Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

cell
29. dub 2010

dark: já to zjistím, ale to vypadá, že ten víkend bude až na podzim, čili času dost ...... kdo se přidá???? 😉

darkwitch
29. dub 2010

na podzim tak to jo to je casu dost 🙂 ale v zari chci jet konecne do toho egypta snad mi to vyjde 😉

cell
29. dub 2010

dark: 15.-17.10.2010 vyjímečný jumping víkend na Slapech v hotelovém komplexu Měřín ****, nádherné místo a cvičení u řeky. Čtyři cvičební bloky, aguaerobic, bazén, snídaně, vířivka, tobogán, solárium, tenis, bowling a mnoho jiného. Cena 1860,-/osoba 🙂

darkwitch
29. dub 2010

to zni dobre 🙂 ze bych vytahla maminku na vylet a udelala si s ni damskou jizdou...

cell
29. dub 2010

dar: noo třeba 😵

darkwitch
29. dub 2010

cell to bude prima 🙂 i kdyz o malinko lepsi by bylo, kdyby jsme uz na zadny vikend nemohly 😉

eustoma
29. dub 2010

kocky mne s prace hrabe, ale poriadne.

inak mrska furt nikde a nikde.

eustoma
29. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
cell:.................... 2 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 4 DC......kortyhel
lichtakova..........8 DC
eimmy:............ ..10 DC.. léčba v ISCARE - 5-9 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........11DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........24 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 30 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
janička88:........ 33 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
eustoma .......... 46 DC..... cakam na ms (test z krvi negativny)
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

eustoma
29. dub 2010

tak kocky oprava, mrska prave dorazila.

eustoma
29. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
eustoma .......... 1 DC..... stimulacia na 1.IVF
cell:.................... 2 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 4 DC......kortyhel
lichtakova..........8 DC
eimmy:............ ..10 DC.. léčba v ISCARE - 5-9 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........11DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........24 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 30 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
janička88:........ 33 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

darkwitch
29. dub 2010

eus gratuluju 😉
takze hura pro stimulaci?

eimmy
29. dub 2010

eust: kolikátý DC ti dělali IUI a jak to probíhalo dělali ti to normálně v ordinaci nebo na sále a jen jeden doktor nebo tam ještě někdo byl??

eustoma
29. dub 2010

lieky mama doma, len budem chodit pichat. hned od zajtra.
k IUI - bolo to na sale bol taam jeden dr. a zenska co doniesla spermijky. inak bezne vysetrenie. a kolkaty den cyklu to neviem z hlavy, napisem vecer.

eustoma
29. dub 2010

eimmy: tak IUI mi vyslo na 15 DC.
no uvidime ako to pojde teraz, snad to bude aj skor 😉

asus
30. dub 2010

Dobré ráníčko holky 🙂

tak jak se večer chystáte na pálení čarodějnic,?? 😀

darkwitch
30. dub 2010

dobre ranko
as nekam si zalezu, aby me nechytli 😉

asus
30. dub 2010

Dark jasan se přece nedáme ja myslela zda neletíš na slet 😀

darkwitch
30. dub 2010

jeste nevim jestli poletim, to vis prach ze sobky trosku nici kostata 😀

asus
30. dub 2010

dark to je fakt ale zase je to jednou za rok 😀

tereza1980
30. dub 2010

dobré ráno, tak 10.5. ráno jdu ke svému gyndaři na poradnu, sebou mám vzít moč a dohodneme si náběry krve a další UTZ

asus
30. dub 2010

terez ahojik a už dostaneš pak prukajdu ne??

tereza1980
30. dub 2010

no počítám že jo, budu na přelomu 9 a 10 tt, tak bych snad už mohla, nebo pak až pojedu v tom 10tt na odběry na první screen 😉
jinak žádné výrazné novinky, blbě mi je stále, ach jo

asus
30. dub 2010

terz to mě jak kdy ja jdu 12.5 na kontrolu krev ultrazvuk a dostanu prukajdu když bude vše ok 😉

pitrisek26
30. dub 2010

ahoj holky, jsem hrozně nešťastná ... 12 DC jsem měla tři folíky .. z toho na dnešek uzrál jen jeden ☹ Píchli mi pregnyl a domáci snážo, má 23mm. Já jsem tak nešťastná, kdyby byly aspoň dva, mohly být větší šance ... pak poslední cyklus clost a dr. říkal, že to vidí na CAR na podzim a umělko ☹ Že jsme uplně zdraví a že to prostě tak u někoho je ☹

asus
30. dub 2010

pitrisku jejda ale i ten jeden je fajn když uzral neboj třeba je to ten pravej 😉

pitrisek26
30. dub 2010

no jsem z toho paf, ve středu byly 14,15,20 mm a ted je jeden 23 a ty malé nic ☹ ... já se snad nikdy nedočkám

asus
30. dub 2010

pitrisku dočkaš neboj mocc držim pěstičky taky jsem myslela že se nedočkam a na konec koukni 😉

pitrisek26
30. dub 2010

asi mě sebralo, jak hned mluvil o tom umělku

darkwitch
30. dub 2010

pit vsak ono se to povede, do podzimu casu dost a do te doby se zadari a kdyz ne tak umelko neni konec sveta, koukni na nas my uz se na to treseme 😉

asus
30. dub 2010

pitrisku a uttěši tě to že že u nas jsme taky byly oba ok a dokktor nas chtěl poslat na umělko a ja se zasekla a řekla ne a bylo to příšti měsic jsem byla těhu 🙂