Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
31. kvě 2010

Holky ja mam takovou radost ,jak se pekne ty tehulky tady mnozi.... to tu bude za chvili uplna epidemie... to letosni jaro dela ale divy... asi je to tim,ze porad prsi a vsichni jsou radeji porad v pelisku.... 😵 jeee to bude detiiiiiii 😵 😵 😵 mela bych si jit zamluvit porodnici 😀

darkwitch
31. kvě 2010

ali tak rossman, zkusim nejakeho potkat 😀

darkwitch
31. kvě 2010

jdu si udelat snidani...

alienka24
31. kvě 2010

jsem to včera říkala matějovi že teda jako jsem těhotná žýe to je jasný podle těch prsou a že termín budu mít v únoru takže mimís bude k tomu našemu desetiletýmu výročí, sranda ne?

darkwitch
31. kvě 2010

ali a ted uz to vi? a mel radost? teda to je jasne, ze mel radost...

koblizek.janinka
31. kvě 2010

Dark tak prijd hned a napis jak se dari tobe ...ja uz se tesim az budes testovat i Ty 😉 😵 To bude jiste dalsi tehulka 😵 😵 😵

alienka24
31. kvě 2010

no posílala sem mu fotku a psal mi že tam druhou slabou taky vidí, a to je co říct, no a jen se mě ptal jestli neberu něco co by mohlo způsobit falešnou čárku

koblizek.janinka
31. kvě 2010

Ali ty prsa jsou hned prvni priznak... jak boli a dlouho tak je to jasne 😉

koblizek.janinka
31. kvě 2010

Ali ten test jsi delala kdy ... rano mebo vecer .. ted to nejak nevim...ja mivala vzdy nejsilnejsi carku odpoledne 😉

alienka24
31. kvě 2010

ráno, ale byla jsem v noci asi třikrát čůrat 😅

koblizek.janinka
31. kvě 2010

Ali presne 😉 ja taky v noci porad chodila.... tak to asi bylo i proto,ale pak jsem se hlidala at nejdu co nejdele a bylo lepsi odpoledne 😉

alienka24
31. kvě 2010

to já chodím furt, já hodně piju takže neudělám nic 😅

koblizek.janinka
31. kvě 2010

Dark copak si davas dobreho??? Ja se ted furt cpu parkami v rohliku...nevim co me to popada za chute 😀,ale nemuzu si pomoci 😀. Takze ted po ere bananu a pak ovoce a zeleniny ,jedine tohle....
Ali uz se tes jsem zvedava jak to bude u Tebe 😉

alienka24
31. kvě 2010

no já musím jet na nákup a poklidit krapet doma, vytřít a tak, ale zatím se mi teda vůůbec nechce

koblizek.janinka
31. kvě 2010

Ali vydrz tak tri hodky min pit a uvidis jak bude silnejsi... ja taky piju normalne moc 😉 v tehu je ziza porad... jeste silnejsi nez normalne....
Ja nebudu asi za chvili delat nic jineho nez jist a pit 😀

eimmy
31. kvě 2010

😀 ali potichu gratuluju.... pokud je vidět duch při citlivosti 25 ml tak při 10 ml tam bude dálnice... 😵 😵 kup si citlivější a uvidíš

koblizek.janinka
31. kvě 2010

Ja si pujdu za chvili pro obed....
Dnes rano jsem byla u kadernice...jsem dnes prudce krasna 😵 😉 .... jste ani nevsimly ☹

koblizek.janinka
31. kvě 2010

Eimmy ahoj 😉 jak je???

alienka24
31. kvě 2010

jani...přidej fotku ať nás oslníš

alienka24
31. kvě 2010

ahoj eimmy....uvidím po gyndě 😉

eimmy
31. kvě 2010

kdy jdeš ali,??

jani: dnes celkem ok.. boleti jsou pro dnešek v normě.. 😉

alienka24
31. kvě 2010

mám přijet na druhou, udělá mi vnitřní utz

darkwitch
31. kvě 2010

jani jsi prudce krasna 🙂
mela jsem livanecky, mnamky, mnamky 😀

alienka24
31. kvě 2010

eimmy...a ms teda už normální?

koblizek.janinka
31. kvě 2010

Ali ja se stydiiiiim...........asi by to tak oslnive nebylo 😀 😀 😀
Eimmy hlavne ,ze Te uz nic neboli... snad to bude uz vse v poradku a telicko se ti dalo uz dokupy...

jj Ali kdy jdes k dr.???

koblizek.janinka
31. kvě 2010

Aaaa uz vim ve dve 😉 budu myslet 😉

alienka24
31. kvě 2010

hele a jestli to teda jako je ono tak mě ty kozy asi bolet nepřestanou co?

eimmy
31. kvě 2010

🙂 tak to budu drže ve 2 palce 😉 😵
u mě MS normální... jsem ráda... bála jsem se aby se mi to po těch hormonech nezbláznilo úplně.. 😒 teď do druhé poloviny července pauzička 🙂

koblizek.janinka
31. kvě 2010

Jejda Dark a nedas ochutnat joooo... !!!! 😠 😀

mirkf
31. kvě 2010

No Ali, já jsem v 11tt a prsa bolí pořád, ale už ne tolik - přestaly už totiž tolik růst - za těch 8 týdnů jsem přes prsa nabrala 5 cm.