Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
3. bře 2010

val ivf je lepsi zkouset v lete 😉 pry je ucinek mnohem vetsi...

alienka24
3. bře 2010

no ale ještě jsem vám mohla třeba říct jakou jsem měla teplotu, ale to vás očividně nezajímá 😀 😀 😀

val123
autor
3. bře 2010

no dark do dalšího léta bych pak už asi nevydržela a léto já si představuji užíváním výletů, teplíčka a grilování a hlavně bych nerada holky v práci omezovala v dovolených,takže když to nejvyjde nečinností,tak se domluvím s doktorem tak, aby to vycházelo na měsíce, kdy o dovolené není zájem, tedy jestli to pak pojišťovna schválí

val123
autor
3. bře 2010

ali typovala bych 37,2

darkwitch
3. bře 2010

val ja myslela tohle leto 😉 nemuzes porad myslet na kolegyne...
ali tak nam rekni jakou jsi mela teplotu

alienka24
3. bře 2010

no tak jsem teda měla 37,1

val123
autor
3. bře 2010

téda já mám dnes češtinu jedna radost, fakt jak čuně "tipovala" samozřejmě
dark ne ne, zkusím dát ještě pulečkům šanci se zregenerovat a počkám na kontrolní SPG,pokud by bylo stejné nebo horší,tak v říjnu na preventivce bych mu řekla "že už souhlasím"

darkwitch
3. bře 2010

val tak mu to rekni uz v srpnu, at to stihnes do rijna, to je jeste hezky a to se urcite zadari, teda ono se zadari uz pred timtakze tahle diskuze je hypoteticka 🙂

val123
autor
3. bře 2010

dark no uvidíme, já se furt tak nějak bojim bojim, takže to myšlenkami oddaluji ale moc si to přeji 🙂 Já jsem teď na toho 19.3.hrozně zvědavá, co řekne Tobě mudra.
Ali super, to zní moc dobře,ta teplota. A špinění stále dobrý?

alienka24
3. bře 2010

špinění žádný není a bříško ani taky nebolí, teda zatím dokud nic nedělám

darkwitch
3. bře 2010

val ja zas tak zvedava nejsem...
ali vidis my se nepotrebujeme ptat, protoze vime, ze nam v pondeli nahlasis // 😀

alienka24
3. bře 2010

no musím říct že se toho začínám silně obávat že budu muset testovat, já mnohem líp snáším když to dostanu než to blbý testování

val123
autor
3. bře 2010

dark já jo a moc, protože doufám, že vám konečně poradí a v dubnu nejpozději zahlásíš //

val123
autor
3. bře 2010

ali proto mě to ani náhodou nenapadlo testovat a vůbec si jít test koupit, protože jsem se bála, a v mém případě dobře udělal, ale neboj, vám to 100% vyjde a v pondělí budou //

alienka24
3. bře 2010

na to je fakt ještě brzo, byla by to i hrozná náhoda, tak se k tomu moc upínat nechci jenže se mi to pomalu přestává dařit, ale říká se že pokud se BT drží nahoře víc jak 17dní tak je to pravděpodobně těhu

val123
autor
3. bře 2010

😀 😀 ali jsem ráda, že nejsem sama, komu se to vždy ke konci zvrtne a přeci jen ho ta naděje nahlodává

alienka24
3. bře 2010

nojo je to naprd, ale co nadělám, ted už vůbec nic, nejhorší je že všechny příznaky jsou jak pro těhotenství tak pro PMS

val123
autor
3. bře 2010

ali jej já doufám, že až jednou budu těhu, tak to poznám podle toho, že mě třeba začnou bolet prsa 😅

alienka24
3. bře 2010

no mě bolej, pak mám furt hlad, žízen, bolesti v podbřišku a ještě se mi teda neudělalo nic na obličeji jako obvykle před ms
no tak babo raď 🙂 😀

val123
autor
3. bře 2010

ali tak tak od toho 4. DPO blbě od žaludku, mám chutě jak blázen, pak začne pnutí v podbříšku. Jediný co mě před MS netrápí je (musím zaklepat, abych to nezakřikla) bolesti prsou. 😀
Ali to je fakt na prd ty příznaky,viď 😀

alienka24
3. bře 2010

jo je, přijde mi že ženská je značně nedokonalý tvor, který má v podstatě jen pár dní v měsíci klid od hormonů

val123
autor
3. bře 2010

ale některá asi ani těch pár dní ne 😠

eustoma
3. bře 2010

ahoj kocky.
eimmy: pravdepodobonost IUI neni velka, ale musis byt v pohode. to je zaklad. a ked sa da tak to doma poistit percenta stupnu 😉. my sme to doma poistili hned dvakrat 😉, teda vecer aj rano 😉 😉 😉. ja verim ze aj my dvihneme statistiky 😉. a toboz ked chcem svoje vytuzene dvojicky 😉. to je pravdepodobnost 4%. takze rozhodne budeme dvihat statistiky 😉 😉 😉 😉 😉

ale: pekna teplota. tie priznaky mi pridu furt rovnake. keby ze mame mat babo podla priznakov, tak uz sme davno vsetky tehu 😉. ja som mavala snad vsetky tehu priznaky, teda okrem mimca. ale je mi jasne ze to bude u teba ine. drzim palce aj na nohach.

alienka24
3. bře 2010

tak sem se osprišila, no u mě jediný nový co tenhle cyklus je tak byl plodnej hlen, špinění při ovu, pak po mobilizaci a předevčírem po sexu 😕

mirkf
3. bře 2010

Ahojky, tak já to vidím, že příští týden se tu bude min. 3x hlásit // - v pondělí ali, ve čtvrtek ter a v neděli eus.
Takže se holky neopovažujte to nedodržet 😉

alienka24
3. bře 2010

a co bude když u mě ty // nebudou? jáá jen táák čistě teoreticky, nic nepřivolávám, snažím se myslet pozitivně 🙂

eustoma
3. bře 2010

mirkf: ja sa to neopovazim nedodrzat 😉. paci sa mi to, ze takto naraz. mali sme tri mesiace pouzu, to nebol ziadna tehulka. takze teraz sum naraz a je to 😉.

eustoma
3. bře 2010

ali: no co by bolo. das si cokoladu 😉. ale to budu // alebo /// 😉 na tie uzasne dvojicky 😉

alienka24
3. bře 2010

eust...no já teda po dvojčatech moc neprahnu 😉

eustoma
3. bře 2010

ja uplne strasne 😉