Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
28. dub 2010

ale projde tím schvalovacím procesem....

eimmy
28. dub 2010

fakt nevím.. Eust zeptej se raději nechci ti to tvrdit na 100% možná jsem to jen špatně pochopila

tereza1980
28. dub 2010

tak máme za sebou první UTZ 😵 😵 😵 jsem 7+1tt, miminko je 1,07cm veliké, srdíčko tluče jako zvon, vše je ok. Za 14 dní kontrola už u gyndaře, za 2 týdny obděry na první screening, za měsíc UTZ na vývojové vady. foto v albu 😀

darkwitch
28. dub 2010

tery gratuluju 🙂

mysycka
28. dub 2010

ahojte kočky, jste tu některá? 🙂

mysycka
28. dub 2010

mám takovej problém, minulý pátek jsem byla v tom fertimedu na vyšetření a dostala jsem žádanky na obběr krve 2 a 3 den cyklu, ale vychází mi to na víkend a nevím jestli mi ji o víkendu někdo odebere a pak mám 10 den cyklu jet do Olomouce na vyšetření jestli dochází k ovulaci, ale taky to vychází na víkend, nevím jestli tam někdo o víkendu je. na stránkách to nemají tak tam asi budu muset zavolat. Jo a ještě by mě zajímalo jak se v nemocnici jmenuje to oddělení kde mi odeberou tu krev, jestli to některá víte. 🙂

eustoma
28. dub 2010

mysycka: to netusim. ale sukromne centra funguju i cez vikendy. skus ta zavolat, oni ti ovedia najlepsie, co a ako.

mysycka
28. dub 2010

eus díky

eustoma
28. dub 2010

ono u paolinara, ked je niceo cez vikend tak: ak to vychadza na sobotu tak to posunu na piatok, ak na nedelu, tak na pondelok.
este jedna holka pisala, ze musela na krv v sobotu, a ze neboli moc prijemne, ale krv vzali 😉.

tereza1980
28. dub 2010

já byla na odběru krve na hcg v sobotu v gennetu, ale normálně je rozmezí na hormonální profil mezi 2-4 dnem právě aby se minul víkend, UTZ na folikuly se dělá obvykle 10 DC, ale když to má vyjít na sobotu, tak se jde už 9DC v pátek.
takže pokud to dostaneš v pátek, tak na krev bych šla normálně v pondělí, tj. 4 DC a na ten UTZ ti oni řeknou, jestli máš přjít už v pátek předtím nebo až v pondělí.

darkwitch
28. dub 2010

caute kocky
mysycko zkus si tam zavolat to je asi nejlepsi, ono to asi bude v kazdem caru jinak...

ja jsem tak strasne rozezrana, ta doba kolem ms je strasna... to mi zas zitra bude spatne...

darkwitch
28. dub 2010

lich jaky bylo to mamas and papas? premyslim, ze bych na to sla v nedeli

asus
29. dub 2010

Dobré ránko holky PPPPPPPPPPPPPPPRRRRRRRRRSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKK 🙂

asus
29. dub 2010

terez gratuluji a držim pěstičky dál taky se už nemužu dočkat 12.5 jdu na kontrolu a dostanu prukajdu těšim se hlavně až uvidim mimiska 😉

darkwitch
29. dub 2010

dobre rano vrany
od nasich maminek mam vyridit gratulace tehulim, mnoho stesti snazilkam a pozdravy pro vsechny

asus
29. dub 2010

Dark ju ty jo toho stíháš hodně po ránu 🙂

darkwitch
29. dub 2010

as to jsem stihala vcera vecer 😉

asus
29. dub 2010

dark šikovna a ja se dnes máš??

darkwitch
29. dub 2010

as jsem unavena a rozezrana a alergie utoci... na to ze je pul osme jsem uz snedla chocapik s bilym jogurtem, pul misky susenych bananu a ted to zajidam jablickem... uz aby ta ms prisla a odesla a ja se vratila ke zpusobum cloveka

asus
29. dub 2010

dark ty jo to ja snědla čokoladu Milku to jsem čuně co?? 😀 😀 😀 😅

cell
29. dub 2010

dobré ránko 🙂

jen jsem chtěla pro dark, že jsem byla v sobotu na těch trampoškách, střihla jsem si teda jen 2 hodiny, protože jsem byla před velkou službou, ale ty 4 hodinky by se daly. Pr se plánuje cvičení někde venku zase brzy, tak budu doufat, že Ti to vyjde, bylo to fajn 😉

asus
29. dub 2010

cell ahojik jak se máš??dlouho jsem tě tady ne viděla? 🙂

cell
29. dub 2010

asu: pracovně, je toho nějak čím dál víc, konec měsíce, tak rychle dělám pojišťovny. A nemůžu se dočkat změny v červnu, bude léto, snad víc času na všechno 🙂

asus
29. dub 2010

cel je no jo červen mladej se těši na prazdniny a ja už budu litat s pupikem už mě roste 😅

darkwitch
29. dub 2010

cell taky doufam, ze mi to vyjde, venku by to bylo fajn 🙂

darkwitch
29. dub 2010

cell jupi za mesic bude konecne cas jit na kafco 🙂 ale stejne doufam, ze te uvidim driv a dam ti tu knizku at je ti na svete veseleji 😀

asus
29. dub 2010

dark ja kavu nesmim ale dala bych si ledouvou kavu s polarkačem 😝 😝 😝 😝

cell
29. dub 2010

dark: a dělají se i víkendy na Měříně (Slapská přehrada), taky bych měla chuť jet .... bejboše se ani nikdy nedočkám, tak holt musím zaměřit pozornost jinam. Naše setkání vymyslím, příští týden jedině středa 😉

asus
29. dub 2010

cell na slapech je krasně jezdime tam každej rok a na Orlik taky nadhera 🙂

darkwitch
29. dub 2010

cell stredu beru pisu si te do kalendar 😀
to bude super jak tu manzilek neni, dnes jdu na kafco s jednou kolegyni, v patek jdu za sestrou ( doufam, ze krystof bude v lepsi nalade a nebude na me vriskat celou navstevu) v sobotu primacky ☹ v nedeli kino s kamoskou, v pondeli brisni tance, v utery cajovna s kolegyni a ve stredu nam to doufam vyjde s cell 😀 (ale mezitim si chci usit saty, asi budu chodit spat v jednu v noci, stejne nemuzu bez manzilka usnout)
cell vikend musis dat vedet hodne dopredu, mam je vetsinou plne, to vis bitevni sezona uz zacala