Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

cell
8. únor 2010

tak jsem se teď pomazlila s krásnou holčičkou, co přišla na návštěvu s maminkou za dědou. Vůbec se mě nebála (což je prý div) a tak jsme se s maminkou zakecaly, a že je malá z kojeňáku, adoptovali si už dvě děti a i ta větší je krásná. Se asi budu muset pozeptat, kde se dávají takhle krásné děti 😔

eimmy
8. únor 2010

cell: taky bych si klidně jednu vzala....

eimmy
8. únor 2010

tak tady si tedy dnes pokecáme... kde jste kdo???????

cell
8. únor 2010

já tu jsem, ale slouhám .... a mám tucha, že to bude pěkně hnusná služba, už tak tu běhám jako čamrda ☹

tereza1980
8. únor 2010

alienka24........6 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....7 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........9 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......11 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................12 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 14 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........15 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF )
lichtakova: .....15 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............16 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........20 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........20 DC
tereza1980:.....22 DC....... příští cyklus folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
eustoma:........ 24 DC....... tamoxifen - ziaden folikul
mirkf:............. 29 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
8. únor 2010

ahoj holky, dnes som k vam vobec nestihala 😢. ale uz som tu. idem preletiet co vsetko ste nakecali 😉

eustoma
8. únor 2010

som tolen preletela. a pozeram ze vy nikde.

eustoma
8. únor 2010

no ja dnes celkom dobry den, som unavena ako kon, mozno aj viacej 😉. ale cely den od 8 som makala, teda okrem obeda, ale ten sme stihli za 22 minut 😉. a je to nad moj denny rezim. normalne mavam aspon jednu-dve schodzky ale teraz to bola tabulka za tabulkou... uz mi s toho hrabalo.

inak cakam kym dorazi mrska, ale u mna to este chvilu potrva, kedze cykly mavam az tak 32 dni. no a uvidime, co a ako dalej. teda viem budu to hormonalne injekcie, ale neviem ake. ja uz by som babo 😉

eustoma
8. únor 2010

no nic kocky, snad vas zajtra behom dna stihnem. zatial sa majte krasne. som utahana a rano zase skoro vstavat 😢. este ze nemusim takto vstavat casto. majte sa krasne

mona12071
8. únor 2010

holky musim vas pochvalit super zmena nazvu 😀
ale jak si dovolujete mi nic neoznamit 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asus
9. únor 2010

Ahojik a dobré ránko holky 😉 jak se dnes máte??

darkwitch
9. únor 2010

ahoj dobre ranko
mona ty se nemrac hned jak jsme nazev zmenily jsem to nahlasila v tehulky a maminky ze snazime se prvni mesic, takze zadne rozcilovani, mas cist aspon vasi diskuzi 😀

asus
9. únor 2010

ahojik Dark konečně nokdo dorazil jak se máš?? 😉

darkwitch
9. únor 2010

as ospale 🙂 dneska sem dokonce ve vlaku male usla u knizky a to semi jeste nikdy nestalo...

asus
9. únor 2010

dark no Dark 😀 😀 😀 😀 to je jak furt souložite a pak si unavena 😀 😀

darkwitch
9. únor 2010

as ty si drza a navic vcera prisel manza domu az kdyz jsem spala ☹ a ja se tesila na vecerni cviceni ve dvouch 😀 no, tak to dnes napravime 😉

asus
9. únor 2010

dark no tak promin no 🤐 ja to tak nemyslela 😔

tereza1980
9. únor 2010

ahoj holky, včera jsme byli v gennetu na konzultaci u dr. lovasové s výsledky. všechny krve ok, spermio taky, manžel ok chlamydie, mě je dělají znovu, minule se nepovedly, HP docela ok až na tu autoimunitní reakci, ale to už beru léky, z hysteroskopie je zřejmá deformita dělohy, pravý roh chybí a je uzavřený pravý vejcovod. dr. přišla s tím, že teď můžeme zkusit plánovaný styk a potom až to IVF, IUI je prý zbytečné,když manžel má spermio úplně v normě. zatím to zkusíme bez léků, jen pod UTZ a pak injekci na ovu. mám přijít 10 DC na UTZ, kolik a kde bude folíků, nebudeme prý odepisovat ani ten pravý vaječník, i když tam není průchozí vejcovod, prý si někdy dokáže ten druhý vejcovod vajíčka nasát, i když ta šance je tak 10%.
chci se vás zeptat, ten 10DC mi udělají utz, uvidí jak a zda folíky rostou a pak tam půjdu ještě jednou znovu na utz a injekci? za jak dlouho asi? kolik musí mít ten folikul mm, aby mi dali tu injekci?
eust - ty máš ty plánované styky, napi mi prosím jak to probíhá, díky

jinak drahouškové já ve čtvrtek nemůžu, protože včera nám zase onemocněla dcera, ach ty školky, to je hrůza. týden je zdravá, jde tam na pár dopoledních a zase je marod. takže je mi líto ☹

asus
9. únor 2010

terez ahojik tak jsme na tom stejně taky na srazik nemužu ještě marodim 😒 co se týče toho co jsi napsala tak uvidiš jak to dopadne budu držet pěstičky

pitrisek26
9. únor 2010

Ahoj Ter, já chodila 10,12 a 14 DC .. každý den folík roce o 2mm ... takže ten 14DC jsem ho měla 20 mm a praská asi při 21 mm( to je ovulace) .. takže bych řekla, že ti dají injekci tak při 18 mm .. protože účinkuje za 36 hodin, ale já jsem laik 😀

darkwitch
9. únor 2010

as to mas teda stesti 😀
tery je to je skoda, tak at se dcerunka brzo uzdravi...

asus
9. únor 2010

dark 😀 se nebojim si daleko 😀

darkwitch
9. únor 2010

as delass chybu 😀 ma moc saha az k berounu 😀

asus
9. únor 2010

dark tak jo no bojim bojim 😕

darkwitch
9. únor 2010

as 😀

asus
9. únor 2010

kdepak se holky dnes toulate kdepak mám vall?? ☹

val123
autor
9. únor 2010

ahojky holky 🙂
asus tady jsem 😀

asus
9. únor 2010

vall ahoooooj už jse mě stejskalo 😉 😒 ja se máme?

val123
autor
9. únor 2010

asus mě takýýýý 🙂 Ale docela to jde, včera jsem si udělala radost a obarvila jsem si vlásky na hóooodně tmavě hnědou 😀

val123
autor
9. únor 2010

asus a jak se máš Ty?