Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
28. kvě 2010

dobre ranko superman ne, superwoman 😀
tak doufam, ze v meilu byly dobre zpravy...

eimmy
28. kvě 2010

Těhulky:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
Einmmy: .............1 DC .. . ( neúspěšné IUI 05/2010) červenec stimulace na IVF
mirenkam:........16 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
darkwitch:............21 DC.......kyselina listova, 25.5. IUI
mysycka:.............21 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
eustoma .......... 29 DC..... ked bude 29DC tak testim a cakam //
cell:.................... 31 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 33 DC......kortyhel
lichtakova..........37 DC
janička88:........ 63 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

darkwitch
28. kvě 2010

ahoj eimmy, tak mrska dorazila? potvora jedna... ted teda pujdete na ivf?

cell
28. kvě 2010

dobré ráno, s taky prosím opravit tabulku ... 2 DC .... 2. měsíc Clostylu 🙂

darkwitch
28. kvě 2010

Těhulky:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
Einmmy: .............1 DC .. . ( neúspěšné IUI 05/2010) červenec stimulace na IVF
cell:.................... ..2 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina, Clostyl
mirenkam:........16 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
darkwitch:............21 DC.......kyselina listova, 25.5. IUI, 7.6. - test
mysycka:.............21 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
eustoma .......... 29 DC..... ked bude 29DC tak testim a cakam //
val123:.............. 33 DC......kortyhel
lichtakova..........37 DC
janička88:........ 63 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

cell
28. kvě 2010

koukám, že jsem tam dala omylem jiný smajlík, to měl být tento ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

darkwitch
28. kvě 2010

ja jsem si rikala, ze se mi to nejak nezda, ale pak jsem si rekla, ze mas radost, ze se neco deje...

me se zdal dneska super sen 🙂 ze cekam dvojcatka-holcicky a sice byly v brisku, ale byly strasne uzvaneny, porad si s nekym povidaly (telepaticky) a seznamovaly se se vsema tetama a strejdama, ze muzou s nami "mluvit" jen do 20tt, protoze pak uz budou moc usazeny v telicku a ze starsi bude alzbeta a mladsi izabela a ze to mam s tatinkem zaridit, protoze ten zrovna nebyl doma kdyz zacly "mluvit" - proste strasna legrace, skoda, ze jsem se pak probudila...

eimmy
28. kvě 2010

ahoj holky,
potřebuju poradit... včera večer mě začalo strašně bolet břicho a pak jsem to z ničeho nic dostala - bez předchozího špinění byla úplně světlá červervená krev a během noci ani kapka a dnes taky ještě nic...... nevíte jak je to možný... ??

darkwitch
28. kvě 2010

eimmy tak to fakt netusim, me se to asi jeste nestalo

alienka24
28. kvě 2010

eimmy jestli se to nerozjede tak si zkus udělat ještě test, no a pokud bude negativní tak se jedná o nějakou poruchu

mysycka
28. kvě 2010

ahojte holky, jak je? peču věnečky tak se snad zabavím a nebudu myslet na to naše možná mimi 😀

eimmy
28. kvě 2010

volala jsem do CAR řekla mi at si udělám test o víkendu pokud se MS nedostaví ale že se to po hormonální stimulaci stává že je MS půl dne pak pár dní nic a pak se vrátí... takže nejsem ani 1DC tak budu jak ali 🙂 bez DC v tabulce 🙂

val123
autor
28. kvě 2010

Ahoj holky,

jen poopravuji:

Těhulky:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
Einmmy: .............1 DC .. . ( neúspěšné IUI 05/2010) červenec stimulace na IVF
cell:.................... ..2 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina, Clostyl
Val123:.............. 3 DC......kortyhel
mirenkam:........16 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
darkwitch:............21 DC.......kyselina listova, 25.5. IUI, 7.6. - test
mysycka:.............21 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
eustoma .......... 29 DC..... ked bude 29DC tak testim a cakam //
lichtakova..........37 DC
janička88:........ 63 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

Přeji vám krásný víkend. Pa

eustoma
28. kvě 2010

ahoj holky, tak dnesny test nemal // no nevadi. trosku si odd\dychneme a ja jesen pojdeme na dvojicky 😉 😉 😉.

val123
autor
28. kvě 2010

eimmy, eust je mi to hrozně moc líto

eustoma
28. kvě 2010

val dik, ale ono sa nic nedeje. aspon budu vysnivane dvojicky 😉 😉 😉

val123
autor
28. kvě 2010

eus určitě budou, dočkáš se, je dobře, že jsi nezaujala negativní přístup a stále věříš, to je moc dobře. Moc držím palečky.

eustoma
28. kvě 2010

😉 tiez som za to rada 😉. ale pride mi ze manzu to vzalo, trosku si aj poplakal. neviem u nas sa to asi strieda, raz on, raz ja. takze teraz ho musim podrzat ako to len pojde.

mysycka
28. kvě 2010

holky taky je mi to líto, ale jak říká eust nepodařilo se to teď, podaří se příště a hned dvojčata 🙂

darkwitch
28. kvě 2010

holky ach jo... ale tak priste uz to vyjde, musi 🙂

alienka24
28. kvě 2010

chjo holky, to je dneska zase den ☹ 😢 😢

eustoma
28. kvě 2010

dneska je konecne krasny den, po dlhsom case opet svieti slniecko. ja som s dnom spokojna 😉

alienka24
28. kvě 2010

eust...jo sluníčko u nás je taky, tak aspon něco

eimmy
28. kvě 2010

eust: asi nám jsou souzena ty dvojčátka.... já to tak beru.. 😉

darkwitch
28. kvě 2010

ja se mam dneska uzasne, teda neco na me leze a jsem strasne ospala, ale jak si vzpomenu na ten sen tak je mi krasne
eimmy, eus ja jdu do dvojcatek s vami 😉 i kdyz budu rada i za jedno 😀 vlastne i za tri 😉

eustoma
28. kvě 2010

@eimmy jj, na dvojcatka si sice musime pockat, ale bude to dvojnasobna radost 😉 😉 😉

eustoma
28. kvě 2010

tri ne, to je moc, moc.
manza vrvael ze tri by nezvladol. ale dve hej 😉

darkwitch
28. kvě 2010

eus ale zase kdyz si mam vybrat tri nebo zadne, tak beru tri 😉

eimmy
28. kvě 2010

@eustoma jj eust: musíme to brát tak že se to mělo stát a že už bude jen líp.. prostě to přijde v tu PRAVOU dobu... 😵

cell
28. kvě 2010

takže to vypadá, že v září se všechny konečně dočkáme 🙂