Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
4. kvě 2010

už asi tak 2 dny mi leze všechno na nervy, bych nejradši strčila fakt hlavu do písku

darkwitch
4. kvě 2010

val to je ta geomagneticka boure, kterou zpusobuji erupce na slunci, zitra by se to melo zacit lepsit...

asus
4. kvě 2010

dark ty jo 😕

val123
autor
4. kvě 2010

teda dakr,tak na mě působí fakt fest. Jsem absolutně bez elánu, bez energie a vše mě vytáčí

asus
4. kvě 2010

Holky trochu vam zlepšim naladu mrkněte jak ted chrape ten naš Leon 😀

darkwitch
4. kvě 2010

val jo to je presne jak to muze pusobit, taky se muze nicict elektronika...

darkwitch
4. kvě 2010

as 😀

asus
4. kvě 2010

dark to je povaleč co?? 😀 😀

darkwitch
4. kvě 2010

nas nuninek takhle spi obcas taky, ale opira se pri tom o dvere... a jak manza neni doma tak spi se mnou v posteli, aby mi nebylo smutno (teda kdyz ho dostanu ze zahrady)

val123
autor
4. kvě 2010

asus tý jo to je poloha 😀

asus
4. kvě 2010

val to jo je gurmán na válení 😀
dark no naš Leon taky chrněl semnou v pelechu ale snažim se ho to ted odnaučit i když mě tahne na nohy tak si vezmu Leonka aby mě ležel na nohach a zahřejval 😀 😀 😀

darkwitch
4. kvě 2010

as tak nas leonek s nami v posteli normalne nespi, jen kdyz tam jeden z nas (nebo oba) nejsme, ma proste rad svuj klid 😀 a co je pro me naprosta zahada a stalo se to dvakrat... usinam a spim u dveri a pes u steny, probudim se a pes spi na mym polstari a ja spim u steny...

asus
4. kvě 2010

dark 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

val123
autor
4. kvě 2010

asus no jaký pán takový pejsek 😀 taky jsi gurmán podle toho jak popisuješ polštářek a deku

asus
4. kvě 2010

val no jo jen ted předtim jsem moc spat nemusela , ted tak odpočivame oba ja i Leon 😀

asus
4. kvě 2010

tak doufam že sem vám trochu zvedla naladu 😉

darkwitch
4. kvě 2010

as urcite hodna holka 🙂 ti odpustime ptacky i polstarek

darkwitch
4. kvě 2010

tak a me se z toho chce strasne spat a to jsem si udelala zeleny caj na povzbuzeni...

eustoma
4. kvě 2010

Ahoj holky uz som spet.nic nerastie☹ mam dva foliky 10mm a to slusnych davkach hormonov.....no takze picham dalej a v piatok kontrola.

darkwitch
4. kvě 2010

eus a zvysili ti davky? tak snad se chytnou a zacnou rust...

eustoma
4. kvě 2010

Davky nezvysili,ale pridali pichacie dni, no uvidime.

tereza1980
4. kvě 2010

eust, dneska si 6DC, to 10mm není zase tak málo, ne, má měla 10DC jeden nebo po clostylu pak dva folíky 17mm a mimčo z toho je 😉 nevzdávej to, můžeš mít tu první část cyklu třeba delší než je těch průměrných 14 dní, píchej dál a hlavně tomu věř 😉

jinak mě je stále blbě, dokonce ještě hůř než minulý týden, už i zvracím, takže v práci jsem to už musela říct ředitelce a své nadřízené kolegyni, vzaly to dobře, takže dnes jdu po obědě domů a zítra mám dovču, musím se trochu zmátořit, v pondělí jdu na poradnu tak uvidím, ale je to fakt síla

asus
4. kvě 2010

terez juj teda je ti furt zle?? to mě naštěsti už jen trochu a občas včera mě bolela hlava a copak ti řekly v praci na to že jsi těhu?

asus
4. kvě 2010

eust neboj to bude dobre 😉

tereza1980
4. kvě 2010

no v práci to zatím vědí jen dva lidi, pogratulvoali mi, ředitelka tedy bude mít práci někoho za mě najít, ale jinak celkem ok, slíbila jsem že zkusím vydržet do prázdnin, občas si vezmu volno. od léta bych chtěla jít na rizikovku a být už doma, doufám, že nezkolabuju na zvracení dřív, je to fakt síla, tak o 100% horší než minulý týden, takže sice mi ubrali jeden utrogestan, stačí jen jeden na noc, přes den ho nesnesu, ale i tak se mi to teď zhoršilo 😝 😝

asus
4. kvě 2010

tereza jak ten utroš bereš ja mam ho vnitřně a jeden večer a zda se mě taky že mě po něm boli hlava 😒 naštěstí už mam jen tři a končim

tereza1980
4. kvě 2010

beru ho na noc jeden a zavádím, mám ho brát až do kontroly u gyndaře v pondělí, pak už mi ho snad vysadí, hlava mě po něm bolí jen trochu , ale je mi po něm celkově víc blbě, celou nc mě tlačí břicho a je mi na zvracení i v noci, no fakt radost, nejčilejší jsem mezi 6 a 10 ráno, to ještě jde, v půl šestý vstanu, je mi blbě, ale jdu ven se psama a provětrám se, pak to docela jde, ale teď se to začíná rozjíždět a odpoledne to nastane a budu trpět až do večera a v osm vytuhnu. ach jo.

mirkf
4. kvě 2010

Ahojky, tak mám těhu potvrzené, 7tt odpovídá podle PM a srdíčko už mimískovi tluče. Mám fotečku, takže jsem šťastná jak blecha.

asus
4. kvě 2010

tereza tak snad bude lip už 😉 mě taky bylo furt blbě a už mam klid 😉

asus
4. kvě 2010

mirkf juuu tak gratuluji to je krasný fotečku sem šup a změn si stattus 😉