Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
21. bře 2010

ali to budes moc hodna

alienka24
21. bře 2010

no dark...kdybys byla chlap tak ležíš a umíráš na tu rýmičku a kašílek 😀

lichtakova
21. bře 2010

ali, hoď mi prosím radši víc 😉

darkwitch
21. bře 2010

lich pacienti to oceni 🙂 dobrou noc

darkwitch
21. bře 2010

ali vsak ja umiram 😝 😀
lich tak pozor abys nemela pak trojcata 😀

val123
autor
22. bře 2010

dobré raníčko holky, tak zase pondělí a ještě pod mrakem ☹

val123
autor
22. bře 2010

jéééé cellinka se nám vrátila 🙂

cell
22. bře 2010

dobré ránko 🙂 Tak mě posadili na příjem a se rozkoukávám, nějak mi všechno hrozně trvá 🙂 ... jak kdybych začínala od začátku 😀 . Vinšuju pěkné ránko!

alice35
22. bře 2010

Ahoj holky,
tak jsem objednaná na odpo k doktorovi. Už moc nešpiním, ale břicho mě pobolívá 😒. Snažím se odpočívat, ale jsem stále ospalá. Včera jsme byli venku se psem a udělalo se mi blbě, vůbec jsem nemohla jít.
Jinak dcera je ze zprávy u vytržení, už plánuje co a jak 🙂 tak doufám, že bude vše ok!
dark už mám přečtený celý stmívání a super!!!! Z netu jsem si stáhla půlnoční slunce, myslím 11kapitol, tak se na to těším.
Teď jsem dočetla 1 knihu J. Herriota a načala druhou, taky super čtení 😉 jen u toho občas brečím 😀.

val123
autor
22. bře 2010

jé ahojky cell, tak to je dobře, že Tě nechávají rozkoukávat. četla jsem, že jste se měli báječně,to je moc dobře, tak jste teď zrelaxovaní a o zážitky bohatší 🙂 Téda a to teplíčko normálně úplně závidím.
Ali,tak pak dej zprávičky co a jak, ju. 🙂

cell
22. bře 2010

ali: ahoj těhulíno, tak ať Ti doktor odpolčo potvrdí jen samé dobré zprávy 🙂 😵

alice35
22. bře 2010

jj určo sem písnu.
Mám trochu strach, pže jak jsem začala špinit ten 25DC, tak jsem myslela, že normiko přijde mrcha a vzala jsem si 2x prášek na hlavu ☹ . Celou dobu co se snažíme, dávám bacha, abych nic nebrala a teď když to vyšlo do sebe hodím rovnou dva ☹ .

darkwitch
22. bře 2010

dobre ranko holky 🙂
tak ja jsem ulejvak a zavolala jsem do prace at mi jeste na dnesek napisou dovolenou, prece jen si dneska jeste rada odpocinu, ale uz je mi mnohem lepe, vcera vecer se to nejak zlepsilo a v noci jsem i spala...
cell hezky se rozkoukej 🙂
ali tak at ti to dobre dopadne u doktora, a to pulnocni slunce je co?

val123
autor
22. bře 2010

Ali to může být špinění místo mrchy, to při těhu prý bývá v období mrchy dost časté na začátku, určitě to bude vpořádku.
Ahojky dark téda tak Ty budeš takhle odpočívat, to je moc dobře.

darkwitch
22. bře 2010

ja si taky myslim, ze je to dobre, ale zitra uz musim do prace, takze dneska budu jenom lezet a odpocivat 🙂

alice35
22. bře 2010

val věřím, že to bude ok, uvidím co doktor odpo.
dark to Půlnoční slunce je Edwardův příběh od Stephenie Meyerové, začala psát 5 díl z pohledu Edwarda no a nějaký "dobrý" přítel, kterému to dala přečíst to hodil na net a na nějakých stránkách už je to i přeložený do čj.

val123
autor
22. bře 2010

holky já už vidím, jak zase příjde mrcha hnusná, tak mám dneska strašáka, protože už je mi zase blbě jako každý měsíc od ovu, takže fakt super.

alienka24
22. bře 2010

dobré ránko holky, dneska je venku krásně co? a já budu celej den v práci a večer trampolínky 🙂

cell
22. bře 2010

mně taky bolí podbřišek ..... tohle obulím, protože na dovče jsme se na všechno vykašlali, nic jsme nebrali a poctivě se snažili 😒

alienka24
22. bře 2010

já jsem z toho novýho koníka nějak mimo, se nějak furt nemůžu zorientovat, ale snad si zvyknu 😉

val123
autor
22. bře 2010

cell třeba nepříjde, ještě neházej ptáčky do žita 🙂
ali tady je škaredě

alienka24
22. bře 2010

no takže je jen lokální pěkný počasí v liberci jo? no tak on to není takovej div 😉

val123
autor
22. bře 2010

no tady je šedá obloha až hrůza 🙂

alienka24
22. bře 2010

no tady je úžasně modro a krásně, ale včera byl hnus fialovej, ale aspon jsme si testly bundy a boty v dešti 🙂

val123
autor
22. bře 2010

Tady se táhne zataženo s přeháňkami od doby, co jsem v sobotu dopoledne umyla okna 😖

alienka24
22. bře 2010

nojo tak to se nemůžeš divit, to je prostě ověřený fakt, já teda okna umeju až se vrátíme z islandu 🙂 nebudu riskovat no ne? 🙂))

val123
autor
22. bře 2010

jj a děláš dobře. Já si chtěla udělat jarní výzdobu a lezla na mě zase debajzna, takže jsem se rozhodla ji vystrnadit úklidem a jarem.

alienka24
22. bře 2010

no já na to letos kašlu, na velikonoční pondělí budu v práci takže na nějakou výzdobu letos kašlu a kytky do oken si dám taky až se vrátíme páč nechci aby mi chcípli než se vrátim 😉

cell
22. bře 2010

já jsem měla na velikonoční pondělí sloužit, ale přehodila jsem službu kolegovi a budu mít volno. Už se těším, až budu péct mazance 😵

val123
autor
22. bře 2010

Tak my budeme u babičky, takže taky nebudeme doma, ale já jsem na tyhle výzdoby úplně ujetá. Jej cell na mazance a beránky se taky těším. To vždy peču i mamče a tchýni a Tom uždibuje, tak se i nasmějeme. 🙂