Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alice35
13. led 2011

@koblizek.janinka mě kyčle a stydká kost bolela dýl než asus 😒 řekla bych, že teprve teď po 2 měsících je to ok.
Jinak Jani psala jsi že ti přišla mrcha? Já myslela že v 6ti nedělí přijít nemůže? nejsou to ještě očistky?

@tereza1980 to je děsný s tím Vendou, přeju ať je brzy v pořádku, vím jak bylo malé když se v noci dusila a nemohla dýchat ☹

@alienka24 super, že tak prďolka přibírá a fotečka pupíku by nebyla 😝

Jinak my dnes byly v poradně, Sofi má 4860g (na Belinku ještě nemá 😀) a 57cm. K tomu očkování, nedala ji to doktorka, pže se to očkuje od 9 týdnů a to ještě nemá. Takže jdeme za týden a něco a dáme rovnou i Prevenar.

koblizek.janinka
16. led 2011

Ahojik holky ,jdu zase jen pozdravit 😵 😵 😵 .Ve ctvrtek jsem chytla zanet do prsa 😔 a od patku beru antobiotika ☹ Uz je to lepsi ale jeste polehavam.Ma to ale mozna i jednu vyhodu cetla jsem si na co vse jsou ty antibiotika a jsou i na gynekologicke zanety panve ,tak treba uz nebude bolet ani ta panev..... 😉
@alice35 s tou MS je to asi v poradku i kdyz caste to zrejme neni,ale doktor na to nic v patek nerikal,a pokud mi skonci do konce sestinedeli nemusim tam ani jit na prohlidku,kdyz jsem tam ted byla,tak at tam pry nelitam kazdy tyden.Mam se pak objednat az na brezen pokud nebudu mit problemy.
Tak jinak uz snad se nam vsem zacne zdravotne darit lepe,nebo jak to tak ctu zatim HRUZA 😔 😔 😔Tak preji mooooooc zdravicka vsem,............... a ja jdu zase do perin 😉 Papa

asus
17. led 2011

@koblizek.janinka je ahojik holky Janinko to je strašný zánět prsu pořadně to zaléč brzo se uzdrav 🙂

alice35
18. led 2011

@koblizek.janinka to je děs, tak ať jsi brzo v pořádku ☹
Jinak já trhla mrchu 😠jsem myslela, že toho budu po dobu kojení ušetřena 😝 a prd 😀.
Co jinak holky...nějak nám to tu vázne 😖
asus co malá jak "válčíte" kojení, spaní....??
Sofi je celkem ok, hlavně je úžasná, že moc nepláče 🙂 večer nám sice trvá usínání dýl, ale v noci jakš takš spí..do půlnoci ok a po půlnoci se teda budí po 2hodinách což je teda děs, ale zas jak kdy 😅.

alice35
18. led 2011

nikde nikdo ☹ chjooo

alice35
18. led 2011

Dala jsem 3 fotky do alba, tak jestli chcete jukněte...Sofi má 2 měsíce 😅

koblizek.janinka
18. led 2011

ahojik holky 😵
Tak uz se zda ze bude uz se mnou dobre 😉
jdu mrknout na fotecky Sofinky😵!!!!
Jinak mi nejak blbne pc a nejdou mi sem fotky davat ,tak snad se ten muj pc brzy umoudri.
Mi malinky spinka pekne, dnes jsem ho musela v noci sama 2x budit jednou 1:30 a podruhe 4:30,nebot jsem myslela ze mi prasknou prsa😀😉, pak tak od pul seste kaka tak tlaci ale pospava u toho(ja moc sice uz ne) a vstavame vetsinou 8:15, takze krasa 😵

koblizek.janinka
18. led 2011

taaaaak a nejde mi ani komentovat fotecky 😝 achhhh jooooo......ale musim napsat ze Sofinka je moooooc krasna😵😵😵 aspon sem😵SIKULKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asus
18. led 2011

@alice35 ahojik malá je krásná 😵 jak válčíme no jak se dá už se naučila malá jak tak prdět už tolik nebrečí no musím podotknout jak starej chlap prdí 😀 ale hlavně že prdí strašně to letí u nás za chvilku budem mět tři měsíce těšim se jak bude mět malá naušničky ale bojim se že ji to bude moc bolet 😝 n jo pro paradu se musi trpět.jinak spani tak 3 krat za noc sem vzhuru někdy víckrát ale už sem na to přivkla tak to jde 😉
@koblizek.janinka no vidiš tak hlavně že už si ok zanět prsu je potvorstvo dost bolestive 😝 a jak valčite u vás doma?jak zvládáte?dneska bylo tak krásně byly jsme na prochajdě přes 2 hodiny malá celou dobu spinkala tak paráda 😵

