Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
2. únor 2010

kdyz me neni moc dobre...

eustoma
2. únor 2010

daj si niejaky liek a cajik. mozno to pomoze. alebo si mozte dat vinko len tak sami doma 😉

darkwitch
2. únor 2010

a hlavne jsem v nalade, ze bych se nejradsi opila a to by mi zitra bylo spatne...

darkwitch
2. únor 2010

ale vinko doma to neni spatny napad a jeste tu mam hermelin...

eustoma
2. únor 2010

ja mam naladu, ze by som najradsej nakricala na susedov, cely den este aj teraz vrtaju, alebo zbyjaju, alebo nieco take. ako cez den som bola taka unavena ze som pekne zaspala. ale celkom to stve. zajtra som tiez doma. teda idem rano k zubarke a potom skocim do mesta mrknut na darcek pre milacka. mam vymysleny prehoz. teda on ho pouziva ako prikrivku miesto deky, lebo deky chlupate nema rad. uvidime ci nieco rozumne najdem, snad ano.

darkwitch
2. únor 2010

snad najdes treba se stenatkem 😉

eustoma
2. únor 2010

😉 radsej bez 😉 ja mam rada take futuristicke tvary - kruhy, kocky, ciari a tak. bez nejakych zvieratiek a kvietociek. no a mojmu je to jedno 😉. ako najst najdem ale nemienim za prehoz na postel dat 2.000, to mi pride vela. ani neviem kde to mam pozert. chcelo by to nejaky maly obchodit, v obchodakoch maju casto drahe.

darkwitch
2. únor 2010

ja ti neporadim... ja v praze chodim do velkych obchodaku, pokud mozno nekde na trase domu abych se po praze nemusela potulovat...

eustoma
2. únor 2010

pozeram po kociaroch pre dvojicky. jedine co som si vybrala, je len golfky. no zase mam skolny daco hladat 😢. uz toho radsej necham

lichtakova
2. únor 2010

ahoj holky, něco nového?
dark, a cell jela kvůli čemu do těch Františkovek?

eustoma
2. únor 2010

ahoj litch

eustoma
2. únor 2010

tak holky, co ten prazsky zrazik?
mam poznacene, ze:

dark nemoze pondelky a stredy inak moze
call nemoze stredy a sem tam sluzby
litch moze vesmes kedykolvek vecer
ja mozem relativne kedykolvek

kedy sa vrati cell? neviete?
kto je este praha a okolie?

lichtakova
2. únor 2010

ahoj eust, tak doufám, že už tě zub nebolí

eustoma
2. únor 2010

eimmy je prazska, eimmy ty mas nejake omedzenia?

lichtakova
2. únor 2010

myslím, že asus je z berouna

eustoma
2. únor 2010

zub neboli, ale nad zubom az podnosom hej. ale to snad prejde.

aky si mala den?

lichtakova
2. únor 2010

ale jo, šlo to, jednomu takovýmu hodně vystrašenýmu pánovi jsme trhala tři zuby a šlo to dobře, jinak tak celkem nic zajímavýho, doufám, že ani zítra... 😉

eustoma
2. únor 2010

mne este budu musiet niekedy vytiahnut stolicku co mam vzdau 😢 moc sa mi do toho nechce a povodne sme sa s mojom zubarkou dohodli, ze budeme tahat az potom co skonci tehotenstvo. to ale asi netusila, ze dlho sa nam nedari 😢. no uvidime. zatial nehneva. taj ju tam nechvam.

inak som si vymyslela ze na babe budem trosku setrit. ako nie a babetku, ale ze na obleceni a tak, ze skusim pokupit cez kamosky, kedze vsetci okolo maju male. tak kym sa to nase podari tamtie uz bubu odrastene. ale to len uvahy.

lichtakova
2. únor 2010

já myslím, že to je dobrý nápad, hele zatím to klidně můžem sledovat, co se nám bude líbit a co se bude hezky nosit a tak a pak to buď vypůjčíme nebo odkoupíme a bude to mít už vychytaný všechny mouchy, já jsem se byla v sobotu s mamkou kouknout na kočáry, tak jsem taky cvok

eustoma
2. únor 2010

😉 kociarik som uvazovala, ze ked budu dvojicky tak kupime iba sportak, bez korbicky. ved i tak kupime nejaky fusak, alebo tak nieco. kamoska to tak mala. teda treba pozerat ze sportak musi mat polohovatelne zada na rovne. ale to mavaju. lebo sa mi pre dvojicky nepacia take hlboke korbicky. to vyzera strasne mohutne.

a keby ze je jedno tak pojdem do hlbokeho a golfiek. hlboky taky houpaci.

no ale to len uvahy. doma uz mam vymyslene ze kam dame postielky 😉

lichtakova
2. únor 2010

jojo, mně se ty pro dvojčata taky moc nelíbí, koukala jsem na easy walker nebo něco podobnýho, ale já bych do toho asi ty hluboký korbičky koupila,hlavně bych chtěla nějaký, aby na to šly autosedačky maxicosi
pro jedno taky hluboký houpací (už mám i vybraný 😉 ) a golfky-taky aby na to šla maxicosi sedačka

lichtakova
2. únor 2010

já jednu postýlku taky, na dvě by to chtělo asi větší přestavbu, ale taky by se to zvládlo, my máme jen dvoupokojový byteček

eustoma
2. únor 2010

no najlepsie na tom je ze mame vybrane iba jedno meno. bude Denis, alebo Denisa. ale ked budu dvojicky tak to druhe meno nevieme. ako urcite by sme nedali kombinaciu denis a denisa. to nie. ale nieco co by sa hodilo k denise/ovi. no nevieme.

takze meno jedno, ale babetka urcite dve ;)

eustoma
2. únor 2010

inak ten easy walker pre dvojicky vyzera celkom dobre. dokonca aj hlboke korbicky.

lichtakova
2. únor 2010

já mám dvě jen pro holky, tam se mi líbí víc jmen 😉
taky by se mi líbily dvě, holčičky, ale je mi to fakt jedno
teďka potřebuju hlavně aby už si ms dala pohov 😖

eustoma
2. únor 2010

no hej ms, ta si musi dat oddych. dame jej nejake neplatene volno 😉

lichtakova
2. únor 2010

ještě jsem koukala na jeden, ale nevím přesně název-citi tvin nebo tak nějak mají ho v ajuty.cz a jdou právě na něj maxicosi

lichtakova
2. únor 2010

no to jo, v neděli mužky ležel po službě v posteli, tak jsem si tam k němu chvíli sedla, ale ani jsem na něj neútočila 😉 a on mi povídá, ať prý přijdu, až budu mít nějaký potenciál, že teď to nemá cenu 😀 😀 😀

lichtakova
2. únor 2010

eustičko, jdu spát, protože ráno vstávám a zítra mám celoden 😖
měj se fajna doufám, že se vyspíš, papa

eustoma
2. únor 2010

dobru nocku