Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
9. únor 2010

asus nejsem, ale doufám, že jednoho dne budu, včera jsem nemohla ani na tu svoji almaru rifle sehnat 😠

darkwitch
9. únor 2010

ale tak babicka to prezila a kdyz pak videla pyzamo tak, ze dobry, ja jsem ji trochu sjela, ze se mi to pyzamo libi a je mi jedno co jinyho v tom krame prodavaj a ze tip mam od kamosky...

val123
autor
9. únor 2010

😀 dark si na to šla od lesa

asus
9. únor 2010

holky tak pro dnešek se loučím přijde synaček a manžilek tak jdu dat ještě pradlo na sušak zatim ahooojik 🙂

darkwitch
9. únor 2010

as ahoj

asus
9. únor 2010

no jo oni ty babičky maji ruzne nazory a taky bebyly svate v mladí 😀

asus
9. únor 2010

bože ja píšu nebyly 😅

darkwitch
9. únor 2010

ja kdyz jsem sledovala co si babicky kupovaly za knizky...

val123
autor
9. únor 2010

pa pa asus

alienka24
9. únor 2010

ahoj holky, tak mám boty na island 😵 😵

pitrisek26
9. únor 2010

ahoj holky, dneska mám depku jak hrom, v práci to stojí za prd a prcek v nedohlednu, vůbec mě to nebaví .. ten život je tak těžký ☹

alienka24
9. únor 2010

ahoj pitrisku.....neboj, zas bude líp 😉

pitrisek26
9. únor 2010

normálně o tom pochybuju 😠

alienka24
9. únor 2010

neboj....a jak je ti po tom hsg?

pitrisek26
9. únor 2010

uplně v pohodě, asi tři dny jsem špinila a pak najednou dobré, i jsme to prubli a všechno jak má .. akorát dnes je 21DC a zdá se mi trošičku, že špiním do hněda .. říkám si, jestli to nedostanu dřív .. byl to přece jen "maso" zákrok

alienka24
9. únor 2010

no tak uvidíš, ono ted je možný uplně cokoliv 🙂

pitrisek26
9. únor 2010

čtu, že jsi byla na mobilizaci .. a to se můžete snažit? mi řekla rehabilitační sestra, že 3 měsíce nesmíme, že tam je strašné prokrvení, ale hodně lidí říká, že můžou .. tak jsem na tom ještě nebyla a přerušila jsem to

alienka24
9. únor 2010

já na ně už chodím pravidelně takže můžeme, ba naopak bychom měli v době ovulace, proto se ta mobilizace i dělá, ale je potřeba už delší čas cvičit aby to bylo prospěšné

pitrisek26
9. únor 2010

já jsem cvičila, ale ona mi řekla .. zákaz snažení .. tak proto jsem to přerušila .. nerozumím tomu .. no počkám tak 3 měsíce a uvidím .. teď říkal doktor, že je to jak pohnojené, tož kéž by ... ale hrozně mě teď trápí po ovulaci jakési výtoky, asi zase budu muset jít k dr 😠

alienka24
9. únor 2010

jo ono to tak někdy je že se to nedoporučuje
no u nás se ted berou antibiotika 😝

pitrisek26
9. únor 2010

já vím, ale to doberete a bude pohoda, ještě že na to přišli, teď tě nastimulujou a je to doma 😉

alienka24
9. únor 2010

no ono to tak jistý není, ony ty atb nemusí zabrat hned napoprvé a kdyby jo tak už do stimulace nepůjdu, až po dovolený

darkwitch
9. únor 2010

ahoj holky
ja uz chci taky mimiska aspon nebudu muset chodit v praci na porady...

darkwitch
9. únor 2010

tady uz nikdo neni ☹

eustoma
10. únor 2010

ahoj holky, ja sa objavim asi az vecer 😢. uvidim ci cez den bude trochu cas.

dark: jj, ja tiez porady nemusism a mimiska by som raa za ne vymenila 😉. dufam ze to coskoro pride. dark uz si sa objednala k dr?

asus
10. únor 2010

Dobré ránko holky 🙂

eustoma
10. únor 2010

ahoj asus

darkwitch
10. únor 2010

dobre rano
eus objednala na 19.3.

eustoma
10. únor 2010

alienka24........8 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....9 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........11 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......13 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................14 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 16 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........17 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF )
lichtakova: .....17 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............18 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........22 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........22 DC
tereza1980:.....24 DC....... příští cyklus folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
eustoma:........ 26 DC....... tamoxifen - ziaden folikul
mirkf:............. 31 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

val123
autor
10. únor 2010

ahoj holky, tak jsem byla na té krvi, rovnou mi udělala prev. prohlídku, když jsem jí řekla, jak se mi hýbe váha a o tom, že nám nejde těhulkovat a vyfásla jsem tetanovku. No bylo vidět, že z toho má celkem hlavu nafouklou, ale netvářila se nějak extra,že by mi něco mělo být. Takže jsem si ve finále přišla jako hypochondr. Jsem úplně vysoslá a brní mi ruka 😠