Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
24. únor 2010

cell...chjo tak to je blbý že to má takový omezení ☹
a kdy odjíždíte?

cell
24. únor 2010

koukám, že píšu jak čuník ..... pozítří, přežiju službu, zítra dopoledne a pak PRYČ!!!

alienka24
24. únor 2010

teeda tak to je za chvililinku, no docela závidím, nejradši už bych taky vypadla pryč 😎

cell
24. únor 2010

no já toho začínám trochu litovat už teď díky všem těm omezením, ale snad se nám bude líbit .... ale nechci depkařit, v noci budu koukat na olympiádu a doufat v nějakou pěknou medaili 🙂

alienka24
24. únor 2010

ale neboj, určitě to bude stát za to 😉

cell
24. únor 2010

do kolika jsi v práci? 😉

alienka24
24. únor 2010

dneska až do devíti, pak chci koukat na sáblíkovou večer 😉

cell
24. únor 2010

já taky doufám ...... poslouchám si tu hanu hegerovou, kterou mám moc ráda a měla bych cvičit, už jsem zase špekatá ☹ ☹

alienka24
24. únor 2010

simtě, ted jedeš na dovolenou tak zhubneš 😉 😉

cell
24. únor 2010

to jo, jak mě stihne cestovatelský průjem, kila půjdou dolů 🙂

alienka24
24. únor 2010

no vidiš, takže plán máš 🙂 😀 😀 😝

cell
24. únor 2010

no to né, tohle v plánu není 😀 😀

alienka24
24. únor 2010

a vy tomáte jako poznávačku nebo jen pobytový a kam že přesně jedete? 😉

cell
24. únor 2010

poznávačku .... budeme se koukat, jak žijou zvířátka, co viíme normálně v zoo, ve veolné přírodě

je to okruh JAR-Namibie-Botswana - Zimbabwe a zpátky JAR

asus
24. únor 2010

ahojik holky, jak se máte ??copak noveho tady?? 😉

eustoma
24. únor 2010

ahojky, tak dnes ste toho nakecali, skusitm to nejak preletiet.

dark: ja som tiez zvedava aky postup zvoli lekarka u teba. a monzo nebude trba nic volit a zadari sa skor 😉.

val: neboj spermiky nabiju silu a potom jedno snazenicko a ani sa nenazdas bude s toho mimco 😉. velmi ti to prajem.

pitrisku: nadhera 7 DC 15mm folik, no fakt parada.

cell: musis si dovolenku uzit, urcite bude uzasne. hegerovu mam tiez rada 😉

Inak k auticku mne, ani maznovi sa kombiky nepacia, mali sme predtym audinu a6 sedan a to bolo skvele auticko, len dosluhovalo. potom sme nechceli ziadne, ale nakoniec mame pasat kombik. co sa nam sice nepaci, ale pomer cena vikon bol vynikajuci tak sme si ho kupili. inak sama netusim ake auticko by sme kupili. ako pacia sa mi vlke auta napriklad BMW X3, X5 😉 ale na tie by peniazky neboli.

a este k usetreniu/neusetreniu. podla mna to je jedno, ci mimisek je alebo neni. ono ked su peniazky pouziju sa na nieco ine a ked bude mimco, tak sa pouziju pre neho. no kazdopadne nemam problem minut peniazky 😉, skor to setrenie nam moc nejde, ale aspon si neberieme pozicky, teda okrem hypoteky. hypoteku mame a tej sa tak skoro nezbavime.

alienka24
24. únor 2010

cell.....hmmm no tak to zní parádně, to by se mi taky líbilo 😵 😉

cell
24. únor 2010

eustíku: a kdy jdeš na kontrolu? zítra????

eustoma
24. únor 2010

jj, zajtra ale az na obed. a nejdem ani do prace, vzala som si pracu domov. no ale neviem sa dockat. terz nema v podbursku ziadne tlaky, tak neviem ci tam nieco rastie alebo nie.

cell
24. únor 2010

já když měla tlaky vpravo, měla jsem folík vlevo, těmhle signálům těla já už moc nevěřím, teď mě zrovna dost bolej prsa, normálně bych plašila, ale teď jsem v klidu. Nebuuuj, budou tam, já tomu věřím 🙂

eustoma
24. únor 2010

no oni tam budu len jake velke. ale snad dost velke 😉. jasne budu, sak musia 😉 😉 😉

eustoma
24. únor 2010

ja sa snazim prekonavat taku tu situaciu, kedy v ambulancii moc nehovorim. tak som vcera aj dnes zo sestrickou trosku srandovala. no snad sa ten moj blok prelomi a zacnem lekarom aj v ambulancii kecat 😉

eustoma
24. únor 2010

pozeram primu a bude tam nejaky novy serial z prostrenia centra s asistovanej reprodukcie. som zvedava, asi si to aj pozriem.

alienka24
24. únor 2010

no já měla většinou tlaky všude a měla jsem 2 vlevo a 2 vpravo ale stejně z toho nič nebolo 🙂 😝
asi na tom něco bylo že jsem měla blbý prostředí tam dole 🤐 😕

eustoma
24. únor 2010

no hej akym tym priznakom a tak sa moc verit neda, teda ked to clovek nema naozaj odpozorovane. zatial viem ze ziaden hyperstimulak a tak nehrozi, brusko nemam nafuknute. teda teraz mam, lebo som sa vydatne navecerala 😉 😉 😉. ale inak nie.
a ja som mala bud ziaden folikul, alebo jeden a s toho ziadne tlaky neboli. teraz 4-6 den cyklu som mala tlaky, ale potom nic. teda ako ziadne tlaky, foliky tam urcite nejake su 😉

alienka24
24. únor 2010

eustíku, jasně že jsou a minimálně jeden pořádnej

eustoma
24. únor 2010

precitala som si ten prispevok od dark. a asi som chlap, prve co ma napadlo, skusit zmisat to savo, ale tento piaotk som ho spotrebovala, tak savo nebude. a druha vec co ma napadla skusit, ci prahc bude horiet po postriekani lakom na vlasy a jazdeni koleckovimi korculiami 😉.

eustoma
24. únor 2010

mysycka:........2 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 4 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............5 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........7 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........9 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 10 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 11 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....11 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac........... 13 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........22 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....23 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........25 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......27 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................28 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
eimmy:...........31 DC...... uziva femibion 800 ( příští cyklus IUI )
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
24. únor 2010

snad som nepsravila nejaku chybu. som sa nejak v polke zasekla ale snad je to ok.

no a holky, pekne poctivo zacat hlasit //. 😉 😉 😉
per vinimiek odpustime, ako dovolenka no dobre. ale ostatne tehulky raz dva sem zahlasit /// 😉

eustoma
24. únor 2010

teda // ale aj dvojicky mozte hlasit 😉 😉