Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
16. únor 2010

nooooo panečku člověk tu chvíli neni a co je tu hnedka za téma 😀 😀 😀 😀

darkwitch
16. únor 2010

ali no a ja prave ne, jak jsem mohla vyrust to nechapu, kdyz jsem misto bravicka cetla fucoultovo kyvadlo, doufam, ze moje deti budou normalnejsi i kdyz jako rodic bych se toho mela desit 🙂

darkwitch
16. únor 2010

eimmy bravicko vhodna/nevhodna literatura pro mladez 😀

alienka24
16. únor 2010

dark...no je fakt že mě osobně trochu zasvětilo do nějaký problematiky, naši se s náma o sexu nebavili a ani si to teda nedovedu moc představit 😎 😅

darkwitch
16. únor 2010

ali ja mela v tu kritickou dobu mamku v americe a tatka me poslal na gyndu pro prasky... a pak uz to nikdo neresil, protoze uz podle nich bylo pozde...

alienka24
16. únor 2010

no tak od nás se máma odstěhovala v mých 11letech takže jsem pak s tátou zvládala ty první okamžiky a to spíš tak že jsem mu řekla že si chci dojít pro prášky, on mě pochválil jaká jsem rozumná a chytrá holka a řek mi že jestli mi nějakej chlap někdy ublíží tak že ho zabije a že mu to můžu říct a tím to haslo 😝 😉

eimmy
16. únor 2010

já si myslim že to není nevhodná četba... naši se mnou o sexu nemluvili a byla jsem upřímně za to vděčná... puberta se mnou řádně mlátila a jetě poslouchat poučky o sexu.... 😀

eustoma
16. únor 2010

no u nas to bolo ftipne a to tak ze som sla na strednu a ocina mi povedal, rob si co chces, len skonci skolu. ked som sla na vysoku tak k tomu pridal. ked bude najhorsie,t ak sa ti o babo postarame, len skonci skolu 😉. takze to bola cela debata co sa aspon naznakom tykala sexu 😉. inak vobec nic od nich neviem. ale mali sme na stretnej povinny kruzok o sexualnej vychove a to boli dobre hodiny 😉

val123
autor
16. únor 2010

dark i když je fakt, že my se s manžou znali od dětství a naháněli jsme se do května a taky se do tulískování pustili až v říjnu 🙂

val123
autor
16. únor 2010

ahojky eimmy

darkwitch
16. únor 2010

val tak vidis, nejsme na tom tak spatne 🙂

val123
autor
16. únor 2010

dark no ale je fakt, že to bylo moc příjemné napětí než k tomu došlo 😀 Tý jo tak teď bych si taky měla změnit nick

eustoma
16. únor 2010

kocky mne zacina hrabat z danovych priznani. teraz to tu riesim a sibe mi s toho. zacianm mat v tom chaos... este ze mame sikovnu ucetni 😉.

val123
autor
16. únor 2010

eus ještě že ty učetní existují 😀

darkwitch
16. únor 2010

val mozna bychom to meli zrusit pro nevhodnost obsahu 😉

eustoma
16. únor 2010

tak tak.

davam teraz vela do toho ze ta stimulacia hormonmi zaberie. manza mi povedal ze urcite ano. ale on povie co chcem pocut, ked vidi ze som smutna. ale verim tou, mam taky dajaky dobry pocit. no uvidime. ono tyzden zbehne ako voda. ale keby ze sa vazne zadari tak to bude super. a este keby ze su to dvojicky tak o t vecsi super 😉😉.

val123
autor
16. únor 2010

😀 😀 😀 😀

eustoma
16. únor 2010

pisem jak talian. pardon. no snad rozumiete.

val123
autor
16. únor 2010

dark alespoň každý vidí, jaké jsme slušné holky

darkwitch
16. únor 2010

eus jasne ital 😀

eustoma
16. únor 2010

robi vam problemy ked pisem anglicky?

darkwitch
16. únor 2010

val 😀 jo a kdyby me videli jak jsem ted cervena...

eustoma
16. únor 2010

joj... dokedlu, ked pisem slovensky.

eustoma
16. únor 2010

pisem pomalsie, nez myslim. to je tak ekd u toho co pisem aj telefonujem 😉.

darkwitch
16. únor 2010

eus ne jsem si z tebe jen delala legraci...

eustoma
16. únor 2010

ne v pohode, to som nenarazala na to. ale prisiel za mnou zakaznik a spustila som na neho slovensky a cumel jak vygulena mys. som nechapala, cinerozumie slovencine, alebo mne. no tak som sa spytala ci vam robi slovencina problemy.
ono tuna v prahe je strasne vela slovakov, aspon mi to tak pride.

val123
autor
16. únor 2010

eus já myslím, že mladé generace možná občas problém s rozuměním slovenštině mají ale já zbožňuji vaše "rátám" "ďakujem velmi pekně" "ospravedlňujem sa" atd. je to hrozně roztomilé a v češtině to vůbec tak pěkně nezní.

darkwitch
16. únor 2010

ja nevim jak je to v praze, ale na koleji jsem bydlela se dvema slovenkama, takze ja problem nemam

darkwitch
16. únor 2010

val a jeste "do frasa" a to nevim jestli pisu spravne, protoze to znam jenv mluvene podobe 🙂

eustoma
16. únor 2010

no takze jasne nerozumel tomu co som mu vrvaela, uz hovidim az zajtra dorazi a povie ze tomu nerozumie 😉.

inak som sa zacala supat. ako uplne mi lezie koza z nosa a cela dole 😢. neviem ci zhadzujem kozu 😉. a pritom sa mastim jak vecer tak rano. urcite to bude pocasim. ale to da zabrat vzdy vecer si ten nos oberiem vsetko co sa odlupuje a samozrejem vsetko zacne stipat.

a iniekcia prestlaa stipat 😉. takze aspon nieco 😉 😉 😉