Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
16. kvě 2010

Přeji Vám krásnou nedělku 🙂

alienka24
16. kvě 2010

krásnou neděli děvčata 😉

eimmy
16. kvě 2010

ahoj holky ,

co děláte v neděli. Na Slovenskuu už druhý den prší. já ted dopekla souffle.

eustoma
16. kvě 2010

krasny den holky. my nerobime nic, boli sme na nakupe, navsteve, zvysok cas sa doma valame 😉

eimmy
16. kvě 2010

eust: jak ti je?

alienka24
16. kvě 2010

čau ženský, tak mě pěkně bolí podbřišek taky, asi jsme tu matějovu léčbu nějak přehnali, já teda dneska čtu, vařim, pekla jsem skořicový šneky aměla bych vyžehlit, jo a obarvilal jsem si hlavinku a matýskovi se to moooc líbí 😉 😵

eustoma
16. kvě 2010

vyborne 😉 len chodim casto na vecko 😉, ale to bude tym ze vela pijem

eustoma
16. kvě 2010

eimmy co ty ako je?
alienka - to je dobre ze jemne boli 😉

eimmy
16. kvě 2010

ali: jakou máš barvu???

eust: mě chvíleme bolí břicho jako před mrchou ale jinak okáčko.. 🙂

alienka24
16. kvě 2010

eust.... no ono nebolí jemně, ale spíš hodně chvílema a nepříjemně 😒 😝 budu se zas muset vrhnou na mojžíšku

eimmy...no bylo na ní napsáno čokoládově hnědá, ale přijde mi to krapet do červena ale chytlo to moc pěkně 😉

eimmy
16. kvě 2010

jéé to musí být hezké... já mám ráda tyto barvy ..a jakou používáš značku ali???

alienka24
16. kvě 2010

eimmy tak co mě zrovna napadne nebo mi padne do oka, ale tohle byla nějaká briliant, nevim jestli palette 😅

eimmy
16. kvě 2010

ono to je v celku jedno protože všechno to je na jedno brdo.. 🙂

eustoma
16. kvě 2010

eimmy vidim ze doplnujes kocarky 😉
ja som nad kociarikom vcera uvazovala a prisla som na super napad, ze kupime golfky, take co mozu byt od narodenia a da sa na ne nasadit autosedacka. ale este neviem. manza suhlasil. ze ked budem s malym jazdit tak autosedacka na nosenie bude pre mna tazka a golfky budu zase malinke na zaberanie miesta v aute. no uvidime casom.

eimmy
16. kvě 2010

jj eust doplňuji 🙂 mám favority ABC a Teutonii ale ani Mutsy nevypadá špatně ale chce to si s tím zkusit projed a hlavně složit a potěžkat ..
s těma golfkama to není špatný nápad 😉

eustoma
16. kvě 2010

jak som bola na odbere vajicok, tak to spominala zenska, co uz jedno dietko ma a vravela ze to bolo miesto na nezaplatenie. a ze super. lebo sedacku je jasne ze mat budes, kedze dietko v aute vozit budes, tak tie golfky je super vec, ci na nakupy, ci k lekarovi.... ze sa s nicim velkym netahala.
tak som nad tym uvazovala a nasla na nete niekolko modelov, co su urcene od 0 mesiacov. stoja 5-7.000. ale na ceny som sa poriadne nepozerala. len ze nieco take je 😉

eimmy
16. kvě 2010

jj to je pravda... 🙂

eustoma
16. kvě 2010

som zistila, ze prcek uz moze meriat 0,1-0,2 mm - velky prcek 😉 a bude vo stadiu blastocysty, takze takze uz malo dojst k uhniezdeniu, resp. k vytvoreniu jamky v sliznici a zanoreniu emryjka.

eustoma
16. kvě 2010

ono prcek uz ma cca 5,5 dna, co je akurat, ked dochadza k uhniezdovaniu 😉. no vsetko krasne sedi 😉

alienka24
16. kvě 2010

eust....týjo máš to nastudovaný do detailu koukám 😉

eimmy
16. kvě 2010

tak to už je pěkný macek 😀

eustoma
16. kvě 2010

😉 to len tak pre zabavku ;). nechce sa mi ucit 😉, tak studujem kde co ine 😉

alienka24
16. kvě 2010

no my už konečně doprobrali fotky a ted to nahráváme na web, tak pak přihodím odkaz 🙂 😉

alienka24
16. kvě 2010

a už asi máme vymyšlenou další dovču 😉

eimmy
16. kvě 2010

holky já chci aby se mi taky uhnízdilo !!!!!

eimmy
16. kvě 2010

myslíte že už se mi může uhnízdovat když bylo ve středu IUI??

alienka24
16. kvě 2010

eimmy....těžko říct...ono pořádně nikdo přesně neví jak to probíhá a bohužel si do bříška nevidíme, ale možný to je 😉

eimmy
16. kvě 2010

jsem nervozni jak saňky v létě tak moc chci aby to vyšlo

eustoma
16. kvě 2010

ono zavisi od ovulacie kedy prebehla. u mna to bolo presne v tom, ze som vedela, kedy emryjko je v maternici. takze k uhniezdeniu dojde cca 2 dni po dani do delohy.
u IUI sa presne nevie, kedze by sa musela presne odpozorovat ovulka. a od ovulku pocitaj cca 6 dni.

eimmy
16. kvě 2010

no já předpokládám že ovu byla ve středu.. tak to by bylo zítra nebo v úterý....to je doba než budu testovat.. až 26.5. a ty eust??