Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
9. bře 2010

to je pravda, zase mozte okukovat trh a mozno sa natrafi ponuka, ktora bude velmi zaujimava a tedy sa rozhodnete. ja a manza sme na aute zavisly. ako ne zeby sa nedalo bez toho.

inak som citala dark, ze uz sa rozhoduejs medzi gennet, iscare. obe su dobre volby. potom napis co vyberies.

darkwitch
9. bře 2010

eus jasne ze napisu 🙂 to vis ty zacody u apolinare me odradili, zvlast kdyz si mam vybirat 😉 sestra se mi smeje, ze tehotenstvi stravim na zachode kdyz uz ted beham tak casto jako ona v tehu...

eustoma
9. bře 2010

😉 dark ono tam su este jedne zachody pri ultrazvuku a tie su uz dobre, tie su po rekonstukcii, je tam toaletak. takze mozes zajst na tie trosku dalej 😉.

ale zase si myslim ze mas dobrych dvoch kanddatov a uz ked nieco mas vybrate, tak to bude urcite dobre 😉. mne sa sukromne centra lubia viacej 😉.

eustoma
9. bře 2010

kedyze to mas lekarku? mozno ona spolupracuje s jednym s tych centier. vidis a pisala si ze sestra chodila do genetu?

darkwitch
9. bře 2010

k doktorce jdu pristi patek, ale sestra chodi k jine doktorce nekam do prahy... a ta nema uz k te nechci ne, ze by ta nase byla skvela spis naopak, ale uz ma 🙂

alienka24
9. bře 2010

kuk ženský, tak žhvé info z islandu je o aktivní sopce 🙂 Hekla se chystá na erupci 😎

darkwitch
9. bře 2010

a tam kde mate byt?

alienka24
9. bře 2010

no mohli bychom jí vidět 😉 😎

darkwitch
9. bře 2010

ali tak pokud jen z dalky tak to jde, hlavne aby ste nebydleli pod ni...

alienka24
9. bře 2010

dark....tam to tak není, na islandu je vlastně všude pusto a prázdno, je tam 365tis obyvatel z toho je 200tis. v rejkjavíku a jinak prostě jen pláně, hory, lávový pole, a sem tam nějaká farma, pravděpodobnost že by byl náš hotel pod heklou je nulová 😉

darkwitch
9. bře 2010

ja island neznam, jsem hrozne nevzdelana... me zemepis strasne nejde... 😅

darkwitch
9. bře 2010

pravda ani nevim jak dalece muze byt nicivy vybuch sopky a jak daleko to muze byt nebezpecne...

alienka24
9. bře 2010

já taky nevěděla, ale ted už víííím 🙂

darkwitch
9. bře 2010

aspon, ze ted uz vis...

darkwitch
9. bře 2010

tak napsala jsem do diskuzi obou caru, mezi kteryma se rozhoduju a jsem zvedava co mi napisou 🙂

alienka24
9. bře 2010

no uvidíš, snad ti pomůžou v rozhodování 🙂

darkwitch
9. bře 2010

ali snad jo, stejne je to asi jedno pro co se rozhodnu, spis jde o to rozhodnout se tam zavolat a objednat se 🙂

darkwitch
9. bře 2010

ach jo dneska vecer tu uz nikdo neni a me se chce povidat...

pitrisek26
10. bře 2010

tereza1980:.....2 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, pregnyl, pokud neklapne asi stimulace na IVF jedno embryo
alienka24.........6 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............8 DC......kortyhel
darkwitch: ......10 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......14 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........14 DC.. uziva femibion 800 (12 DC ultrazvuk - případná stimulace a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF jednoho embrya ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........16 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 18 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............19 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........21 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........23 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 24 DC....... stimulacia Fostimonom, 1.3. bolo IUI - overime 14.3. testikom.
mirkf:............. 25 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 21DC Duphaston, ale nejspíš zbytečně, protože asi vůbec ovulka nebyla
bonifac........... 27 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................?43 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Testování: (jestli nás teda dřív nedostihne mrcha )
eustoma ...................14.3
pitrisek26 ..................17.3

eustoma
10. bře 2010

krasne ranko holky, len tak som dnes skusila testnut, ci nahodou tam nieco nebude a nebolo. ciste biele, ziaden duch nic. snad je este skoro. ale zase vcera som mala ten biely hlien. schvalne som si dala ciernu slipovku a ten biely hlien bol krasne bielucky.

darkwitch
10. bře 2010

ahoj eus vydrz do pondelka a ty dve tam budou 😉

pitrisek26
10. bře 2010

eust, to je ještě moooc brzo, já mám bílý taky, ale to bývá v té LH fází, takže to neřeš, to není vůbec směrodatné, počkej do té neděle 😉

eustoma
10. bře 2010

no hej pockam, nejak nesom s toho sklesla, to nie. kym nedorazi mrska, tak je vsetko ok 😉

darkwitch
10. bře 2010

pit ach jo tak uz ani tohle neni prukazny znak, clovek se o tehotenstvi proste nema jak dovedet driv ☹

pitrisek26
10. bře 2010

dark, to by jsi musela mít tak den dva před MS, ale uplně hustý, né mykozu, ale takový jiný .. jinak po ovulaci nastává suché období fáze LH a poté výtok, který je běžný ... a ten těhu fakt až před MS

darkwitch
10. bře 2010

pit no, dobre, proste clovek musi cekt dokud mu test nevyjevi stastne tajemstvi 🙂

val123
autor
10. bře 2010

dobré ranko holky. Eus i Ty jedna nedočkavko, to je přeci moc brzy. Musíš vydržet 😉

eustoma
10. bře 2010

no ja inak ten vytok nemavam. to sa mi teraz stalo dvakrat. ale je to jedno, tak ci onak musim cakat. mne sataci, ze mi kamoska z ruky vycitala ze budem mat chlapca a dievcatko 😉. to je idealne 😉. uz len dotiahnut kedy 😉. ale to pride 😉

darkwitch
10. bře 2010

eus brzo 😉 asi tak za osm mesicu 😉

pitrisek26
10. bře 2010

mi vyčetla opačně, první holka, pak kluk .. 😉