Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
18. kvě 2010

to já si dám až doma rizoto 😉

asus
18. kvě 2010

kuk ty jo jste toho nakecalkovaly než přijedu z města je co čist 😀

alienka24
18. kvě 2010

asus....ahoooj 🙂

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Ted nam odhlasovali poslanci vyssi materskou.... HURA 😵

asus
18. kvě 2010

ali ahojik nekecej dobra zprava 😀

asus
18. kvě 2010

ali na kolik to teda je ted?

alienka24
18. kvě 2010

asus...si mě pleteš, to s mateřskou psala janinka

koblizek.janinka
18. kvě 2010

As je to z 60procent zvedle zpet na 70 😵 ... od 1 cervna 😉 😵 Doufejme,ze to vydrzi i po volbach 😉
At se mame s koblizkem dobre 😵

asus
18. kvě 2010

ali promin 😅

Janinko tak to je super koukala jsem na fotečku tveho břiška hodila komentik takove malinke břiško maš se mrkni ted na mě 😅 a moc se mě nesměj 😀 😀

asus
18. kvě 2010

janinko a to jsem nabrala jen 1 kg 😅 ale pan doktor řikal že u druheho to jde rychleji ma pravdu i když mam pořad menši než u prvniho 😀

koblizek.janinka
18. kvě 2010

As mas moc pekne brisko 😵..... my zatim tise zavidime 😉
My jsme zatim pidi, ale plany mame velike.... chceme vas dohnat,tak pozor-pozor 😵 😀 😵

asus
18. kvě 2010

janinko nemáš co zavidět takovej břuch 😅 ale klidně dohanějte v rustu břiška ti dam i přednost 😀

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Mozna je uz vse pruznejsi a drive se u druheho vse zvetsuje ,ze?....
Mozna je to jako s porodem.... cetla jsem nekde,ze u druheho mimiska pry jde vse rychleji..hlavne 1 doba...ale na tyto uvahymame jeste more casu... 😉

koblizek.janinka
18. kvě 2010

Ja pribrala taky tak kilo,ale pred tehu behem pul roku asi tak pet... asi diky pravidelnym vitaminum.

asus
18. kvě 2010

janinko no řika se ledacos ale pravda je že opravdu u druheho mimiska jde vše rychle a jak ti je??

koblizek.janinka
18. kvě 2010

No ja davam na Tebe ty jsi o jedno mimi a jeden tyden zkusenejsi 😉
Jinak to dnes jde,sice trosku me chytaji po pullitru mleka a mispulich streva,ale chut byla chut ....noooo,tak ted to mam,ale neni to drasticke😉
A tobe jak je? A co ve meste jsi si koupila?

darkwitch
18. kvě 2010

hlasim se od doktora 🙂 jdu vas docist

lichtakova
18. kvě 2010

Dark, hlaš, hlaš, jsem zvědavé 🙂

asus
18. kvě 2010

Janinko mliko bleeeeeeeeeeeeee 🤐 ja si koupila švstkovej kompot trpim s prominutim že to píši zacpou 😕 😅 jinak teplaky pro sebe na doma potřebuji volnějši aby mě netlačilo břiško no a co jineho než jidlo jahody banany zeleninu a tak 😀 mě je dobře jsem rada jen mě občas rejpe v podbříšku ale to mě doktor řekl že si děla mimčo apartman 😀

darkwitch
18. kvě 2010

a tady jsou info 🙂
langerova mi prijde mila, pekne nam vsechno vysvetlila, manza ma spermio ukazkovy (tak se pak naparoval), ja mam hp v poradku, delala mi utz dominantni folik na pravo 11mm,v patek kontroli utz a dohodnem se na IUI a hysterosonografii (uz se bojim, jen jsem to slysela )
a jeste mi napsala listovku

asus
18. kvě 2010

Dark jak si dopadla ?? 🙂

Licht ahojik jak se máš??

asus
18. kvě 2010

Dark tak vidiš manža ok tobě vitaminky tak snad to už pujde ne

darkwitch
18. kvě 2010

as to nevim kdyz je vse vpohode tak proc to nejde, tam bude bud vetsi zadrhel a nebo je to mezi nebem a zemi a to je na palaci, s tim se nic neudela...

lichtakova
18. kvě 2010

Dark, to je super
As, ahoj, ty taky nemáš žádný břicho, já se mám celkem fajn, jen bych si šla lehnout, ale musím se pomalu chystat do dívadla

asus
18. kvě 2010

dark no u nas taky vše ok a koni jak to dlouho trvalo 😕

licht mam břuch jak sud 😀 😀 😀 jdeš do divadla na co jdeš?? ja už nebyla v divadle jeje ja bych šla taky 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

lich ja se bojim, ze tam pak bude naka nepruchodnost nebo neco takoveho... ne nebudu se bat vsechno je vporadku mame proste jen smulu...

asus
18. kvě 2010

dark nestraš se do předu 😠

darkwitch
18. kvě 2010

ja se nestrasim 🙂

asus
18. kvě 2010

dark no tak 😀 hojky tak jsem si kopila jahudky banany a švestky a šv konzumuji dohromady to je lahoda 😀 😀 😀