asus
21. led 2011

ahojík holky jak je?co Ali už máš mimi?? 🙂

alienka24
22. led 2011

ahojky, kdepak, malá je ještě v bříšku 😉

asus
23. led 2011

@alienka24 ahojik tedaa 😀 už se těším až bude venku 😝 😀

eimmy
23. led 2011

Ahoj VRANY 😉 ,

tak jdu na Vás juknout také jste matky a jak se rozmnožujete 😵

@alienka24 Ali kdy máš termín a jméno pro princeznu už máte????
@val129 co to čtu kočko ☹ copak se stalo proč odkládání na neurčito??????
@eustoma a co ty Eust už jsi vybrala jméno pro tu prdolku co máš v příšku ???

a co DARK ?????

Já mám za sebou neuspěšnou IVF v řijnu. ted máme pauzu . manža byl 5.1. na IMUNO a já jdu 27.1 a pak se uvidí co a jak..... 😉 Hlavně musíme věřit...a nevzdávat se....
Holky , Vám které máte ten svůj poklad ještě v bříšku , přeji ty nejkrásnější miminka a vy MATKY co jste večer strhaný a unavený a zrcadlo je největší nepřítel a postel ten nejlepší :- ) tak si vzpomente jak strašně dlouho jste po tomto stavu toužily....
a nám , které stále čekáme ale věříme držte palce PROSIM.......

eustoma
23. led 2011

@eimmy jejejej ahoj kocko, si tu dlho nebola. my sa mame ok. rastieme, cakame dievcatko a bude to Deniska 😉. inak je to sidlo, ked kope, tak poriadne. nastastie sa nikedy "len" vrti. ja sice uz mesiac nespim... bojim sa jak porodu, tak toho co bude v ceskych nemocniciach po 1.3. no dufam, ze sa situacia za 2 mesiace, kym mam rodit, skoro tri, nejako stabilizuje.

neuspesne IVF ma mrzi. ale vies ako to bol s nami... ja som neovulovala za 2 roky ani raz sama, raz pomocou liekov a druhyraz pri IVF. IVF nam nevyslo a po 3 mesacnej pauze, co som si sla pre vyvolavacku a lieky pre dalsi, ms ne a ne dorazit, tak pichli po 14 dnoch znovu a stale nic. tak ona sa nam ukazala dutinka 😉. nejako som predsa len zaovulovala 😉. sice cakali, ze to asi drobec nevydrzi, kedze hned vedla som amal hematon, vecsi ako dutinka. ale vydrzal. a uz u mame 6 mesiac. sem tam som si vliezla do nemocnice, nejake krvacanie.. atd. no teraz pekne rastieme, mame vsetky prstiky co mat mame 😉.
takze kocko nevesat hlavu, nikdy nevies kto ta prekvapi. drzim pestiky, aj na nohach na aj na rukach a ked to teraz pisem, deniska kope ako o dusu, takze drzi tiez 😉.

mam milu spravu mam od kamosky. mali dve neuspesne IVF. tak sli na tretie a bohuzial mali iba jedno emryjko na zavedenie. ale cakaju aj s toho jedneho dvojicky 😉. je to teda cerstvucke, nam to poveali vcera. velmi im to prajem.

asus
28. led 2011

ahojik holky tak už mame po poradně važime 5.90kg a prvni očkovani za nama 🙂 a co u vas noveho,

eimmy
30. led 2011

@eustoma Ahojky,
tak to MOOOOC gratuluji k děvčátku a Deniska je krásné jméno 😵 😵 s tím porodem bud klidná neboj on tě někdo odrodí 😉 vem si že před rokom 89 bylo v ČR mnohem méně doktorů než je ted a fungovalo to. a Hlavně tě tam nikdo nenechá ležet bez pomoci.... to si na triko nevezmou a hlavně je nějaká lékařská etika !!! takže se začni těsit 😵 😵 Ta tvoje princezna je asi pěkná bojovnice a to je DOBRE !!! 😉 😉
jj zázraky se dějí... já byla ve čtvrtrk na krvi -IMUNO tak bych měla mát výsledky do 14 dnů tak se uvidí. Manža už se má a on je ok. Spermiogram dopadl dobřr ta to vidím na nějakou chybu u mě.... 😒
a o DARK ???????? nevíš o ní něco??????

eustoma
30. led 2011

@eimmy nemozez v noci spavat? 😉 ja teda tiez nie, sla som spat 2:15, to som mala neskoru veceru 😉. o dark neviem.
@dark co nove u teba?

