

eustíku, cukor 6 je úplně normální hodnota krevního cukru 🙂 . Teda pokud je to v krvi 😉

eustoma
23. bře 2010

jj, bolo to z krvi, myslim ze z prstu a nalacno. dik cll za vysvetlenie.

cell
23. bře 2010

teda abych byla úplně přesná, tak je to hraniční hodnota a pokud je nějaké podezření z cukrovky (příznaky, obezita, výskyt v rodině) dělá se test s vypitím sladké vody (dělává se i v těhotenství 😉 )

eustoma
23. bře 2010

dakujem.
krasne snicky vsektym, uz to za dnesom tiez balim. rano musim vstavat 😢, uz teraz sa mi nechce 😢.

eimmy
24. bře 2010

Dobré ráno holky.

mirenkam:.....2 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
lichtakova......4 DC
mirkf:............. 7 DC.......přirozené snažení
eustoma ....... 10 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
tereza1980:.....16 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........20 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............22 DC......kortyhel
darkwitch: ......24 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......28 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........28 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:........30 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
bonifac........... 41 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Objevitelky pokladu
asus:..............31 DC.... (20.3. //)
alice35:...........35 DC ...... (20.3. //)

val129
24. bře 2010

dobré raníčko ptáčátka 🙂

eimmy
24. bře 2010

dobré ráno Val... 🙂

darkwitch
24. bře 2010

dobre rano 🙂

val129
24. bře 2010

dobré ráno eimmy, tak jak ses dneska vyhajala?

val129
24. bře 2010

jé ahojky dark, tak už je lépe?

eimmy
24. bře 2010

dnes mě vzbudili ptáci po 5 hodině jak řvali... ale jinak hezky... 🙂

darkwitch
24. bře 2010

val je mi cim dal steje, budu tomu telu muset dat trochu casu aby se srovnalo 🙂 a jeste jsem dnes dostala strasnou chut na slane madle, tak si je davam k snidani jako druhy chod po neskvikovi s jogurtem

darkwitch
24. bře 2010

val a co ty? uz je ti dobre
eimmy tak to je lepsi nez kdyz te budi budik 🙂

val129
24. bře 2010

Jej eimmy ale tak to bylo krásné probuzení 🙂 To mi v zimě schází.
tý jo dark slané mandle, mňam. Já dostala včera večer chuť na čokoládový puding, tak sem si uvařila z litru mléka a uždibuji 🙂 Jinak zatím je dobře, dala jsem si hned po ránu mátový čajík a říkala jsem si, že se nesmím rozčilovat, takže snad mi to vydrží.

darkwitch
24. bře 2010

val radsi by sis mela zajit k doktorovi a zustat par dni doma, ja vim, ze je vas v praci malo, ale praca je jen zabava, hlavni je zdravi a mimco 🙂

val129
24. bře 2010

dark to bude dobrý, to bylo určitě ze stresíku a to by tu nikdo nezůstal 😀 příští týden si vezmu 2 dny dovču a bude to 😀

darkwitch
24. bře 2010

val tak se nestresuj a bud hodna a te dovolene si vem 3 dny 😉

val129
24. bře 2010

😀 dark ony tam jsou ty Velikonočky,tak to bude i s víkendem 5 😀

eustoma
24. bře 2010

krasne ranko holky. ja som sa dnes budila velmi tazko, jedine co ma tesi je to ze uz mam odpracovane 2 hodky 😉

cell
24. bře 2010

ahoj kočky, já od včerejška srším energií. Dovolená mi strašně pomohla, navíc to sluníčko....běhám tu jak čamrda, záchranky to sem valí, dnesk asloužím, ale nevadí 🙂

eustoma
24. bře 2010

cell: to je skvele. mozes mi kus energie poslat 😉

cell
24. bře 2010

eustíku: ráda 😀

cell
24. bře 2010

jináč jsem dneska (asi) 28 DC do tabulky

eustoma
24. bře 2010

mirenkam:.....2 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
lichtakova......4 DC
mirkf:............. 7 DC.......přirozené snažení
eustoma ....... 10 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
tereza1980:.....16 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........20 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............22 DC......kortyhel
darkwitch: ......24 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......28 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........28 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
cell:................28 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........30 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
bonifac........... 41 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Objevitelky pokladu
asus:..............31 DC.... (20.3. //)
alice35:...........35 DC ...... (20.3. //)

eustoma
24. bře 2010

doplnene opravene 😉

darkwitch
24. bře 2010

cell tak to by si brzo mohla hlasit, ze jste si privezli cernouska 🙂

cell
24. bře 2010

furt mě píchá v podbřišku, tak jak před mrchou, takže tomu moc šancí nedávám a rozhodně do neděle jsemv klidu ... v pondělí testnu, nic a hned v pondělí to dostanu ... jako už tolikrát ☹ nu což, jsou i jiné věci před námi

darkwitch
24. bře 2010

cell stejne ti budeme drzet palce, aby to vyslo 🙂

ja mam tehle mesic ten cyklus naky divny... ovu byla (podle spineni) 11DC ale prsa (ktera vzdycky boli hned po ovu) me zacinaji bolet az ted a presto, ze jsem teprv 24DC tak uz me boli brisko jako pred ms... tak nevim co ten organismus zase blbne, doufam, ze se mi zas cely cyklus nerozhaze...

darkwitch
24. bře 2010

val ted jsem si teprv vsimla ze uz jsou pristi tyden velikonoce a ja se divila, ze resite beranky...