Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

ajkaaa
12. únor 2010

čau holky, jdu jen pozdravit, nestíhám dočíst. Jedem na návštěvu, se těším.
Jinak jsem dnes měla v práci plodný den, pěkty jen lítaly, padlo jich 5. 😠

eimmy
12. únor 2010

ano ovu jsem měla 6.2. ( 13 DC) a ultrogstan beru od 12 DC ( ted již druhý cyklus - u prvního takové teploty nebyly...)

eimmy
12. únor 2010

dělala jsem si 13 DC ovu test a byl pozitivní

eimmy
12. únor 2010

asi to moc chci aby to bylo pozitivní abych byla těhu ale ta šance je minimální... nesmím se na to tak upínat vím to... když to nevyjde tak nás čeká 23.2. první konzultace na IVF .. 🙂

alienka24
12. únor 2010

no eimmy nevím no, 16mm je na prasknutí folíku dost málo, ale tak všechno je možný no 🙂 uvidíš, no a s tím carem je to vaše rozhodnutí a hlavně aby vám to pomohlo...

alienka24
12. únor 2010

ahoj ajkooo 🙂 ty jsi učitelka? či profesorka? a co učíš?

eustoma
12. únor 2010

holky ja este stale pracujem 😢. ale davam si kavicku tak budem mat malu pauzu.

eimmy, ked beries utrogestan od 12 DC, tak aj ten mohol sposobit zdvihnutie teploty. no zaroven to vyzera ze ovulacia do 12 dna nebola. po utrogestane ovulacia nebola urcite - ten posobi skoro ako antikoncepcia a uz ovulacii zabranuje. takze sa obavam, ze teplota je hore kvoli utrogestanu. mne to po nom tiez vzdy vyskocilo, bez neho som mala teplotu nizsiu.

mna stve ze mam dlhe cykly 😢. ach jo. este tyzden a bude koniec, snad 😉. zacinam byt zase netrezliva. v tomto cykle viem ze nic nemoze byt, kedze ziaden folikul tam nebol 😢. a uz by som rada zacala novy cyklus. joj.

ajkaaa
12. únor 2010

Ali jojo, jsem úča na střední. Učím ekonomiku, právo, cestovní ruch, písemnou a elektronickou komunikaci.

eustoma
13. únor 2010

alienka24........11 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....12 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........14 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......16 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................17 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 19 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........20 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....20 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............21 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........25 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........25 DC
tereza1980:.....27 DC....... příští cyklus folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
eustoma:........ 29 DC....... tamoxifen - ziaden folikul - cakame na mrsku
mirkf:............. 34 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

darkwitch
13. únor 2010

ahoj holky
jsem tu vcera nebyla, jsem se nedostala na net...

cell
13. únor 2010

ahoj kočky, zdravím z práce, měla jsem sloužit i zítra, ale neděli za mě vzal kolega ... tak už se třesu domů. On je zítra Valentýn! My jsme to teda nikdy neslavili, ale zas si říkám, že se vidíme tak málo, že to snad zítra oslavíme. Dojdu Tomíkovi koupit jeho oblíbenou čokoládu i něco slaného 🙂

eustoma
14. únor 2010

krasne ranko vsektym a krasneho Valentina. pekne si ho uzijte so svojim milacikom 😉.

eustoma
14. únor 2010

alienka24........12 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....13 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........15 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......17 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................18 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 20 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........21 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....21 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............22 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........26 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........26 DC
tereza1980:.....28 DC....... příští cyklus folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
eustoma:........ 30 DC....... tamoxifen - ziaden folikul - cakame na mrsku
mirkf:............. 35 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

alienka24
14. únor 2010

dobré ránko holky, tak já nevím děsně mě píchá vlevo v podbřišku tak myslíte že to může bejt ovulace? 😅

eustoma
14. únor 2010

ahoj ali: to moze byt aj ovulacia. tak to chce hned ist na to 😉

alienka24
14. únor 2010

no nějak na to nejsem zvyklá bez tý stimulace, doufám že to neznamená něco špatnýho 😒

eustoma
14. únor 2010

ne neznamena, neboj.

alienka24
14. únor 2010

no já u sebe nikdy nevím 😝 😀 no ale na trampolíny dneska nepůjdu 😠

eustoma
14. únor 2010

ziadne trampolinky, pekne skocit na manzelika 😉

alienka24
14. únor 2010

no nevim, jestli už můžeme

eustoma
14. únor 2010

preco? brali ste nejake lieky alebo tak?

alienka24
14. únor 2010

ty antibiotika

eustoma
14. únor 2010

jaj.

alienka24
14. únor 2010

njn uvidíme

eustoma
14. únor 2010

no chcelo by te tehulku 😉, uz dlho ziande nebola.

mirkf: ake mavas cyky? si kandidat na tehu 😉.

u mna nic, ja mavam dlhe cykly a hlavne ked ziaden folikul nebol, tak tehu nema byt s coho.\

co vy ostaten, mavate krtsie cykly. joj drzim palecky.

eustoma
14. únor 2010

inak vcera som bola u kamosky, ma 3 mesacneho chlapceka, jaky bol zlatucky. malicke milunke. joj aj ja uz chcem 😉.

pardon za chybicky, niekedy mi pise lava ruka rychlejsie nez prava a potom je tam tolko preklepov, pardon.

tereza1980
14. únor 2010

tereza1980:.....1 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
alienka24........12 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....13 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........15 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......17 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................18 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 20 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........21 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....21 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............22 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........26 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........26 DC
eustoma:........ 30 DC....... tamoxifen - ziaden folikul - cakame na mrsku
mirkf:............. 35 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
14. únor 2010

ahoj terezko

mirkf
14. únor 2010

mirkf:............. 1 DC.......přirozené snažení - 15.2. náběr krve na hormonální profil a podle výsedků se uvidí co dál
tereza1980:.....1 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
alienka24........12 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....13 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........15 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......17 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................18 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 20 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........21 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....21 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............22 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........26 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........26 DC
eustoma:........ 30 DC....... tamoxifen - ziaden folikul - cakame na mrsku
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
14. únor 2010

holky pozeram ze zacinate nove cykly. no a teraz poriadne snazenicko, to chce tehulku 😉