Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
29. říj 2010

@koblizek.janinka a tašku jen častěčně 😅

koblizek.janinka
29. říj 2010

@asus tak radsi nekecej a BAAAAL 😀 .... Ne ted vazne ,tak to uz je fakt u Tebe na "spadnuti" co.... a to je dobre vsak Tvoje miminko uz je myslim pripravene,tak co 🙂 U me zatim po gyn.strance nic,takze i kdyz balim a tak dale,tak se zda ze mam jeste cas 😅 Ale nechci nic podcenit a pak se honit... jedna kamaradka byla v tom samem tydnu jako ja a v noci ji odtekla zniceho nic voda a druhy den porodila chlapecka 2.500g , sice byli trosku dele v nemocnici nez je obvykle a miminko bylo i v inkubatoru, ale nebylo to nic pry zavazneho....dobre to vse nakonec dopadlo 😵

alienka24
29. říj 2010

ahoj, tak se mi v krámě udělalo zle ☹ že mě táta hned odvezl domů, tak budu ležet celý víkend asi a v pondělí pokud mi nebude líp tak si sjedu na gyndu nebo zavolám

alienka24
29. říj 2010

a jinak stránky budou brzo, už to skoro máme hotový, sice tam ještě nemám všechny produkty ale to budu nahrávat postupně a prý za chvíli spustí testování stránek abychom odstranily chyby

koblizek.janinka
29. říj 2010

@alienka24 snad se to brzy zase zlepsi 😔 ☹ No nic ....ja se loucim.Papa 😉

darkwitch
29. říj 2010

Ahoj holky tak se vracím mezi snazilky

eustoma
29. říj 2010

darkulko to ma velmi mrzi.

alienka24
29. říj 2010

@darkwitch nene ☹ chjo to snad není možný, co ti řekli?

asus
29. říj 2010

@darkwitch ježiš dark cose stalo? 😕

asus
29. říj 2010

@darkwitch to mě mrzi ☹ ☹

darkwitch
29. říj 2010

no miminko se nevyviji, takze musim cekat jestli odejde samo nebo jestli pujdu na revizi...

asus
29. říj 2010

@darkwitch chjo fakt mě to mrzi to je děsný ☹ a co potom se bude dit?

darkwitch
29. říj 2010

jeste nevim v patek jdu na kontrolu tak se asi dohodnem tam...

mona12071
29. říj 2010

@darkwitch a uz neni zadna nadeje? ☹

asus
29. říj 2010

@darkwitch ☹ tak se drž

darkwitch
29. říj 2010

@mona12071 jedina nadeje je ze potratim samovolne a nebudu muset na revizi...

eustoma
29. říj 2010

@darkwitch dakrkulko drz sa.

asus
29. říj 2010

@eustoma co ty vše ok?

eustoma
29. říj 2010

u mna hematon uz zmizol. posledna kontrola bola v stredu a mimco ma 33 mm a je vitalne 😉. takze fajne. akurat mam velike brucho. take fajne velike. niekto v 8 mesiaci ma take co ja teraz. snad uz neporastie. no a prsia ani nevravim. som musela kupit nove podprsenky. ked to zhrniem, mame sa fajne 😉.

asus
29. říj 2010

@eustoma tak to je super břiško ti poroste a prsa ještě taky 😀 mám je taky obrovske 😀

eustoma
29. říj 2010

@asus nestras. dufam ze uz moc nie. mamka, vravela ze mala v 3 mesiaci a 8 rovnake brusko. teda ze narastlo a uz bolo take velike cele tehu, az nakonci sa torsku este zvecsilo. no a pokial ide o prsa, tak pridali 11 cm na obvode. co je s E mam teraz kosicky H. takze uz sa "tesim" az budem zhanat podprsenku na kojenie v H-cku, a ked este porastu, tak uz potom neviem....

po porode sa trosku prsia zmensia? ci az po kojeni?

asus
29. říj 2010

@eustoma je ještě se zvětši budou plný mleka 😀 😀 😀 😀 😀 až přestaneš kojit tak pak budou trochu se zmenšovat 😉

mirkf
29. říj 2010

@darkwitch sakra, sakra, sakra..... Drž se holka

asus
29. říj 2010

tak koukam nikde nikdo 😕

darkwitch
29. říj 2010

ja jsem tu tak napul 😉

asus
29. říj 2010

@darkwitch ahojik na pul jo copak dělaš?

darkwitch
29. říj 2010

koukam na indiana jonese a rozhoduju se jestli budu cist paty dil upirich deniku, nebou jinou rasu...

asus
29. říj 2010

@darkwitch upiři denik jo? 😕 to zni strašidelně 😕 😅

darkwitch
29. říj 2010

@asus asi jako stmivani, pubertalni upiri story, dokonce prvni dil je skoro jak pres kopirak se stmivanim (ale upiri deniky jsou o deset let starsi, teda ty prvni ctyri dily, paty vysel v roce 2009 v americe a ted u nas... jsem na to zvedava...
jina rasa jsou taky upiri - mam je proste rada a ted je to pro me lepsi nez nejaka romanticka knizka...

asus
29. říj 2010

@darkwitch ja mam taky rada upirský tak sem asi jak pubertak 😀