Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
19. únor 2010

teda mne zatial nerobili ekg. no niekdy davno ano, ale teraz nie.

eustoma
19. únor 2010

ako na operaciach som bola uz x-krat a narkozu znasam velmi dobre. tak snad nebudu potrebovat nieco dalsie a ked hej, tak dufam ze sa to nebude zbytocne pretahovat.

eimmy
19. únor 2010

platnost EKG je 3 měsíce. Na stránkách píší že je lepší udělat si vyšetření ještě před zahájením stimulace aby se to tím nezdrželo.. někteří internisté jsou jen na objednání až za měsíc...

eimmy
19. únor 2010

koukni na jejich stránky... mají dám opravdu dobré informace. O kompletním procesu i různé zkratky apod.

eustoma
19. únor 2010

jj, som ich presla. maju tam dost informacii. o len dufam ze sa to fakt nebude pretahovat. a ked budu nieco potrebovat ako nejake vysetrenie tak snad si ho aj spravia rychlo.
no ked bude IUI tak bude vsetko ok. jedine ze bude vela folikov. a ked bude potreba snad potrebne vysetrenie spravia rychlo 😉. no uvidime.

eimmy
19. únor 2010

jj.. 🙂

končím jdu do vany tak pááá 🙂

eustoma
19. únor 2010

ahojky. a urcite napis vsetky nove infa. ja tiez dam vediet co a ako hhned v pondelok. dobru noc a pekne snicky.

cell
20. únor 2010

dobré ráno kočky, už jsem vzhůru, i s hafanem jsme byli na procházce. Kdo by potřeboval v Praze předoperační vyšetření, nechť se ozve, zařídím u muže, přece jenom má taky atestaci z interny a pro kamarády udělá brzy 🙂 . Já bych mohla taky, ale Roudnice je z ruky 😒

eustoma
20. únor 2010

krasne ranko.
cell diky za ponuku. uvidime ci nieco take bude potreba. som uz nedockava na pondelok na vysetrenie. akurat teraz sa chystam na injekciu.

cell
20. únor 2010

eustíku, tak ať nebolí. My se chystáme do fotolabu a pak budu něco kuchtit 🙂

eustoma
20. únor 2010

uz som spet s injekcie, dnes to nejak stipalo. a este mi sestricka povedala ze som asi alergicka na naplasti. je pravda ze mi po nich zostavali cervene flaky. ale teraz uz pouzivam svoje a to uz je ok. snad 😉.

cell
20. únor 2010

a eustíčku ty jezdíš k A.? jak to máš daleko?

eustoma
20. únor 2010

relativne kusok. z proseka jazdim na ip pavlova. to sa da 😉.

eustoma
20. únor 2010

pitrisek26........3 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........5 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 6 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 7 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....7 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac............9DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........18 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....19 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........21 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......23 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................24 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 26 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........27 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....27 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............28 DC.... prirozene snazeni
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

cell
20. únor 2010

tak to je docela dobré. Jestli mě nějaký inj. taky čekají, tak mě asi bodne Tomík. Já ho očkovala před týdnem, ale nebylo mi to příjemný, ačkoli jinak do cizích píchám docela ráda 🙂 . Jé, já už jsem 24, počítám, že příští týden je tu mrcha, kéž by přišla až v sobotu, páč nás čeká skoro 16 hodin v letadle ☹

eustoma
20. únor 2010

vzdy je lepsie ked ti to ma kto pichnut. my nemame ziadne zdravotnicke skusenosti, ani nik v mojom okoli. tak rasej dochadzam. hlavne nech to pomoze. sa neviem dockat toho pondelnajsie ultrazvuku, ze ako to vyzera a tak. davam do toho nadeje, ja ked viem mozem byt sklamana ale to dufam nebudem. musi to vyjst. jedoducho musi 😉. no uvidime.

cell
20. únor 2010

takže až se vrátím, bude tu nějméně jedna těhulka 😉 😵

eustoma
20. únor 2010

kedy sa vratite?

ja dufam ze ano a minimalne jedna 😉. uz dlho tu ziadna nebola, takze to sa musi rychlo zmenit 😉

alienka24
20. únor 2010

čauky ženský 🙂 tak teda nevim ale vypadá to že jsem tu ovulaci asi fakt měla 🙂 dneska sem měla ráno 37 😉 😎
jinak ples byl super a přišli jsme i docela brzo domů 😉

eustoma
20. únor 2010

ahoj ali. to je super ze ples bol super 😉

asus
20. únor 2010

ahojik holky tak ja tady asi nic nezměním 1 DC mrcha dorazila blba hnusna 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹

eustoma
20. únor 2010

asus:..............1 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........3 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........5 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 6 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 7 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....7 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac............9DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........18 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....19 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........21 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......23 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................24 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 26 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........27 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....27 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
20. únor 2010

ach jio mrska jedna.

cell
20. únor 2010

asu: ach jo .... já už taky začínám pupínkatět, ale tentokrát jsme se opravdu poctivě nesnažili ☹
uepkla jsem výborný tvarohovo-borůvkový koláč, ještě že jdu zítra hopsat 🙂
a za chvilku jdeme do divadla 🙂

eimmy
20. únor 2010

ahoj holky jste tu nějaká???

eustoma
20. únor 2010

ahoj eimmy. ja tu sme tam nakuknem. ale vikendy maju holky slabu ucast 😢. akurat sa chystame niekam na veceru. netusim kam pojdeme. ale cakam az sa moja draha polovicka oblecie. ja som uz hotova. no stale na neho cakam... 😉

darkwitch
20. únor 2010

ahoj holky 🙂
tak ja jsem dnes cele odpoledne delala koblihy... ale dopadly dobre
as je mi to lito...
tehulku uz by to opravdu chtelo...

eustoma
21. únor 2010

ahoj holky, mam za sebou poslednu injekciu. tak uvidime co bude zajtra na kontrole. dufam ze mam krasne foliky 😉 a v nich vajucha 😉 😉 😉. no vajucha sa nezistia, ale foliky budu vidiet. tak som zvedva.

eustoma
21. únor 2010

asus:..............2 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........4 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........6 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 7 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 8 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....8 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac...........10DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........19 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....20 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........22 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......24 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................25 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 27 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........28 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....28 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

alienka24
21. únor 2010

ahoj holky, koukám že je tady pěkně mrtvo 🙂 my dneska byli ráno s matýskem na trampolínkách a pak jsme šli k jeho rodičům na oběd a ted budeme už jen doma, venku začalo pěkně chumelit 😝