Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
7. dub 2010

teda asus řekla bych, že Ti až moc otrnulo, ležet

koblizek.janinka
7. dub 2010

As sice se moc nevyznam v te fotecce,ale je to jiste moc krasny pocit ji mit............. juuuu prvni fotecka 😵 😵 😵

koblizek.janinka
7. dub 2010

Vali jak se mas???? Jsiv praci??? Ja mam dnes volno 😵

val123
autor
7. dub 2010

jani jsem v práci a rovnou do šésti. No a jinak tak nějak normál, skeptická.

tereza1980
7. dub 2010

asus, moc gratuluji, je to skvělý pocit, viď???? tak se šetři a hlavně, ZAPOMEŇ na játra, pokud to nebyla legrace, pamatuješ přeci na seznam zakázaných potravin, ne? 😀 😀

prskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

asus
7. dub 2010

tak jsem tu cpu se jatrama mam na ně fakt hlad a ležim u toho 😀

tereza1980
7. dub 2010

asus :

😕 Existuje bohužel několik potravin, kterých byste se měla vyvarovat. Jejich seznam však není dlouhý. Zcela určitě tedy nejezte:

sýry měkké a s modrou plísní (riziko listeriózy)
jakoukoli paštiku včetně zeleninové (riziko listeriózy)
nepasterizované mléčné výrobky (riziko salmonelózy)
nepasterizované kozí mléko a sýry (riziko toxoplasmózy)
játra (velké množství vitaminu A)
maso ze žraloka a mečouna (velké množství rtuti).

asus
7. dub 2010

terez ja vim no 🤐 ale ja je neměla snad sto let tak snad se to jednou nezblazni 🙂 a jak se máš ty??

tereza1980
7. dub 2010

to ti já nepovím, dodržuju to stejně jako prvně 😉 jen pozor, pokud užíváš nějaké doplnky pro těhu, aby si pak neměla těch vitamínů moc, přebytek vit. A poškozuje vývoj končetin. já beru jen listovku.

jinak já se mám zatím ok, ještě mi není blbě,jen občas malinko, jinka únava, ale to je spíš po utroši, tak čekám, že se to rozjede na plno, včera mi druhá čárka na testu vyskočila ještě než uplynula minuta 😀

asus
7. dub 2010

no ja listovku taky beru nic jineho taky ještě mam brat ascosutin a utrogestan zavadět do vnitř. to mě je blbě po ranu 😒 a večer když se proberu čurat a nafukujou se mě prsa jak balony 😀

asus
7. dub 2010

holky kam jste všechny utekly?

eimmy
7. dub 2010

ahoj holky moje,
tak jsem se dnes testovala a potvrdilo mi to mojí domněnku... bílo... takže v pátek v 8:30 agolutin do zadku a čekačka na MS a pak 5 DC průchodnost ultrazvukem a stimulace clostyl a IUI ...
ani nejsem zklamaná... divné co...

asus
7. dub 2010

eimmy ahojikk ach jo tak zase nic jo a ja ti držela pěstičky

eimmy
7. dub 2010

asus jsi hodná děkuju... ale byla jsem si jistá že to bude zpoždění takže ani nejsem nějak zklamaná... těším se až to dostanu a pak začne stimulace.. 🙂

asus
7. dub 2010

eiimy budu ti držet pěstičky dal ja už mam taky trošku klidu marodim musim bejt doma a odpočivat mimi trochu zlobylo a krvacela jsem minulej tyden ale dnes jsem 😀 viděla že je v pohodě a už mu tluče srdičko dala jsem si fotečku do alba

eimmy
7. dub 2010

koukala jsem 😉 taky snad za pár týdnů budu ukazovat fotečku 😉 😉 jen pěkně lež a odpočívej 🙂 🙂

asus
7. dub 2010

eimmy budeš neboj mooc ti držim pěstičky a jak se jinak maš??

eimmy
7. dub 2010

mám se fajn,, manžel má dnes narozeniny tak jsem pekla makový závin a dělala jsem kuře na paprice to má rád. a co ty???

asus
7. dub 2010

namky takove dobroty no ja už dobře když vim že je vše ok 😀 cpala jsem se jatrama a ted jsem amputovala beranko.ucho 😀

eimmy
7. dub 2010

taky dobré.. hm.. 🙂 a co chutě těhu jsou už nějaké ??

asus
7. dub 2010

jejda placam vše dohromady ale největši uchylku mam na červenou řepu to už mam dvy tydny 😀

eimmy
7. dub 2010

na červenou řepu joooo 😖 a jako zavařenou nebo jak ???a před těhu jsi jí jedla?

asus
7. dub 2010

ne nejedla 🤐 nevěděla jsem že jsem těhu a cpala se řepum a byla jsem strašně unavena

asus
7. dub 2010

řepu zavařenou namky

eimmy
7. dub 2010

hi hi a to jsi jako z ničeho nic dostala chut na řepu?? já ani nevim jak pořádně chutná... já mám obavy že až budu těhu tak se budu cpát že neprojdu futrama 😒

asus
7. dub 2010

tak manžilek dorazil a dovezl namky tak ja mažu opatruj se eimmy a zaskoč častěji papa

asus
7. dub 2010

ja ještě naopak hubnu protože mě je rano zle a v noci když se budim na čurani taky

eimmy
7. dub 2010

jj papa asu

koblizek.janinka
8. dub 2010

Dobre ranko vsem 😵 😵 😵

asus
8. dub 2010

Dobre ranko holky ahojik Janinko jak je po ranu?? 🙂 🙂