Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
2. únor 2010

aji ahooooj
to je skoda ze te vyhodil, ze se nestydi...
ali to by nas pes neudelal, ale taky mu lezem do misky uz od malicka...

alienka24
2. únor 2010

tak sem zpět, fuj hnus a už dneska nikam nejdu 😝

alienka24
2. únor 2010

nojo dark, nám z něj táta takhle udělal zmetka páč to bylo furt, hlídej si mističku hlídej, aby ti to někdo nesnědl, no a ted to máme 😝

darkwitch
2. únor 2010

ali aha u nas prave vzdycky fungovalo to, ze se psovi do misky leze, aby az jednou budou deti nebyl problem... i kdyz u naseho nezravce to byl trochu problem, protoze kdyz jsme mu sahli do misky tak od ni odesel za necim zabavnejsim...

alienka24
2. únor 2010

tak on by nám neublížil, ale my jim do misek teda nelezem, prostě když jedí tak jedí a hotovo, ale on má ted asi nějaký období nebo co
no ted už je zas jak milius, herečka jedna

darkwitch
2. únor 2010

tak mi mame velkyho psa a malou neter, tak jsme ho radsi naucili, ze se mu muze stat, ze mu nekdo vleze do misky, aby nam pak nestekal na ditko...
to je normalni nas pes se taky desne lisa kdyz dostane vynadano...

darkwitch
2. únor 2010

ali ja uz jsem to zase zapomnela, co mate vlastne za psa?

alienka24
2. únor 2010

uf, tak sem se najedla, zapíjím to pro sichr colou 😎

darkwitch
2. únor 2010

tak snad ti ted bude dobre...

alienka24
2. únor 2010

no moc to nevypadá, já přeci nebudu furt jen na jogurtech?

darkwitch
2. únor 2010

a jogurty ti delaji dobre?

alienka24
2. únor 2010

no spíš mi po nich není blbě, a ovoce a zelenina mi vůbec nevadí, jenže já mám chutě a hlad na všechno, pak si to dám a je mi blbě, takže jako super

darkwitch
2. únor 2010

a zkousela si tehu lizatka?

alienka24
2. únor 2010

ne to sem nezkoušela, chtěla sem si koupit zázvorovej čaj ale zapomněla sem a ted už nikam nejdu

darkwitch
2. únor 2010

to se ti nedivim, v tech lizatkach je taky zazvor, v tom pripade by si mela jist zazvorky 😀

alienka24
2. únor 2010

njn nemám 🙂 no eventuelně koupím zítra

darkwitch
2. únor 2010

hlavne si kup testik jsme zvedave a potrebujeme taky tady nakou tehulku a ja to zitra uz ani neobrecim 😉

alienka24
2. únor 2010

nekoupim, zbytečný

ajkaaa
2. únor 2010

Dark ty lezeš psovi do misky 😀 😀 , nemáš svojí???
Já vím, že se to musí, to byl vtip 🙂 .
Prosím tě, kam chodíš na ty trampošky, ptá se mě teď kamarádka, dělá taky v Praze kousek od Masaryčky

darkwitch
2. únor 2010

http://www.postu.cz/ je to na jungmanaku, takze k masarycce super, ale maji vzdycky tak na tri tydny do predu vsechny tramposky plne ☹ a neni to uplne levne, ale da se to

darkwitch
2. únor 2010

aji jo a misku mam svoji, ale kdyz to jeho maso o proti memu pomelu tak krasne voni 😀

ajkaaa
2. únor 2010

Eust žádný omlouvání 😉 , to nemuselo být hned.

ajkaaa
2. únor 2010

No tak to ti Dark věřím, půjdu taky chrnět, spala jsem jen 4 hodiny, už nevidím na písmenka.

eustoma
2. únor 2010

moj zu prestal boliet. teda zub uz neboli 😉 ale boli ma pod nosom 😢, to je ten kanalik ci ako sa to vola. no rozhodne uz mozem jest. kedze si mam davat studene obklady, tak dam zmrzlinu 😉. to je dobry studeny obklad😉

darkwitch
2. únor 2010

tak jsem dorazila z prace domu...

eustoma
2. únor 2010

ahoj dark

darkwitch
2. únor 2010

ahoj eus myslela jsem, ze budes spinkat kdyz te boli zoubky

eustoma
2. únor 2010

ja som spala, asi 2 hodky 😉. ale zub uz je dobre, uz to neboli sialene. teda zub uz neboli, iba kost, alebo kanalik, alebo co to je. ale to sa uz da vydrzat 😉.

co mas v plane dnes vecer?

darkwitch
2. únor 2010

nevim asi si budu cist, manza si chtel jit nekam sednout, ale nemam na to naladu...

eustoma
2. únor 2010

dark bezte si sadnut a dajte si nejake vinko dobre funguje 😉