Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
11. říj 2010

@alienka24 😀 😀

eimmy
11. říj 2010

@alienka24
@darkwitch
@asus moc děkuju holky... jj taky koukám jaká jsme kvočna 🙂 hlavně aby z toho něco bylo 🙂 DARK : kolik ty jsi měla folíků??

alienka24
11. říj 2010

jdu dělat štrůdl ale budu nakukovat tak klidně piště piště 😉

asus
11. říj 2010

@eimmy neboj bude 😉

asus
11. říj 2010

@alienka24 jo štrudliček teda si potvurka zase mě kvuli tobě honi mlsna 😅

alienka24
11. říj 2010

@asus no promiň no 🙂 ale on bude stejně strašně hnusnej, určitě ho spálím a kyselý jablka takže by ti vůbec nechutnal 😀 lepší? 😉

eustoma
11. říj 2010

@eimmy to je kransa urodicka. tak pohodicku do OPU a samozrejem aj potom.
@darkwitch a netestila si? sla si iba na krv?

eustoma
11. říj 2010

@alienka24 posli kus strudlu 😉 dala by som si 😉.
u nas bude dnes asi zeleninovy salat, pripadne pizza. ma varit manza a bud na to zabudne a bude ten salat (ktory spravim), alebo si na to spomenie a objedna pizzu. este ma napadaju ako moznost spagety, ale to sa obavam, ze nema omacku, no a sam ju robit nebude 😉.

inak ja mam neskutocny apetit. papam 1,5 - 2 hodky. ked nahodou zabudnem sa napat, tak mi je neskutocne zle, na omdlenie, zviera sa mi hrdlo od hladu - proste soufl. ako nahle nieco spapam, kludne drobnost - jablcko, uz mi je super.

eimmy
11. říj 2010

@eustoma moc děkuju!!! 😉 kolik ty jsi měla folíků??

eustoma
11. říj 2010

@eimmy ja som mala 18 folikou a len 2 vajucha. nik nevie preco.

eimmy
11. říj 2010

@eustoma no doufám že mě nepotká to samé.. to bych už nerozdýchala ...

eustoma
11. říj 2010

@eimmy neboj, hlavne bud v pohodicke.

alienka24
11. říj 2010

@eustoma jj jen pěkně papej pravidelně, hlavně že ti chutná a nevolnosti tím zaženeš 😉

asus
11. říj 2010

@alienka24 ne kysela jablka miluju a spalenina je na krasu 😀

darkwitch
11. říj 2010

@eustoma no ja delala test vcera vecer a tam se tak po hodine udelal stinecek ktery vidim jen ja, takze se to nepocita 😉

@eimmy ja mela myslim 16 foliku z toho 14 vajicek, 11 zralych a 7 se jich oplodnilo a 4 zustaly po PK, jedno mi zavedli, 3 zamrazili a rozmrazeni prezilo 1... ale timpoctem foliku a vajicek si nejsem jista...

pry u embryjek zalezi prvni tri dny na kvalite vajicek a pak na kvalite ocasku...

darkwitch
11. říj 2010

ja se chystam delat tvarohovou babovku, ale nejak se mi do toho nechce...

mirkf
11. říj 2010

Ahojky, tak jsem byla min. čtvrtek na kontrole v poradně, takže dobrá zpráva - placenta se vytahla, sice je ještě pořád těsně u vnitřní branky a mimčo tam už celkem rve hlavu, takže by jí ještě mohlo cpát zpátky a není tedy 100%, že budu rodit normálně, ale šance už je. Jen jsem čekala, že budu mimčo kvůli cukrovce větší a i jsem otěhotněla těsně po MS, takže i ve 12. a 21.tt bylo mimčo o 2-3 dny starší a teď je o 8 dní mladší, takže jsem z toho nervozní. Ve čtvrtek ale jdu do rizikové poradny do porodnice ve FN v Plzni, tak uvidím, co mi řeknou tam. Jinak stále měřím cukr (ve čt jdu taky na 1. kontrolu), tak jsem zvědavá, co mi řeknou - není to hrůza, ale 1x denně mi to vyskočí tak o 0,5 nad hranici. Dietu celkem dodržuju - takže jsem i za 4 týdny přibrala jen 0,4 kg - což by bylo fajn, kdyby to tak bylo až do porodu, protože i tak už mám 11 kg nahoře.
Na MD nastupuju 12.11., ale naposled do práce nejspíš půjdu už 27.10. a pak mám ještě 10 dní dovolené, takže mi to vyjde akorát do MD. A kdyby mi dovolenou nechtěli dát, tak si nechám MD napsat 8 týdnů před TP, takže bych toho 27.10. stejně šla naposled. Nová kolegyně to snad nějak zvládne - bude muset a já už toho mám plné zuby - hlavně to cestování v MHD, kdy mě nikdo nepustí sednout, přestože mám obr pupek.

mirkf
11. říj 2010

@darkwitch moooc držím zítra palce, aby bylo pořádné HCG

@eimmy tak ať jsou ve všech folíkách pořádná vajucha a hezky se oplodní

alienka24
12. říj 2010

dobré ránko, tak doufám že se dočkám dobrých zpráv hned po ránu 😉

asus
12. říj 2010

Dobré ránko taky čekam na dobre zpravky 🙂

lichtakova
12. říj 2010

já jsem taky napnutá jak šráky

asus
12. říj 2010

@lichtakova to mě povidej 😀 teda ja sem normalně čim dal vic linějši rano vylezt s postele 😅

alienka24
12. říj 2010

@asus tak nevylejzej 😉

asus
12. říj 2010

@alienka24 no ja bych nelezla ale musimm 😒

alienka24
12. říj 2010

@asus no když musíš tak musíš

asus
12. říj 2010

@alienka24 no musim máme rozbouranej barak trubka na vodu nam praskla včera 😒 tak musim trochu to tady dat do pořadku

alienka24
12. říj 2010

@asus bleee 😝

asus
12. říj 2010

@alienka24 no fakt ble to je dost krasně řečeno plazit se s pupkem po zemi 😒 a ještě to nebude opravene uplně takže to tu bude rozebrane až do soboty 😒

koblizek.janinka
12. říj 2010

Dobre ranko holky 😵

asus
12. říj 2010