Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
24. lis 2010

@asus tak to je dobre ze uz je zdravy🙂
My taky snih nemame, ale snezilo uz dnes nekolikrat ,ale zatim to nedrzi a taje.
@alienka24 tak budeme zitra zdobit obe ,ale troufam si rict ,ze ty jako profesional malirka je budes mit moc krasne.
Ja budu rada, kdyz trefim polevu na zbobeni a bude dobre schnout a drzet.... uz to bude moje vyhra😀😀😀
Ja si jdu dat ted koupel a nacpu si do ni plno peny 😵

alienka24
24. lis 2010

@koblizek.janinka no zas je to něco jinýho ty perníčky tak uvidíme jak se mi povedou

koblizek.janinka
24. lis 2010

@alienka24 bleskni uz zase pupika,jsem zvedava jak jste veeeelici 😵

alienka24
25. lis 2010

dobré ráno, tak sem se pokoušela vyfotit pupík ale bez toho stativu to jde blbě takže jsem vyplodila toto, bobiba je vyvalená dopředu takže to podle toho taky vypadá 😀

asus
25. lis 2010

dobre ranko holky 🙂 jee pupik krasnej 😵

alienka24
25. lis 2010

no matěj mě prej odpo ještě vyfotí, fotí se to takhle blbě 😝

koblizek.janinka
25. lis 2010

Dobre ranko vsem 😵
@alienka24 Kraaasa..... ted uz fakt je to pupicek 😵 !!!!

koblizek.janinka
25. lis 2010

@asus jak se mate? Co klucik sel do skoly?

asus
25. lis 2010

@koblizek.janinka no jo šel do školy už 😉 jinak stejný krmim uklizim a dneska sem se v noci i zrochu prospala Belinka mě malinko nechala a co ty?jak je?

asus
25. lis 2010

@alienka24 🙂 je to pěkně nafocene taky sem si pupiky fotila sama 😀

alienka24
25. lis 2010

@asus no jooo ale já jsem nespokojena páč nemám ten stativ 😅 😀

asus
25. lis 2010

@alienka24 😀 nebud naročna tolik 😉

alienka24
25. lis 2010

@asus njn to víš, to jsme my panny 😀 😎

asus
25. lis 2010

:
@alienka24 😀

asus
25. lis 2010

@alienka24 😀

koblizek.janinka
25. lis 2010

@asus takze jsi vyspinkana do ruzova.... to je parada😵
Ja jsem zatiiiiiiiiiiim v pohode😀 Zda se,ze tu tydeni samotu jsme preckali 😵Zitra nam konecne prijede tatulinek 😵 se tesime mooooc 😵 a dnes mu upeceme kremsnit ci delali v Italovi v nedeli 😵

alice35
25. lis 2010

Ahoj vránky,

@alienka24 už máš krásný bříško, neříkám pupík, ale už je to tam 😉

@asus co malá jak to zvládáš? Už máte trošku nějaký zaběhlý režim? Četla jsem, že ti nespí v noci, to tě lituju. Mala spí v noci celkem dobře budí se po 3-4h, ale včera mě otestovala a nespala od 23-2h a to byla teda síla ☹ .

@koblizek.janinka tak už se ti to taky krátí, stále na tebe myslím 🙂 u mě s tím že to vypadá že už to bylo takový divný...v noci mě začalo bolet břicho jako i křeče a bylo to párkrát za sebou a pak jsem zase normálně usla a ráno nic. Porod mně vlastn začal aniž bych to věděla, upozornil mě na to doktor v poradně 🙂 že to vypadá že to už bude...takže u mě to bylo fakt divný 🙄

asus
25. lis 2010

@alice35 no jen někdy nespí taky mě mala testuje 😀 ale dudlika stalr nedavam.a co ty jak vše zvladaš

asus
25. lis 2010

@alice35 no a režim no moc se to neda ale koupani už jo koupem na 6hodinu podle krmeni no aby se nekoupala najezena 😉

alice35
25. lis 2010

@asus ale jo dá se to, malá je hodná vůbec nepláče, tak je to takový klidnější než kdyby třeba brečela hodinu v kuse 😝. Dudlík taky nedáváme a vypadá to že ji ani nechybí...uvidíme až bude starší.
Včera byly výsledky krve, žloutenku stále má ale stačí ji dávat na denní světlo. V pondělí jdeme do poradny a tam ji strčíme pod tu lampu, tak snad to zmizí rychleji.

