Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
16. únor 2010

dark jj to je taky skvělí, nebo do kelu 😀 Já taky nevím jestli sem to napsala dobře, ale líbí se mi to, jak se to říká. A nebo "čiže"

val123
autor
16. únor 2010

eus to je tou zimou pokožka je suchá, já se zase stále škrábu, jak ji mám suchou a svědí

darkwitch
16. únor 2010

val ale do kelu se rika i u nas...

val123
autor
16. únor 2010

u nás tady ani ne a je to asi spíš přebrané 🙂 U nás se říká "do háje"

eustoma
16. únor 2010

mne prekvapilo ze v cr neni vyraz, teda veta: jeden den hore dole. to ked som pouzila , tak to zacali kolegovia pouzivat, sa im to zalubilo.

eustoma
16. únor 2010

koecne si davam olovrant 😉. som uz mala hlad. mam teda iba ovocie ale spon nieco.

bonifac
16. únor 2010

ahoj, bezradná věčná snažilka ze začátků snažíme se první měsíc se vrací 😀

darkwitch
16. únor 2010

ahoooooooj boni 🙂
jsme radi ze te vidime a doufam, ze z tebe bude brzo tehulka my uz nakou potrebujem...

mirkf
16. únor 2010

eustoma:........ 2 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 3 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....3 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
alienka24........14 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....15 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........17 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......19 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................20 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 22 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........23 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....23 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............24 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........28 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........28 DC
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

mirkf
16. únor 2010

Ahojky, tak hormonální profil mám v pořádku - vše v normě. Tak nevím, jestli se ale z toho mám radovat, protože to jsem tam, kde jsem byla. Doktorka mi zkusí na 1 měsíc dát Duphaston na podporu těhu (chtěla Utrogestan, ale ten už jsem měla v létě na 3 cykly, nejen že nic, ale ještě jsem po něm nabrala 4 kg). A pak se uvidí, co dál. Ale už tomu nějak nevěřím. Já jsem ale 100% rozhodnutá, že do CARu nejdeme, když už mám malou, tak při nejhorším budeme mít jen 1 dítě.

darkwitch
16. únor 2010

boni a napis se hezky do tabulky 🙂

darkwitch
16. únor 2010

mir neboj ono se zadari i prirozene... jak dlouho se vlastne snazite? si uz nic nepamatuju...

bonifac
16. únor 2010

a jak to mám udělat jen to zkopčíma připíšu se??? 🙂

darkwitch
16. únor 2010

presne tak a nejlepe se pripis podle toho ktery si DC

bonifac
16. únor 2010

eustoma:........ 2 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 3 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....3 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac............5DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........14 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....15 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........17 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......19 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................20 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 22 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........23 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....23 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............24 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........28 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........28 DC
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

darkwitch
16. únor 2010

boni a ted mi konecne napis jak se vede 😉

mirkf
16. únor 2010

Dark - přestali jsem používat ochranu a dávat si pozor o Vánocích 2008. Ale je pravda, že malá se taky "zadařila" až po 1,5 roce přirozeně.

darkwitch
16. únor 2010

mir tak vidis jeste mas pul roku

eustoma
16. únor 2010

mirkf - drzim palecky, ked to uz raz prirodzene vyslo urcite to vyje aj druhykrat 😉. kocko drzim palce.

ahoj bonifac. ake si mala cykly, ked pises, ze konecne sa to zrovnalo na 30 dni. to stlae je dost dlhy cyklus. ako ja mavama tak 33-35. tera vynimka iba 30.

eustoma
16. únor 2010

a tehulku potrebujeme, nejak pred vianocami ziadna nepribuldla a to uz chce prelomit nedarenie sa. no chce to tehuli 😉

bonifac
16. únor 2010

dark toho je strašně moc 🙂 je to takový zapeklitý no... ale to ze mě časem vyleze ;) jiáč mám dva nový koně takže už sme na počru třech kobyl... takže to je ted taková moje alfaomega zájmu, protože má mještě jednu kobču na ježdění a tak... v pátek se ztratím ze světa na ranč a v neděli večer se zas evynořím uplně vyflusaná ale spokojená 🙂www.rancprorok.webnode.cz
Pracuju ve Vodafonu na prodejně ale chtěla bych najít něco jinýho, protože tady nemám vůbec žádnej čas na nic... no a tak 🙂
Co se mimíska týče tak sem to nějak odsunula na druhou kolje, skoro ani neměřím, a hele strasne s emi ulevilo.. je pravda že dycky před mrchou už přemýšlím co kdyby nepřišla a ona přijde ale říkám si, že asi to nemělo přijít... že by mělo asi přijítm miminko do klidnýho ustálenýho prostředí což u mě v tuhle chvíli není ale nadruhou stran ujak se uhnízdí bublinka uhnizni se u muj život ;) je to ale bordel na tom světě :D

bonifac
16. únor 2010

eus: hele já měla cyklus 50, 40, 60... a tak porůzn ua to mi ještě nedorůstala děloha na to co by měla tak mimí s enemohlo nikam uhnizdit.. ted když už to dostávám včas tak snad i děloha je tlustoucka 🙂

eustoma
16. únor 2010

tak to teda hej, ako tie cykly to je skoda ked su take dlhe. pred dvoma rokmi mala 31, 31, 50, 31,31,50. sa to takto zopakovalo asi tri krat. neviem preco ten jeden bol dlhsi. nastastie uz mam teraz vsetky tri cykly po sebe v rozpeti 33-35. delohu mavam peknu, len niekedy sa mi zabudne vytvorit nejaky folikul 😢.

darkwitch
16. únor 2010

holky loucim se jdu domu
boni jej tak to mas pekne takovych konicku, to k tobe snad pojedu na prazdniny 🙂

bonifac
16. únor 2010

dark proč ne... vyčistit hlavu 🙂

alienka24
16. únor 2010

ahoj holky, jeee koukám nová tvář 🙂

bonifac
16. únor 2010

ali nj taková staro nová 🙂

eustoma
16. únor 2010

trosku som zavitala do diskusie o IUI, ale moc tam nejdem. ja tak verim ze to vyjde a holky tam rovno rozoberaju ze to nevyjde a ze dalsie bude az po pauze a tak. no teraz potrebujem verit ze to vyjde. a az ked to nevyjde budem riesit co bude 😉

eustoma
16. únor 2010

no uz nebudem nic citat. radsej.

ajkaaa
16. únor 2010

čauvec holky 🙂