Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
18. kvě 2010

Dobre ránko Vránky 😉

darkwitch
18. kvě 2010

dobre ranko
lich dneska, drzte mi palce 🙂 a promin, ze jsem vcera hned zmizla, ale manza se chtel tulit 😉

asus
18. kvě 2010

dark držim pěsti jdeš k nijakemu doktoru ja nedočitala 😅

darkwitch
18. kvě 2010

jdu do caru

asus
18. kvě 2010

dark tak to jo držim moc 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

jsem zvedava co mi reknou...

asus
18. kvě 2010

dark no jdeš na vyšetřeni?

tereza1980
18. kvě 2010

dark, tak hodně štěstí 😵 já tam jdu zítra na NT krev 😉 a ještě ráno na endokrinologii na krev, to budu tento týden vycucaná 😀

za chvíli budu volat gyndaře, co zjistil o těch lécích pro mě, jinka fkat nevím, ráno to docela jde, ale od páté odpo mám krizi, že sotva lezu

asus
18. kvě 2010

Terez ahojik máme furt něco , 😉 to mě furt boda vv břišku po stranach je to děs pak mě to boda do pupiku 😅

darkwitch
18. kvě 2010

as jdu na prvni konzultaci tak nevim jestli mi budou delat nejake vysetreni, pry mozna utz... uvidime a to jsem musela zrovna dneska zaspat a nestihnout sprchu...

darkwitch
18. kvě 2010

no, zacinam byt nervozni, a to jsem si to doted vubec nebrala...

tereza1980
18. kvě 2010

mě dělali UTz, taky nám myslím rovnou nabírali krev na přenosné pohlavní nemoci a když nebudeš 2 hodiny předtím čůrat tak ti vezmou i moč na chlamydie 😉 mě pak rovnou dali termín na hysteroskopii

eustoma
18. kvě 2010

darkulko drz sa, ono to nic neni a uvidis v centrach su velmi mily.

val123
autor
18. kvě 2010

ahojky dardulko, moc moc držím palce a neboj,teď už se to bude hýbat jen tím správným a úspěšným směrem

eustoma
18. kvě 2010

kocky na mna lezie tiez nervozita, co jek drobec, jak sa ma, ci sa uchytil spravne, ci pekne rastie a tak. no a uz s toho mam aj hnacku...
zatial verim ze vsetko je ok, ziadne ine riesenie dufam neni. ale nervozita sa stupnuje.

eimmy
18. kvě 2010

ahoj holky,
eust neboj určitě je vše ok.. bolelo tě břicho po IUI já mám pocit chvílema jako když to mám dostat

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Dobre ranko,holky 😉
Eusti moc ti drzim pesticky 😵

eustoma
18. kvě 2010

eimmy: nejake bolesti po iui si nevybavujem.

alienka24
18. kvě 2010

ahoj holky, přeju dobré ránko 😉

eimmy
18. kvě 2010

já doufám že to jsou ty správné bolesti..... 🙂

val123
autor
18. kvě 2010

ahoj ali, tak mám na Tebe moc moc otázek, dostala sem za úkol se Tě zeptat ohledně Islandu 😀 Takové kravinky. Ali kde jste se naloďovali, když jste jeli odtud, jak dlouho jste byli na trajektu? Hele a ten zvěd u tuleňu je pokaždý jiný? Neříkali vám to třeba Ti rybáři? No je to taková legrační otázečka, ale moji sestřičku moc zajímá 😀

val123
autor
18. kvě 2010

Ali jinak určo to byla ovu, uvidíš. Asus mi říkala,když jsem jí psala jak moc mě ten vaječník bolí, ať počkám aspoň 3 dny, že je to určo ovu a přejde to a opravdu ta největší bolest za 3 dny odezněla a postupně i ta menší, ale ta si myslím, že spíš byla způsobena pak už přílišným tulením 🙂

alienka24
18. kvě 2010

tak naloďovali jsme se v dánsku v esbjergu, odjížděli jsme v sobotu v 15hodin, na faerské ostrovy jsme dorazili v 5ráno v pondělí odjezd z faerů v 14hodin v pondělí a v úterý v devět jsme byli na islandu, dohromadz nějakej 58hodin cesta, jo a ty tuleni, no oni vyslali vždycky pár šmíráků, který se vrátili a pak šel zas jinej 😀

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Teri ty tvoje nevolnosti jsou hruza 😔 ,mi taky byva spatne, ale ne kazdy den-a ted se to nastesti uz spis uklidnuje i kdyz nekdy je den blby.Taky me to ted chyda vetsinou k veceru. Ale nezhubla jsem spis mam tak kilco nahore,kdyz je mi dobre tak se cpu takze to vyrovnavam 😉
Holky a co jinak noveho .... co Vali jak je?

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Eusti kdy mas delat testik?

eustoma
18. kvě 2010

testit mam az 29, to je daleko

val123
autor
18. kvě 2010

😀 😀 😀 mě vždycky napadnou takové všetečné otázečky 😀 tak se občas zeptám, nevadí? A sestřičce se šíleně líbí samozřejmě tuleni 🙂

zdezli
18. kvě 2010

Dark, myslim na Tebe, at se dnes dozvis jen pozitivni zpravy 😉

val123
autor
18. kvě 2010

eus no já celkem dobrý 😀 Však to znáš, my těhulky se máme báječně ( 😀 😀 😀 rádoby těhulky 😀 )

alienka24
18. kvě 2010

val...v pohodě, mě to nevadí 😉 a já z tulenu měla taky velikou radost že jsme je viděli 😉