Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

pitrisek26
30. dub 2010

🙂 tak to je paráda

eimmy
30. dub 2010

ahoj holky,
eust: díky za info.. já ju v pondělí na ultrazvuk a to budu 14 DC tak možná hnedka v úterý že by... 😵 😵 ty už ode dneška pícháš stimulky že?
co máte dneska v plánu kočky? já pojedu do baumaxu koupit nějaké kytky na terasu , manžel je dneska doma takže se nudit nebudu... 🙂

asus
30. dub 2010

eimmy no u nas budem opekat buřtiky večer a k obědu dělam řizky brambory okurkovej salat a bramborovou polivku 😀

tereza1980
30. dub 2010

pitrisku, já měla minulý měsíc po clostylu 10Dc dva dolíky, oba 17mm, ale jeden na pravé straně, odkud mi to neprochází, takže po pregnylu mi pak dorzál a prasknul ten vlevo, toj sem i cítila bolest vlevo a co se nestalo, jsem těhu, i s jedním folíkem, takže šup na snažení a nemysli na to, že máš jen jeden, na miminko ti stačí jedno vajíčko 😉

tereza1980
30. dub 2010

ne dva dolíky, ale folíky 😀 to je hrůza jak píšu, to ty nevolnosti

pitrisek26
30. dub 2010

Ter, super, to jsi mě potěšila .. a to snažení, které dny jsi to směřovala .. já jsem dnes píchlá tak zítra?

tereza1980
30. dub 2010

pitri, mě doktorka přesně stanovila kdy se máme snažit, já si píchla pregynl 11DC večer v 6 a snažení bylo za 32 hodin přesně, a jenom jedno, žádné předtím ani potom, prostě jeden pokus

tereza1980
30. dub 2010

ten čas je závislý na velikost folíků, já měla 17mm, píchla jsem druhý den, tj. to mohl mít tak cca okolo 20mm a snažit jsme se měli za dalších 32 hodin, tj. asi při velikosti 24mm? těžko říct, já měla přesné pokyny

pitrisek26
30. dub 2010

ter, paráda, jedno snážo a je to doma .. super, no my to stihli včera a asi zítra bude stači .. a snad mojeho přemluvím i na něděli 😉

tereza1980
30. dub 2010

pitri, před plánovaným stykem by si měla mít cca 48 hodin sexuální abstinenci, aby byla koncentrace spermijek co nejvyšší, proto je lepší počkat až onen den D 😉 takže dřív než zítra večer bych to nepokoušela

pitrisek26
30. dub 2010

tak já tě poslechnu, drž palce 🙂

val123
autor
30. dub 2010

ahoj holky, jdu vás na chvilku během vaření obídku kontrolovat 😀

darkwitch
30. dub 2010

ahoj val jak si uzivas dovcu?

val123
autor
30. dub 2010

ahojky dardulko, no zatím báječně, včera jsme si ugrilovali letošní první baštu, mňamky, ted manžílek ořezává větve stromečků, co musí pryč a já jdu dělat obídek a odpolko vyrazíme někam na kolech,tak už se těším, ale teda ty kopce co tu kolem všude sou, bych nejradši vypustila, ale asi bych moc daleko nedojela 😀 Dardulko, téda koukám 30 DC, to je nádhera.
Pit držím palce.
Eus a Tobě taky, tentokrát to určo vyjde.

val123
autor
30. dub 2010

holky, kam jste zmizeli? ☹

val123
autor
30. dub 2010

teda zmizely, píšu jak čunče

pitrisek26
30. dub 2010

ahoj val, co manža, máte lepší SPG? pomohly ty vitamínky?

asus
30. dub 2010

ahojik Val 😀

val123
autor
30. dub 2010

ahoj pit, on se léči už půl roku z infekce, kterou mu zjistili díky tomu špatnému SPG, takže teď chodí na kontroly kvůli kultivaci a SPG kontrolní bude až 3 měsíce po vyléčení. Teď byl na kontrole a hodnoty má na hranici,takže ho nechají měsíc bez antibiotik a uvidí se, jestli se to doléčilo nebo jestli se lump objeví znovu. Moc vám držím palce.

asus
30. dub 2010

koukam uživaš volnička 🙂

asus
30. dub 2010

val a co vařiš ja dělala řizek brambor a okurkovej salat a bramborovou polivku 😝

val123
autor
30. dub 2010

je ahojky asus, no opět a zase špenát, protože se mi s ničím nechce pachtit, když venku tak nádherně svítí sluníčko a masíko bylo včera večer a bude zase dneska večer.

asus
30. dub 2010

val teda ty mě s tim špenatem davaš zabrat zase mám na něj chut ale doma by mě umltily na dalši špenat 😀

darkwitch
30. dub 2010

ja jsem taky po obidku, mela jsem hranolky a spiz a bylo to docela dobre 🙂

pitrisek26
30. dub 2010

val, určitě to poléčíte a vzhůru do regulérního snáža ... 😉

asus
30. dub 2010

dark ty jo si taky dáváš špizky namky 😝 😝 😝

val123
autor
30. dub 2010

my na něj měli zase hroznou chuť a já to vždy dělám z toho listového, nekupuji ten protlak. Krom toho mě manža přemlouval, at nevařím, tak je rád, že jsem vymyslela aspoň něco hrk frk, protože chce jít na ty kola 😕

asus
30. dub 2010

val super tak uživej volnička taky večer budem grilovat se těšim juu tak kolegošky pořadně litat a neflakat se 😀 😀 😀 a nenechat se sestřelit_!!!! 😀

val123
autor
30. dub 2010

pit no uvidíme, je mi manži líto. Z jednoho přechozeného blbého prochladnutí ledvin, o kterém ani nevěděl, průšvih jako hrom.

val123
autor
30. dub 2010

my chceme večer něco hodit na kámen, napapat se a pak jít okouknout, jak budou slavit čarodky v blízké vesničce,tak jsem zvědavá. Každý rok to mívají pěkně připravené.