Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
18. říj 2010

ali mela s tim jeste dva tydny pockat 😉 pak by to bylo v poradku

alienka24
18. říj 2010

no tak nějak 😉

asus
18. říj 2010

@darkwitch 😀 si počkam na vas jak na tom budete neboj 😉

alienka24
18. říj 2010

tak holky, vypadá to že během pár dní budu mít vlastní webovky s e-shopem, zřídím si živnosťák a bude 😉

darkwitch
18. říj 2010

as ty uz na to nebudes mit cas protoze budes muset litat kolem belinky...
ali super tak to uz se tesim az se na ne podivam...

asus
18. říj 2010

@alienka24 neřikej a co budeš prodavat?

asus
18. říj 2010

@darkwitch neboj mrknout a překontrolovat vas budu stihat 😀

alienka24
18. říj 2010

@darkwitch no já taky, normálně uplně tím ted žiju, vymejšlím spoustu věcí a plánů 🙂 no uvidíme no 🙂 dneska musím všechno vyžehlit a nafotit a tobě udělám šálku 😉 dnes nebo zítra 😉

alienka24
18. říj 2010

@asus hedvábí ručně malovaný a třeba i ty čepičky tam pak přidám

asus
18. říj 2010

@alienka24 ty jo si akčni 🙂

darkwitch
18. říj 2010

ali parada, jsem na ni zvedava 😉

alienka24
18. říj 2010

no když by to šlo dobře tak do prosince se tomu může plně věnovat páč budou i vánoce, v lednu pak něco na příští rok a kontakty, pak chvíli pauza s mimískem a až to půjde tak můžu zas vesele pokračovat a napřesrok zas zkusit jarmarky 😉

darkwitch
18. říj 2010

ali 😀 mas to pekne naplanovane to aby si ted malovala jak diva...

asus
18. říj 2010

@alienka24 to jo no 🙂

alienka24
18. říj 2010

@darkwitch já mám hodně zásob z loňska 😉

darkwitch
18. říj 2010

tak to jo... tak pak vloz odkaz az to budes mit...

alienka24
18. říj 2010

@darkwitch určitě 😉 no jdu koupit kus nějakýho žvance 😉

darkwitch
18. říj 2010

ali dobrou chut... ja taky budu muset zajit koupit neco k jidlu... ale mam vychazky az od tri, tak nevim jak to udelam, ale prece neumru hlady kvuli vychazkam...

asus
18. říj 2010

@darkwitch ty nemáš vychajdy taky rano?

darkwitch
18. říj 2010

ja mam jen odpoledne ale ctyri hodiny v kuse... to si zvladnu zajit s holkama i na kafe...

asus
18. říj 2010

@darkwitch to ti tedy blbě napsal ja je měla rano od desiti do dvamacti a pak od dvou do 4hodin a potom sem je měla neomezené,no a ted sem na mateřske tak už mam klid 😀

darkwitch
18. říj 2010

ja jsem si to mohla vybrat jak jsem chtela... s tim ze mam ctyri hodiny... pro me je to takhle lepsi, stejne spim obvykle do pul jedenacte... a takhle aspon muzu navstivit kamaradky a rodice a tak...

asus
18. říj 2010

@darkwitch tak to jo 😉

koblizek.janinka
18. říj 2010

Ahojik holky, jak se mate ?😵

asus
18. říj 2010

@koblizek.janinka ahojik jde to už mě mordujou posličci a co ty jak je?

koblizek.janinka
18. říj 2010

@asus ty jo tak uz se ti to asi blizi 😵 😵 😵 U me jeste nic,ale je asi na ne jeste cas ... nebo jk dlouho pred porodem byvaji?A jake mas to jsou pro Tebe pocity????

asus
18. říj 2010

@koblizek.janinka tvrdnuti břiška neboj to poznaš ještě na to máš času dost 😉

koblizek.janinka
18. říj 2010

@asus Ja si to neumin ani predstavit,ted mam brisko sice tvrde,ale to bude nejspis po fazolove polevce co jsem mela na obed... 😨
Ja uz bych chtela byt na tom jako ty,ale ja si jeste pockam,kdyz mam termin podle utz 12.12. ....Ty mas podle utz toho 27.11 ,nebo jeste driv,ze?

mirkf
18. říj 2010

Ahojky, tak břicho mně tvrde celkem často a celkem to i bolí. Kontrolu mám až 4.11., ale jestli to bude takhle pokračovat, tak tam asi zajdu radši dřív. S malou jsem tohle snad ani neměla.

koblizek.janinka
18. říj 2010

@mirkf tak snad to bude vse v poradku. Ja teda nevim ja mam akorat nekdy pocit ze me boli protoze je velike a nekdy ze snad praskne... v tu chvili pak nevim cim driv bych si ho namazala....