Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
17. zář 2010

@koblizek.janinka no mam to zaškrtle v prukajdě a doktor mě na to upozornoval tak nevim 😉

asus
17. zář 2010

@darkwitch no teda si davaš dobroty 😝

darkwitch
17. zář 2010

ted musim vymyslet co si dam k snidani a co uvarim k obedu... k obedu mi me nic nenapada a u snidane jsem lina... ale hlad me za chvili premuze a zas je tu zima, budu muset zatopit 😝

asus
17. zář 2010

@darkwitch no tak ja se přemaham na nakup tak zatim papapa a vařit udělam dnes livance 😝

darkwitch
17. zář 2010

bych mohla udelat palacinky treba na slano se spenatem, nebo s hraskem,mnam...

lichtakova
17. zář 2010

Aohj kočky
jé ahoj Dark, ty už se tady vyskytuješ skoro tak sporadicky jako já
já mám dneska volno, heč, to díky tomu děsivýmu stěhování... 😨

koblizek.janinka
17. zář 2010

Tak ja mam uz v sobe i svacinku 😀 To ja zase co se tyce jidla lina nejsem 😀 😀 😀 😉
Ale to vazeni pak ... to je fuj-fuj.... na to bych se nejradeji vykaslala 🙂 😵

darkwitch
17. zář 2010

lich nahodou ted jsem tu tri dny byla 😀 jinak ja se v praci nedostanu na net a vecer kdyz prijdu v sedm tak uz tu skoro nikdo neni...

koblizek.janinka
17. zář 2010

Jeee Dark ja mam na obed taky pacinku 😵 Sladkou 😵

darkwitch
17. zář 2010

ja prave premyslim nad sladkou snidani, tak to by bylo asi moc i sladky obed, ale uvidime 😀

lichtakova
17. zář 2010

náhodou jo, mě zas v práci počítač odpojili, tak nic
na jídlo já taky bohužel líná nejsem a i když mě nikde neváží, tak hrůza.... 🤐

koblizek.janinka
17. zář 2010

Dark tak ja mela sladkou snidani ,slanou svacinu tak si ted dam pro zmenu sladky obed 😀 😀 😀 a pak uz asi prasknu 😀 😀 😀
Uz mam podle prukajdy od 2 mesice 9 kilo nahore ,ale ve skutecnosti je to od pocatku tehu je to 11kilo... ale nevadi,pak se to mooooozna podari zhodit.. no co,ze?! 😉 😅

tereza1980
17. zář 2010

ahoj holky, tam my marodíme, dcera chytla ve školce rýmu, včera se to rozjelo tak je dnes doma, a mě od večer bolí trochu v krku a občas pokašlávám a jsem nějaká utahaná, v noci mě bolelo břihco pod žebrama, je mi blbě, manžel mě furt tlačí, abychom někam jeli, tak asi dneska odpo zajedem do nemocnice na kontrolu, snad si mě tam nenechají ☹ už to fakt snad nedoklepu, přesto, že prakticky nejím, jsem celý den na sucharech, rohlíkách a čaji tak jsem přibrala skoro 2kila, tak aspoň že mimís roste 😵

alienka24
17. zář 2010

ahoj, tak mě je taky blbě, mám strašněj kašel od kterýho mě všechno bolí, v lékárně mi dali jitrocelovej sirup tak sem si ho vzala tak mi to krapet zklidnil, no jdu si zas lehnout, pa

koblizek.janinka
17. zář 2010

Jejda holky co blbnete ....odezente ty nemoci ale rychle pryc!!!! 😠

asus
17. zář 2010

@koblizek.janinka no bylop mě řečeno po 30 týdnu že to mam mět a zaškrtle v prukajdě to taky bylo tak to mam a je klid 🙂

asus
17. zář 2010

@koblizek.janinka no bylo mě řečeno po 30 týdnu že to mam mět a zaškrtle v prukajdě to taky bylo tak to mam a je klid 🙂

asus
17. zář 2010

@tereza1980 jejda Terez se drž to musíš doklepat máš ještě času dost na porod 😕

koblizek.janinka
17. zář 2010

@asus jojo ja jen ze mi to nedelali tak nevim jestli budou,vis.... ja jsi jdu ted lehnout a cist casopis co mi dali dnes v poradne 🙂

asus
18. zář 2010

Dobré ránko holky

alienka24
18. zář 2010

ahoj holky

asus
18. zář 2010

@alienka24 jen proletavam máe u nas vepřově hody tak přeji krasný den 😵

alienka24
19. zář 2010

ahoj holky, tak hlásím že už je mi krapet líp, sice v noci sem myslela že se ukašlu ale ted už dobrý, a medovník se mi mooooc povedl

darkwitch
19. zář 2010

ali si sikulka a je dobre ze je ti lepe a preju vse nej k narozeninkam 🙂

alienka24
19. zář 2010

děkuju dark, jsi moc hodná 🙂

darkwitch
19. zář 2010

ahoj holky 🙂
je tu nekdo?
ali jak si uzivas narozeninky? 😀

alienka24
19. zář 2010

ahoj, tak jsem byla za matýskem v práci, pak na kafíčku u kamarádky a pak u druhé kamarádky v obchůdku s prádlem kde jsem si koupila dáreček 🙂 a po přeměření mám z původní velikosti 75B už 75D 😅

darkwitch
19. zář 2010

to ma matysek urcite radost 😀

alienka24
19. zář 2010

to má 🙂

darkwitch
19. zář 2010

🙂
a co jinak? jak se vede?