Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
7. čer 2010

pitri - Po Pregnylu se nedoporučuje provádět těhot. test z důvodů falešné pozitivity do 10.dne od koncepce; bývá pozitivní 2., 3. den po jeho aplikaci, dále závisí na citlivosti testů, cca 5.den by ale již měl být negativní.

alienka24
7. čer 2010

no já měla čárku po pregnylu ještě 8den po

mysycka
7. čer 2010

ahojte holky, dobré ráno. tak dnes testovat ani nebudu, protože jsem 1DC takže tento měsíc jedeme od znova tak doufám, že už se bude dařit lépe a třeba i folíky budou aspoň dva 🙂

pitrisek26
7. čer 2010

píchali mi 10000 a když jsem zkoušela min. měsíc test, tak 7 den po pregnylu bylo bílo

alienka24
7. čer 2010

pit...a ted sis ten kontrolní testíkasi nedělala vid? no ale tak to by mělo být stejný 🙂

pitrisek26
7. čer 2010

ne, teď jsem si ho nedělala .. a ty si to na sobě nějak pozorovala, že můžeš být .. já mám akorát bradavky veliké jak hrom, jinak nic .. ale to je po tom utroši

koblizek.janinka
7. čer 2010

Pittri ja mela 10 DPO uz druhou (ducha) 😉 Takze jestli jsi nedockava jako ja testni 😉

alienka24
7. čer 2010

no mě boleli prsa už asi 5dní předtím než jsem testla poprvé

pitrisek26
7. čer 2010

Jsem nedočkavá hrozně, ale uvidím .. zase z toho budu špatná ☹

pitrisek26
7. čer 2010

to mě bolí furt, to už bych čekala druhé 😀

alienka24
7. čer 2010

pit....no radši ještě počkej, aspoň dva dny 😉

alienka24
7. čer 2010

no mě po utroši předtím taky vždy bolely, ale ted to bolelo uplně jinak

koblizek.janinka
7. čer 2010

Me prsa taky bolela,ale nornalne pred ms tak 2-3dny prestavala bolet ,ale v tehu neprestala 😉

pitrisek26
7. čer 2010

no já asi radši počkám, protože to doufání je lepší než bílý test 😉 😀

alienka24
7. čer 2010

😉 pitrisku....souhlas, a hlavně on by ted mohl být bílej páč je brzo

pitrisek26
7. čer 2010

taky si myslím 🙂

koblizek.janinka
7. čer 2010

Pitri 😉 mas muj odiv ..... ja bych nevydrzela ,kdyz vim ze nekdo ma ducha uz i 8dpo... ale kazda to mame jinak ,ja uz bych zase nechtela zbytecne doufat a sledovat priznaky -nepriznaky😉
Ale MOC DRZIM PESTICKY AT JSOU A JE JEDNO KDY 😵

pitrisek26
7. čer 2010

já už po roku a půl tomu moc nevěřím, proto se do testování nehrnu ... ale dala jsem si předsevzetí, že vydržím do pátku .. buď to přijde nebo testnu ... 😀 .. no já vám zase závidím, že to máte za sebou 😉

alienka24
7. čer 2010

pitrisku....já po třech letech otupěla ještě víc 😉 😀

koblizek.janinka
7. čer 2010

Holky u me to stejne bylo slozitejsi.... ja testovala uz jen abych videla jestli jsem mela vubec moznost otehotnet a oplodnilo se vajicko, bez ohledu na to jestli ms prijde ci ne ,at zjistim jestli jsem v poradku. Hodne jsem cetla totiz na konikovi ,ze holky pry nekdy maji dve // a ms stejne prijde, ze tak konci velke procento oplodneni.... a ja do te doby NIKDY nemela dve jen furt bilo,tak jsem mela strach at mam pruchdne vejcovody,takze hlavne proto jsem furt testila pred terminem ms 😉

pitrisek26
7. čer 2010

tomu jsem nikdy nevěřila, že tak otupím .. akorát jak vidím těhulku, tak si představuju to břicho 😀 .. ale jinak nic 😉 ani tomu nevěřím, že by to vyšlo ...

pitrisek26
7. čer 2010

já vejcovody průchodné mám tak mám další důvod proč netestovat 😀

alienka24
7. čer 2010

no podle mě testování před ms je na jednu stranu blbost, páč když tam pak tz dvě slabý jsou a ms dorazí tak se vajíčko neuchytilo a ženská to ví a akorát jí to zdeptá
u cyklů kde je stimulace, nebo ivf či IUI se to dá pochopit, ale jinak mi to přijde zbytečný a zbytečně stresující

koblizek.janinka
7. čer 2010

Pitri drzse ja uz z toho byla taky v haji....a zdalo se mi ,ze vsude kolem me same tehulky ... byla jsem smutna ☹ ... doma jsem si porad jen predstavovala jake to bude az JEDNOU 😉 😵

pitrisek26
7. čer 2010

ali, souhlasím s tebou a testování uplně ruším 🙂 .. počkám jestli přijde MS, jestli ne, tak v pondělí testnu 😀

koblizek.janinka
7. čer 2010

Pitri ja vim 😉 divala jsem se k Tobe 😉 Ty jsi v poradku 😵 😵 😵 To ja psala o sobe a svych nejakych tech duvodech,jen aby jste me aspon trosku pochopily 😉

koblizek.janinka
7. čer 2010

Ale stejne ja mezi 7DPO a 10DPO mela ducha 😉

pitrisek26
7. čer 2010

být tak o tři roky mladší, tak to tak nehrotím, ale strašně mě straší, že mi už je 30 ☹ 😠

darkwitch
7. čer 2010

pit never tomu, ze byt o tri roky mladsi tak to tak nehrotis 🙂 v okamziku kdy chces tak je ti jedno jestli je ti 18 nebo 30 proste chces a udelas proto cokoliv 😉

pitrisek26
7. čer 2010

jenže já furt čtu, že po třicítce máš slabé vajíčka atd. atd. tak si to vyčítám .. i když nemohla jsem jinak .. protože neboštík děti nechtěl a až se našel tatínek, tak to zkoušíme a nic ☹