Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
24. dub 2010

Dobré raníčko holky.
Mysy moc držím palečky, to je dobře, že na to snad konečně přišli a teď už to určo vyjde.

val123
autor
24. dub 2010

Dobré raníčko holky.
Mysy moc držím palečky, to je dobře, že na to snad konečně přišli a teď už to určo vyjde.

asus
24. dub 2010

val ahojik tak co bude dbes vejletik? 😉

eustoma
24. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
eimmy:............ 5 DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........6 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........19 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 25 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 25 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 28 DC......kortyhel
janička88:........ 28 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova..........31 DC
eustoma .......... 41 DC..... cakam na ms (test z krvi negativny), hned stimulacia na IVF el (menopur+orgalutran)
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

eustoma
24. dub 2010

ahoj holky u mna nic nove. teda nic nove po zdravotnej stranke. ale manza vcera prisiel s tym ze by sme pockali s ivf. tak neviem ci to este cele neodpisakame. ako nevadi mu ivf, ale mysli si ze to este moze ist prirodzene. no tak neviem. kazdopande to nema vyznam riesit, kedze ms nikde.

eimmy
24. dub 2010

eust: není to škoda couvnout když už jsi na to psychicky připravená a v těle už máš spoustu hormonů... ? 😒

eimmy
24. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
eimmy:............ 5 DC.. léčba v ISCARE - 5-9 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........6 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........19 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 25 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 25 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 28 DC......kortyhel
janička88:........ 28 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova..........31 DC
eustoma .......... 41 DC..... cakam na ms (test z krvi negativny), hned stimulacia na IVF el (menopur+orgalutran)
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

mona12071
24. dub 2010

holky vidim ze sa to tu zacina rozjizdat a mame nove tehulky drzim vam palce a myslim na vas 😉

lichtakova
24. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
lichtakova..........3 DC
eimmy:............ 5 DC.. léčba v ISCARE - 5-9 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........6 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........19 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 25 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 25 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 28 DC......kortyhel
janička88:........ 28 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
eustoma .......... 41 DC..... cakam na ms (test z krvi negativny), hned stimulacia na IVF el (menopur+orgalutran)
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

asus
25. dub 2010

Dobré ránko holky 🙂
eust to je jen na vas jak se dohodnete zda počkat nebo pokračovat dal držim pěstičky 😉

val123
autor
25. dub 2010

Hezky sluníčkový den holky 😀

darkwitch
25. dub 2010

áhoj holky
hlasim, ze jsem po dovolene zpet, bylo to uzasne i kdyz v noci byla zima 🙂

lichtakova
25. dub 2010

Nazdar Dark, to je fajn, že jste si to užili 🙂

darkwitch
25. dub 2010

ahoj lich jo bylo to uzasne, ale mam spaleny oblicej... a ted budu uklizet asi tyden 😉 mam tam strasne nadobi a pradla, ale aspon jednu pracku mam uz vypranou, ale do nadobi se mi teda nechce...

darkwitch
25. dub 2010

jo a mam tu jeste lahev medoveho vina, ktere musim co nejdriv vypit, protoze jsem si ho nechala otevrit a pak jsem v nem zlomila zatka...

darkwitch
25. dub 2010

lich a co ty? jsem koukala, ze ta potvora zas prisla, ze se nestydi...

darkwitch
25. dub 2010

u me ms asi taky brzo dorazi, mam plet zas jak pubertacka...

lichtakova
25. dub 2010

prisla, no taky me to trochu mrzelo, sice jsem se nijak jinak necitila, jen me to tedka trochu mrzelo kvuli nacasovani-kdyz to bylo pohlidanu tim utz. Vcera jsem byla na odberu na HP a v patek jdu zas na utz a pak zas v utery, myslim, tak uvidíme a pak bych uz dalsi mesic mela mit clistil. No a co vlastne ty, jak tys dopadla v tom caru, co vysledky?

darkwitch
25. dub 2010

lich manza ma spermio v poradku a ja si pockam na vysledky HP az pujdeme na tu konzultaci (jdeme tam 18.5.)

darkwitch
25. dub 2010

tak s clostylem to urcite pujde a pristi mesic uz budes hlasit, ze jsi tehulka 😉

lichtakova
25. dub 2010

az? ja jsem myslela, ze uz neco vis, kdyz jsi byla tak dlouho prede mnou....to mas fuk, hlavne, ze ,muzka je v pohode 🙂
ja predpokladam, ze se vysledky dozvim tedka v patek nebo v to utery, to by tam mel byt muj dr., v pa me bude ultrazvucit nejaka pani doktorka
a jak jsi natesena? 🙂

lichtakova
25. dub 2010

bylo by to super...ale znas to
spis bych tak nejak chtela vedet, co to se mnou asi tak udela, co muzu cekat, jestl ito ma nejake velke vedlejsi ucinky, jao na nalady a tak...aby me pak sestra s pacientama nechteli prizabit 😉

darkwitch
25. dub 2010

no, uz aby to bylo, abych vedela co se deje a aby se neco delo 😉
tak oni by vysledky asi mohly byt driv, ale zase si myslim, ze s tim staci pockat na tu konzultaci...

darkwitch
25. dub 2010

lich taky bych chtela vedet co se ted bude dit, ale tak musim jeste vydrzet...
zas az budu tehu tak si asi nebudu moct uzivat takove super vylety a s detma taky moc ne, i kdyz znama tam mela dvourocni holcicky a v pohode, maji udelane spacacky z ovci vlny a v noci z nich lezou ven, protoze jsou moc teple... asi si taky takovy poridim 😀

lichtakova
25. dub 2010

to asi staci, stejne je ti to k nicemu, dokud se na necem nedomluvite, mne se to taky snasi lip, kdyz mam pocit, ze se to tedka snad nekam pohne

darkwitch
25. dub 2010

jsem hrozna se mi do toho nadobi nechce, ale dokoukam robina hooda a jdu na to, nebo budu mit po reklamach 😀

lichtakova
25. dub 2010

ja si myslim, ze je to o pocitu a intuici, kdyz se ti bude chtit jet a budes mit pocit, ze ty i deti budete v pohode, tak se to urcite da zaridit a kdyz budes mit oicit, ze vam bude lepsi v hnizdecku, tak budete doma 😉 m neboj 🙂

lichtakova
25. dub 2010

ulkid neutece 🙂

darkwitch
25. dub 2010

jen se bojim, aby se to opravdu pohlo...

darkwitch
25. dub 2010

ja se nebojim 😉 se musim nejak uklidnovat, abych prezila, ze vsechny maji nebo cekaji deti a ja nic

darkwitch
25. dub 2010

jasne kam by utikal... ale asi budu muset neco udelat, zitra mam brisni tance a to neuklidim nic, ale kdyz pod perinou je tak krasne...