Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
5. kvě 2010

cell ja jsem ji taky rok nebrala, tak jsem si rekla, ze bych ted zase mohla zacit...
eus ta to je fajn ze ti to utika

eustoma
5. kvě 2010

inak neviem ci to moze byt nejak tymi hormonami, ale v kuse mi daco smrdi. dnes som bola v sprche uz 6-krat, postele som previekala v nedelu a dnes zase.... no kazdu chvilu vetram. neviem cim to je, ale fakt vsetko mi smrdi, az sa mi manza smeje.

cell
5. kvě 2010

mně nic nesmrdí. Díky sezónní alergické rýmě necítím vůbec nic, což se u nás na interně dost hodí 🙂

eustoma
5. kvě 2010

No neviem co je horsie,ci smrad ci zapchany nos. rozhodne ani jedna varianta neni nic moc.

darkwitch
5. kvě 2010

ja sem zatim vpohode ani smrady ani ryma, ale me ten humor prejde

cell
5. kvě 2010

eusti: smrady jdou horší 🙂

dar: to jo, až zejtra najdeš // 😉

darkwitch
5. kvě 2010

cell spis az nenajdu //

cell
5. kvě 2010

dar: neházej v ránu do žita. Já bych byla z 36DC už úplně na mašli

cell
5. kvě 2010

dark: jak moc je pro Tebe zajížďka na Budějovickou?

darkwitch
5. kvě 2010

jinak zacinam byt naprosty magor, strasne se bojim zitrejsiho rana a panikarim pokazde kdyz me pichne v brise...

darkwitch
5. kvě 2010

cell ja taky jsem na masli
co tam jezdi?

cell
5. kvě 2010

tak testni 😉 C metro

darkwitch
5. kvě 2010

cell to by slo 😉

eustoma
5. kvě 2010

holky co chystate?

cell
5. kvě 2010

chystáme se Tě přepadnout. Blbý je, že mám příští čtvrtek angličtinu, jinak bych spojila vyzvednutí prasete s nějakou plodnou debatou 🙂 navíc lichtáček opravuje klofáčky taky na buďárně 🙂

darkwitch
5. kvě 2010

no tak to bychom se mohly sejit i s lich, no to je super...

lichtakova
5. kvě 2010

nazdar, co se to tu peče? teď jsem vás zapla a ještě nečetla

cell
5. kvě 2010

ha, my o vlku 😀

lichtakova
5. kvě 2010

příští čtvrtek nemůžu, hlídám staršího psa, aby nebyl sám smutnej, protože ten mladší pes jede na tábor

eustoma
5. kvě 2010

myslim ze zachvilu zacnem priberat, nejak mam furt chut daco jest. uz som tri-krat vecerala.

eustoma
5. kvě 2010

psi tabor? to aj take daco je?

lichtakova
5. kvě 2010

já žeru taky, hrůůůůza
no, pořádá to ta chovatelka, co ho od ní máme, každý rok, pro odrostlejší štěňata, mně to přijde taky úsměvný 🙂

cell
5. kvě 2010

psí tábor???

cell
5. kvě 2010

to je dobrý, to by se naší Majdulce taky líbilo 🙂

darkwitch
5. kvě 2010

ja jdu do vany, ale za chvili jsem zpet...

eustoma
5. kvě 2010

jak taky psi tabor funguje? co tam ty psi robia?

cell
5. kvě 2010

tak si řekněte, kdy kdo můžete - já nemůžu úterky a čtvrtky kvůlivá ang. a pak služby do toho ☹

lichtakova
5. kvě 2010

no, mají se tam cvičit, na poslušnost a i snad nějaký dovednosti jakože lovecký a nakonec můžou absolvovat OVVR, to je ověření vlohových vlastní, to musí mít pes, kdyby chtěl jít na výstavu nebo k uchovnění..

eustoma
5. kvě 2010

so mnou je to teraz nejake blede 😢. ale uvidim aky termin navrhnete a ked bude aspon trosku sa dat dorazim

lichtakova
5. kvě 2010

jede s naším taťkou, od čtvrtka do neděle, ale jsem zvědavá, jestli nebudou v pátek zpátky
já mám každou středu dlouhou, do půl7, v pátek do půl4, jinak mám sudý týdny dopolední a lichý odpol-tj. do půl7