koblizek.janinka
25. lis 2010

@alice35 no ahojiiiiik 😵 Hmmmm dekuji ,tak me na to treba taky upozorni doktor,dalsi poradnu mam v pondeli,tak jsem zvedava..... jenze mi nedela ted uz prohlidku .... jen cuci na papir z monitoru , pupika a kotniky a ted delal ultrazvuk.... a rikal ze si miminko rekne samo,ze on by nepoznal ani podle prohlidky presne kdy to bude.... tak snad to poznam ja ze si broucek v brisku uz zacina rikat............ 😅 nerada bych jela na posledni chvili 😅

alice35
25. lis 2010

@asus nás ještě zlobí pupík takže jsem koupali zatím celkem 2x, taky před jídlem, ale že by nám to vycházelo na 6h to teda ne 😀

alice35
25. lis 2010

@koblizek.janinka no máš pravdu že podle prohlídky to nepozná, jen řekne že už je to nachystaný ale může to být třeba za týden...u mě to poznal podle monitoru

koblizek.janinka
25. lis 2010

@alice35 a co jsi tam mela ????Teda na tom monitoru,vis jake hodnoty????

alice35
25. lis 2010

@koblizek.janinka no abych pravdu řekla, tak jak jsem byla v tu středu na monitoru, tak za celou dobu mi břicho ztvrdlo tak max 3x 4x co jsem tak nějak zaznamenala a hodnota vylítla myslím k těm 125 a já si říkám no parádna doma tvrdne pořád a tady zase nic. No a pak doktor říká...nooo vy už tam máte pěkný kontrakce a ukázal mi ten zápis a tam byl jeden kopec za druhým. Poslal mě domů řekl co a jak a večer už jsem jela 😅

mirkf
25. lis 2010

Ahojky, tak jsem doma z kontroly v poradně na gyndě, takže ozvy v pořádku, o kontrakcích nic neříkala. Podle vyšetření hlavička naléhá, čípek nezkrácený, ale otevřená už jsem na špičku prstu, takže když se bude mimísek snažit, tak bych snad do těch 14-ti dnů mohla porodit sama a nemusela jsem na vyvolání /příp. císaře/. V pondělí jdu do poradny do rizikovky v porodnici - taky na monitor, UTZ a poradnu, takže jsem zvědavá, co mi řeknou tam. Příští týden asi začnu hupsat na míči, abych mimčo trochu popohnala - uvidím podle toho, co mně řeknou v pondělí.

koblizek.janinka
25. lis 2010

ahojik @mirkf 😵ze si se ukazala 😵 Ja teda nic zatim neuspechavam jsem rada ,ze je miminko jeste v brisku 😵 cekam az se rozhodne samo 😵jeste by mohlo podle me tak 1/2 kilecka pribrat a pak na TO jit 😵
Ja ted dodelala ten kremsnit, ale pernicky se mi zdobit uz nechce vsak zitra je taky den..... 😀
copak delate vy???? 🙂

koblizek.janinka
25. lis 2010

Holky jen jsem chtela jeste,ze tu ctu o tech dudlikach ,tak my slyseli ,ze jsou dobre na to jak miminko spinka ,tak ho ten dudlik donuti se nadechnout kdyby nahodou se neco zacalo dit zleho.......... Mi to rikal manzel ,tak my radeji davat rozhodne budem,.......vim,ze nekdo rika,ze pak mimi spatne muze pit z prsa ,ale vetsine to podle me nevadi cucaji dudaky a prso i do dvou let.Tak ja jen predavam co jsem slysela a radeji to pisi pro info............ 😅

tereza1980
25. lis 2010

ahojda, obě moje děti mají dudlíka, resp. dcera už ne 😀 ale dudala od prvního týdne, Vendelínek má taky dudlík, moc ho nevyžaduje, jen občas při bolení bříška nebo v kočárku a pak ho vyplivne, a na jeho sání to nemá absolutně vliv, dostával dudlík už v inkubátoru, taky byl krmen z lahvičky a po týdnu jsem šla poprvé kojit a dnes kojíme plně a vůbec se to na něm nepodepsalo, takže se k tomu nesmí přistupovat s tím, že lahev nebo dudlík kazí dětem sání, protože když si to myslíte tak to tak taky skončí 😉 jinak my máme pro náš klid monitor dechu, měli jsme ho už pro dceru.

koblizek.janinka
25. lis 2010

Holky preji vsem dobrou noc a pekne snicky 😵 pa