Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
15. dub 2010

tak to jsi dobre koupila 🙂

asus
15. dub 2010

dark že jo 😀 😀 😀 😀 😀 taky jsem si početla 😀

darkwitch
15. dub 2010

tak mam pocit, ze dnesni den v praci bude strasne dlouhy a vecer doma nez mi prijde manzilek z prace taky 😅

asus
15. dub 2010

dark no je takovej divnej den dneska 😒 nic mě neba nejlip se má naš psí drobek leži roztaženej přes celou sedačku a chrape jak starej chlap 😀 😀 😀 😀

darkwitch
15. dub 2010

ja jsem rano nasla psa jak spi s cumakem na schode a jeste si ho tak lehce porpira tlapickou 🙂 no rozkosny psik 🙂

asus
15. dub 2010

dark juuuu 😵 ten náš to děla taky jsou fakt sladký 😀

asus
15. dub 2010

ale mladýho ráno rejpe čumakem do zad aby vstaval 😀 😀 😀 😀 😀

darkwitch
15. dub 2010

tak do nas nereje cumakem, ale stoupne si k postrli a zacne knucet, nastesti ho staci okriknout a jde si jeste chvili lehnout (obcas se mu predchazeji hodinky, ale ja kvuli nemu nebudu stavat o pet minut driv 😀 )

asus
15. dub 2010

dark 😀 😀 😀 😀 to knučeni taky znám děla to v sobotu když nevstavame v 6 hodin a jemu se to zda dlouhe 😀 a taky se furt chodi ke mě chovat lehne na mě se svejma 54kg a chce mazlit 😅

asus
15. dub 2010

val kdepak se touláš?? 😉

darkwitch
15. dub 2010

a nejhorsi je vitani 🙂 kdyz na me skoci a prirazi mek plotu nebo ke zdi a to jsem rada, ze za mnou neco je...

alice35
15. dub 2010

Ahoj kočenky 🙂
je mi pořád blbě a žeru a žeru...včera jsem se prohlížela před zrcadlem a mám pupík 😀 vzhledem k tomu, že mimís je ještě malej a nemůže být tak vidět jsem došla k závěru, že je to špek z mý nenažranosti.....za chvíli budu jak vorvaň!!!! 😨

asus
15. dub 2010

dark 😀 😀 😀 😀

asus
15. dub 2010

ali i ne to žrani jak píšeš 😀 ma nijakej duvod určitě

lichtakova
15. dub 2010

ahoj
tady je dnesk anějak veselo

asus
15. dub 2010

licht ahojikk jojo to je dobře ne? 😀 jak se máš??

alice35
15. dub 2010

asus jak je tobě? už líp nebo stále blbě? včera jsem sežrala večer půlku melounu 😀

darkwitch
15. dub 2010

ahoj lich, alice
to vis musime to tu obcas ozivit, kdyz je venku tak hnusne 🙂

asus
15. dub 2010

ahojik ali už je to trochu lepši trochu ty nevolnosti polevujou doufam 😅 prsa ale ještě bolej ja včera sežrala zavařene broskve 😀 a co ty jak je?

lichtakova
15. dub 2010

já celkem dobře, za dva měsíce mě čeká clostil, tak doufám, že pak to půjde rychlejc

alice35
15. dub 2010

Na koupání mazlíka se taky chystám, ale mu se to nelíbí pofňukává a občas vyje 😅 miluje vodu venku, to vymete každou kaluž ale stát ve vaně a nechat se drhnout to ee. Příští týden jde na stříhání, už se těším, bude zase hezkej 😅

asus
15. dub 2010

licht tak to je dobře držim pěsti 😀 tak holky navrhy na dnešni obědy sem nevim co si uvařim 😀 😀 😀 😀 😀

asus
15. dub 2010

ali ten náš drobek skočil do vany sam 😀

val123
autor
15. dub 2010

ahojky lichtáčku a ali

alice35
15. dub 2010

asus už je to lepší s tou nevolností, ale pořád musím něco jíst no, což je teda děsný!!!
my měli včera chilli 😀 a dnes to vidím na rybičku a bramborovou kaši.

darkwitch
15. dub 2010

nas drobek vanu nesnasi 🙂
as udelej si pohankove placky s okurkou 🙂

alice35
15. dub 2010

asus ten vás drobek má kolik?? 54kg nebo to psala dark??? už nevím ...náš má jen 14kg je to kokr 😀 ale vydá za 3 psy, je hyperaktivka k neutahání!!!

darkwitch
15. dub 2010

alice psala to asus ale my jsme na tom tak nejak stejne, ale do vany ho nedavam...

asus
15. dub 2010

holky ja ho do vany nedavam on tam leze sam 😀 😀 😀 😀 😀

alice35
15. dub 2010

aha a co vlastně máte za bafáky??? to jsou nějaký mega ne??? 😀 dark ty ho teda koupeš kde? hadicí na zahradě??? 😅