Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
8. srp 2010

na mna dnes nejak vsetko dolaha. neviem cim to je. ale s kazdym meskanim ms je to horsie a horsie... ach joj.

darkwitch
8. srp 2010

eus a jak dlouho meska? a test jsi nezkousela?

eustoma
8. srp 2010

ne to je len vyhodenie penazi... myslim u mna. no zvycajne ms dorazi 9-12 dni po vyvolavacke. teraz som na nej bola v stredu. takze ms asi dorazi buduci vikend. nastastie doma test nemam a lekarnam sa vyhybam 😉.

co yt kocko ako ti je?

darkwitch
8. srp 2010

uz je to lepsi 🙂 nevim jak jsi neuspech po ivf snasela ty, ale ja byla cely vikend nepouzitelna a cpala jsem se sladkym... hlavne na krev jdu v pondeli, tak jsem ted jeste polykala utros a to mi teda nedela dobre, pokud ho zavadim jsem jenom ospala, ale jak ho polykam tak se mi slusne mota hlava...

darkwitch
8. srp 2010

eus a na co vam prisli? jsem to uz zapomnela....

eustoma
8. srp 2010

mne sa netvoria vajicka. mam PCO, ci ako to nazyvaju. a aj pri stimulacii som mala 18 folikov a iba 2 vajicka. pritom vsetky hodnoty hormonov a tak som mala take ake maju byt.

viem si predstavit ako sa citis, ved je to tk 2,5 mesiaca co som bola v rovnakom stave. tiez som bola nepouzitelna. neboj kocko bude lepsie, bude ovela lepsie.

darkwitch
8. srp 2010

eus a da se s tim neco delat? nebo muzete jen zkouset? jde to i prirozene, nebo jen pres ivf?

eustoma
8. srp 2010

ja neviem 😉.
ako ked bolo vajicko pekne sa oplodnilo a hovorili, ze nebol ziaden problem. takze asi ked budem mat vajicko, tak sa moze podarit aj prirodzene 😉. ale kto vie ci sa vajucha tvoria, teraz jak mame 3 cykly pauzu, tak to vobec nesledujeme.
zase ivf mi vobec nevadi, to by s toho boli tie moje vytuzene dvojicky 😉.

darkwitch
8. srp 2010

eus takze vy si davate jen tu povinnou pauzu mezi ivf, ja myslela, ze jste to nechali byt uplne 🙂 no, me ted asi ceka laparka a pak uvidim jestli bude KET...

eustoma
8. srp 2010

jj, povinna pauza 😉. a bude zmena protokolu, miesto kratkeho bude dlhy.

nic kocko drz sa. ja uz idem spinkat. dobru nocku. a hlavne dobru naladu, drzim peste nech vsetko ide ako pomasle.

darkwitch
8. srp 2010

eus dobrou 🙂 ja musim zitra rano po dlouhe dobe brzo vstavat, chci si zajit na tu krev at muzu opustit i posledni zbytek nadeje...

alice35
9. srp 2010

Dobré ráno kočenky 😉
tak jsem se rozhodla, že na ten test cukrovky pro jistotu jdu, takže asus budeme si ve středu držet pěsti, jo 😀
dark je mi to líto ☹
ali jak je možný, že máš zase o kilo míň?? 😕

alienka24
9. srp 2010

dobré ránko holky

alienka24
9. srp 2010

kdepa jste všechny?

alice35
9. srp 2010

ahoj ali, já jsem v práci co ty? 😉

alice35
9. srp 2010

mám 99 dní do porodu

darkwitch
9. srp 2010

ahoj ali
ja byla v praze na krvi, tak ted pockam na vysledek a pak se opiju a pak pujdu zpatky do prace...

alienka24
9. srp 2010

já jsem taky v práci, a jsem teda zas unavená a ráno cesta busem no horor, blee zas mi bylo špatně 😝 😖

dark.....s tím opitím souhlasím i když bzch ti nejvíc přála aby ses stal zázrak a bylo to uplně jinak 😉

jo a jinak jsem si teda koupila tu první věc na mimíse 😅 😅 paní říkala že už mi to dýl nemůže držet 😀

darkwitch
9. srp 2010

to je fajn, ze uz mas prvni vec na mimise 🙂

alienka24
9. srp 2010

no mám z toho radost, ono je ti to tak malinkatý 😕 😅 😅

darkwitch
9. srp 2010

tak pak hod fotecku do alba 🙂

alienka24
9. srp 2010

jj odpoledne to vyfotím 🙂

darkwitch
9. srp 2010

🙂

alienka24
9. srp 2010

dark...a co manžel? jak to nese on?

darkwitch
9. srp 2010

manza je vpohode...

alice35
9. srp 2010

ali mám jen dotaz, kdy budeš posílat tu knížku, pže příští týden jedu na dovču, tak pokud nestíháš tento týden tak asi až ten přespříští to pošly 😉

darkwitch
9. srp 2010

tak byl v pohode, dneska to na nej taky dolehlo...

alienka24
9. srp 2010

alice, pokussím se dostat na poštu už dneska odpoledne, přinejhorším zítra dopo to posílám na 100%

alice35
9. srp 2010

@alienka24 super moc díky

darkwitch
9. srp 2010

ali tak ted jsem teda zklama... posta uz prisla, ale dopisek od tebe tam nebyl 😢 😢 😢

alienka24
9. srp 2010

dark, vážně? to mi ani neříkej prosimtě ☹ já doufám že se to někde neztratilo nebo něco ☹((