Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
19. kvě 2010

ali ja ti nechci kazit radost ale toho ducha sem měla taky a nic to nebylo nemužou za to leky?? ale budu ti držet pěstičky at to je mimi 😀

darkwitch
19. kvě 2010

eimmy a jak dlouho mas po iui? ja si nic nepamatuju (skvely stav, dokud se me nekdo nepta proc jsem neco neudelala 😀 )

eimmy
19. kvě 2010

jsem doma.... nechdoím do práce jen dnes mám schůzku ale po IUI jsem ležela 2 dny... vím že se nemusí ale já to nechtěla podcenit.

alienka24
19. kvě 2010

eimmy...no tak uvidíš, pokud bude čárka sílit tak je to těhu, držím palce 😉

eimmy
19. kvě 2010

týden

darkwitch
19. kvě 2010

eimmy uvidis, strasne moc ti preju aby to vyslo 😉

asus
19. kvě 2010

eimmy mě doktro řikal vždy čarka musi bejt vidět hodně držiiim mooooc pěstičky at ti to vyjde třeba bude každým dnem lepe vidět 😀

eustoma
19. kvě 2010

Těhulky:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
mirenkam:........7 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
darkwitch:............12 DC.......kyselina listova
mysycka:.............12 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
eustoma .......... 23 DC.....
cell:.................... 22 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 24 DC......kortyhel
lichtakova..........28 DC
eimmy: ..............30 DC ... 12.5. IUI po stimulaci fostimonem, po IUI 3x1 duphaston a 26.5. nahlásím //
janička88:........ 54 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

asus
19. kvě 2010

že by dalši těhulka 🙂 holky se cpu nutelkou přisla na mě mlsna 🙂

eimmy
19. kvě 2010

bude každý den silnější.. vím to !

darkwitch
19. kvě 2010

eimmy urcite bude 😉

alienka24
19. kvě 2010

hmm tak to je fakt ještě brzo, ale tak možný je všechno, pokud bude sílit tak je to těhu, ale ted to fakt může být tou injekcí ještě, já měla ducha osmý den po pregnylu

asus
19. kvě 2010

eimmy jasně fakt ti držime i s mimiskem pěstičky a přejem ti to 🙂

alienka24
19. kvě 2010

ted budeš testovat každý den viď? 🙂 no držím pěstičky aby to bylo ono, a navíc se říká že to žena i pozná 😉 😵

asus
19. kvě 2010

no ali tak jak kdy u prvniho mimča jsem nevěděla že jsem vubec těhu 😀

asus
19. kvě 2010

a ted u druheho jen dikyx tomu že jsem byla utahana a furt počurana 😀

eimmy
19. kvě 2010

včera odpo jsem testa a dnes dopo znovu a je silnější a vím že to je těhu cítím to... četla jsem na netu prvotní příznaky těhu a většinu mám... asi si říkáte že si to možná vsugerovávám ale cítím že to je těhu

asus
19. kvě 2010

eimmy ten test je dnešni co jsi sem dala??

alienka24
19. kvě 2010

eimmy.....no ono taky bereš progesteron v tabletách, takže by bylo spíš divný kdybys žádný příznaky neměla

eimmy
19. kvě 2010

jj ale jak říkám v realu je to lépe vidět... nemám moc dobrý foták

asus
19. kvě 2010

eimmy tak uvidiš 😉

ali co ty jak je??

alienka24
19. kvě 2010

no já jsem nasnídaná takže je mi dobře 😀

asus
19. kvě 2010

ali to je dobrý co chystaš na obidek?? 😝

alienka24
19. kvě 2010

to nevim, asi se něčim jen zaplácnu a udělám si až večeři doma

darkwitch
19. kvě 2010

ja mam dneska testoviny zapecene s nivou a kvetakem a to jsem si mohla dat kasicku, kdyz jdu v patek misto obeda do gennetu, ale kdo to mohl tusit...

alice35
19. kvě 2010

Ahoj, tak jsem dorazila od gyndaře 🙂 zatím všechny krevní testy ok, jen mně bral další, pže se jim v labině prý jedna zkumavka rozbila 😖 . Jinak k tý hraniční hodnotě NT jak jsem tu psala řekl, že je to normální hodnota jen je mi už přes 35, tak raději i rovnou posílají na to amnio. V tý zprávě mám totiž i napsaný riziko dawna 1:690 jako neg. takže fakt doufám a věřím, že vše budu v pořádku!!!! 😅
eimmy držím pěsti 😉 😉 😉

alienka24
19. kvě 2010

brrr niva, ale jinak to může bejt super, no já ted musim pravidelně jíst páč jestli budu chodit cvičit třikrát tejdně tak musím mít dostatečný přísun energie, se mi totiž loni stalo že jsem byla po 14dnech uplně ko páč sem furt cvičila ale skoro nejedla, no blbka no

alienka24
19. kvě 2010

alice...tak to je prima ne? určitě to bude ok 😉

val123
autor
19. kvě 2010

ahoj holky, ali juj já cu taky na zumbu, cu být taky hubeňourek 🙂
dark já mám dneska taky fialové tríčo s krátkým rukávem
eimmy tak doufám, že za další týden se objeví úplná čárečka.

val123
autor
19. kvě 2010

alice tak to jsme moc ráda, gratuluji