Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
13. dub 2010

asus neboj, ted sou chutky denně,tak snad nám neunikne 😀
eus tak ať Ti to rychle uteče 🙂

val123
autor
13. dub 2010

holky kde ste? 😨

eustoma
13. dub 2010

podarilo sa ;) sice som mala 20 minut meskanie ale hotove 😉. skoda ze len musim teraz este pracovat 😢.
dam si apson chvilu pauziku. tie 3 hodky spanku mi nejak nestacili. budem to musiet niekedy dospat. kto vie kedy.

eustoma
13. dub 2010

holky je divne ze mrska nikde. nejak som sa teraz zamyslale a ono pregnyl som mala pichnuty 11 DC, takze ovulka bola cca 13 DC. a teda momentalne som 17 dni po ovulke, co je dost. bolo by super, kebyze sa pred pripravou na IVF zadarilo 😉. zajtra rano testnem a uvidime. teda ked som si nejakym ponocovanim neoddialila mrsku. lebo to tiez by sa asi mohlo stat.

eustoma
13. dub 2010

no teda vy ma tu nechavate samu 😢. ja sa odreaguvavam a vykecavam 😉

eustoma
13. dub 2010

ale nie to je unavou.

alienka24
13. dub 2010

ahoj holky, tak už jsem v práci 🙂 jsem byla na kosmetice ráno, no parádně jsem si odpočinula a odreagovala, fakt mi to prospělo 🙂

eustoma
13. dub 2010

😉 alienka menila by som s tebou hned 😉

alienka24
13. dub 2010

tak ve čtvrtek ráno jedu na tu gyndu, to ještě stihnu

alienka24
13. dub 2010

teplota dnes opět 37 a bolí mě břicho tak si říkám že snad už ta ms a ono furt nic, chjo

eustoma
13. dub 2010

a kedy odchadzate?

val123
autor
13. dub 2010

ahoj ali,teda to je děs, takhle se to zbytečně protahuje,viď

eustoma
13. dub 2010

ja som po obediku, ale som strasne unavena. este apson 3 hodky tu odsedim, no moja vykonnost klesla maximalne 😢, ved co by chceli 😉

darkwitch
13. dub 2010

ahoj jdu vas docist, snad jste toho moc nepopsali
ali neznas tohle http://www.baronet.cz/menu.php?user=1&klic=9151...

darkwitch
13. dub 2010

to jste toho moc nepopsaly, jsem to hned precetla
ted ja jsem po obede a vypadam jak v patem mesici...
eus nemela si byt dnes doma?

eustoma
13. dub 2010

no ano aj nie 😉 mala som byt doma, ale o 10:00 som musela odovzdat pracu - co som nestihala a o 1 mi nastupuje novy clovek, takze ho musim prijat. takze budem v praci najnutnejsiu dobu.

val123
autor
13. dub 2010

eus jj večer si spánek vynahradíš.
dark mě chytají hrozné chutě teď na něco moc dobrého, dala bych si nějaký zákusek, ovocný košíček, nebo něco takového 😝

alienka24
13. dub 2010

odjíždíme v pátek večer, no já chci mít klid tak si na tu gyndu radši zajedu aby tam nebyl nějakej problém ☹

val123
autor
13. dub 2010

ali to je rozumné, aspon budeš vědět na čem seš a budete se moci snažit o islanďátko 😀

alienka24
13. dub 2010

no to taky 🙂 🙂 no ale třeba ta mrcha ještě dorazí sama dneska nebo zejtra ale vůbec to tak nevypadá, i to břicho mě bolí jinak

a ještě tady je ta možnost že těhotná jsem a jsem nějakej exot kterýmu nefungujou testy 🙂))

val123
autor
13. dub 2010

ali a to Ti přeji nejvíce, aby tam ten mimísek opravdu byl a holt jen testíky byl vadný.

alienka24
13. dub 2010

no já mám i pár kamarádek který měli pozitivní těh. test až v 6tt a to ještě slabě 😅 no ale to si moc nemyslím, hlavně at jsem v pořádku a to mi stačí 😉

val123
autor
13. dub 2010

no vždyž terka tehdy měla taky jen slabě pozitivní testík a to dostala dokonce i MS, takže všechno je možné. A hlavně každé tělo funguje naprosto jinak,tak ani ty testy nemůžou všechno vychytat.

darkwitch
13. dub 2010

val ja ted zakusecek snedla, nez se nam zadari budu jak becka 😝

val123
autor
13. dub 2010

dark nebudeš, to večer vysportuješ 😀

darkwitch
13. dub 2010

ali jasne treba tam bude schovany cerny pasazer 🙂

val123
autor
13. dub 2010

by mě zajímalo jak to moje tělo fakt funguje, příjdu si dneska jak nafouknutá pana v oblasti poprsí a ještě jak když mi tam plápolají plamínky

darkwitch
13. dub 2010

val tinepovim jak funguje tvoje telo, nerozumim ani tomu svymu 😉
a zda se mi, ze se mi rozjizdi alergie, ach jo budu muset zajit k nakemu doktorovi pro prasky, ale k obvodacce se mi nechce a na alergologii uz vubec ne...

val123
autor
13. dub 2010

dark tak já se snažím s alergií bojovat jen kapkama a prášky nosím tedy pro jistotu v kabelce,ale bojím se je do sebe rvát,tak radši slzím 🙂

darkwitch
13. dub 2010

a tak ja si klidne zobnu 🙂
no musim cvicit hned jak dojdu domu...