@asus krasne 😉. mna teda poradna caka, ale uz vazim 80 kg 😉 😉 😉 nejako mi pride ze jak som zo zaciatku nepriberala a chudla, tak teraz co den to pol kila hore.

darkwitch
30. led 2011

@eimmy
@eustoma ja ted cekam az budu mit po zkusebce a pujdu na laparku, aby se koukli dovnitr a zjistili jestli tam neni nejaky problem, imuno mam taky spatny, ale pry se to precenuje...

eustoma
30. led 2011

@darkwitch a ako si spokojna v centre kde chodite?

asus
30. led 2011

@eustoma ahojik no u nás máme za sebou očkovani tak doufam že pžežíváme v pohodě zatim bez horečky mala je užasná je to sluníčko,je na Izabelce znát každý týden 😵 . vaha neni podstatna hlavně at mimi krásně roste a jste ok v pohodičce.když budete chtit mam fotečky male nove ve fotoalbu 😉
@eimmy ahojik holka teda tebe sem tady už neviděla dlouho 😅 kdepak se toukáš a jak se máš?

asus
30. led 2011

@alienka24 a co ty furt dva v jednom? 😀

darkwitch
30. led 2011

@eustoma jo ja jsem tam spokojena 🙂 ted jen aby to konecne vyslo 😀

koblizek.janinka
31. led 2011

Ahojik holky 😵 Tak my mame 5040g a 56,5cm, naockovanou mame prvni davku Rotatequ 😉
Jinak Riska je zlatinko,uzivam si mooooooooooooooc miminecko moje 😵........ takze se omlouvam ze vas zanedbavam 😉
Kycle uz me neboli a prsa jsou uz taky ok.... vse pominulo po sestinedeli...........jako mavnutim kouzelneho proutku 😵
Jen ty kila co mam jeste nahore me trosku trapi,ale ted pri kojeni to kaslu ... treba to zacne padat jeste samo .....😀 😀

asus
1. únor 2011

@koblizek.janinka ahojik tak to je super že si už v pohodě ja ti to řikala 😵 teeda a krásnou váhu taky máte 😵 prosim tě kg nahoře?kolik ti zustalo?to nebude tak strašný však to shodíš

koblizek.janinka
3. únor 2011

Ahojik holky , tak @asus jeste 7kg..... jsem si moc dopravala 😵 😵 😵 ale neva 😵 😵😵 nejak se to udela 😉
Holky maly na ne lickach cervenou vyrazku takove pupinky na omak je to drsne zkusila jsem vse mozne ,ale zda se mi ze to nepomaha spis kdyz ho necim natru tak to jeste zcervena vic.... zkousela jsem hermanek,hermankovou mast,ondrejovou mast a ted posledni pokus je z justu mesickovy balzam.....ale taky se mi to zda takove slite a ne uklidnene.... nevite co na to?

koblizek.janinka
3. únor 2011

Tak mozna ze posledni pokus ten mesicek zabira .... uz to ma svetlejsi 😵 😵 😵 jeje..... to jsem rada 😵 😵 😵
Jo a @asus tech +7kg mam jeste z tehu,ale v dobe snazeni z listovky a dalsich dobrot a po vysazeni HA mam jeste +5kg navrch:-P no a od svatby ani nepocitam.... to jsou jeste +2kg ani to nebudu scitat fuuuuuj 😀 😀 jsem to ale veprik😀 😀 😀 ale STASTNYYYYYY 😵 bobisek mi stoji i za nejake to kilco 😵

alice35
3. únor 2011

@koblizek.janinka ahoj jani, máte krásnou váhu 😉 a Ríšánek je nádhernej kluk 😝 . Jinak k tý vyrážce...malá to měla děsný po celým obličejíčku, nejvíc mezi obočím, pak se tam dokonce udělaly i takový šupinky, to jsem pak už řešily na kožním. No a zabralo nám promazávat to mastí, která se dělá přímo v lékárně a je to šlehaný glycerin se slunečnicovým olejem 🙂 hodně to tu pokožku promastí a není tak drsná.

Holkýýý nevíte co ali??? už nemůže být 2v1, že ne? 😀 pořád načuhuju a nic, nikomu nic nepsala???

alienka24
3. únor 2011

ahoj holky, stále jsem 2v1 😉 včera sem měla první termín dle ms a podle utz mám termín na sobotu a neděli tak uvidíme, včera mi i udělala hamiltona a prý se to chystá a něco se děje, dnes mě od rána bolí záda jak sviň tak si hopsám na míči 😉

asus
3. únor 2011

@alienka24 jee že by bolesti zad to by mohlo něco propuknout 😀
@koblizek.janinka prosím tě to nevadi taky mam 2kg nahoře ale až přestanu kojit tak to sundam kašlu na to taky 😉
@alice35 a co ty jak je?

alienka24
3. únor 2011

@asus no mohlo by 😉 ale uvidíme