Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
14. čer 2010

dark....já myslím že hlavně na tobě, manžel ti bude oporou, ale stimulaci, hormony a případná rizika poneseš hlavně ty a psychická zátěž pro tebe bude taky větší

alienka24
14. čer 2010

a přeci jen, kdyby ty ses na to necítila a manžel ti řekl že chce abys na to šla hned tak bys šla?

darkwitch
14. čer 2010

ali manzel do toho muze mluvit tim druhym smerem 😉 ne abych do toho sla hned ale abych jeste pockala....

alienka24
14. čer 2010

tak vidíš že je to hlavně tvoje rozhodnutí 😉

zdezli
14. čer 2010

@darkwitch dulezite taky je, cemu veris ty... 😉

darkwitch
14. čer 2010

je pravda, ze kdyz neni problem u manzi tak rozhoduju ja, kdyby byl problem u manzi tak jsme bezdetny...

alienka24
14. čer 2010

dark....a tenhle cyklus teda ti udělají to IUI další jo? jo a dělali ti to teda pod rentgenem?

darkwitch
14. čer 2010

ali jo, ted mi udelaji dalsi, jak pod rentgenem?

alienka24
14. čer 2010

no jak probíhalo to tvoje vyšetření? protože mám takovej pocit že tvoje hsg bylo uplně jný než moje 😀

mě napoštěli kontrastní látku do vejcovodů a do dělohy přes čípek a pod rentgenem bylo vidět zda jsou ty vejcovody průchodné a dostane se ta tekutina do dělohy

alienka24
14. čer 2010

dostala jsem předtím oblbovák proti bolesti a dělali mi to v nemocnici na rentgenu, a ten cyklus jsme se snažit nemohli a neměli kvůli ozáření rtg

darkwitch
14. čer 2010

aha me to delali pod utz a napousteli tekutinu do delohy a sledovali jestli to je pruchozi, oblbovak jsem nedostala... neprijemne bylo, ze to delali normalne na lehatku pro utz a musela jsem lezet na kraji a mit skrcene nohy, takze me ted priserne boli kycel, tuhle polohu zrovna nema rada, se divim, ze se mi neblokla, jak ma v oblibe, ale mozna preskocila aniz jsem si vsimla...

alienka24
14. čer 2010

no a vida, zdá se že jsi měla méně bolestivou metodu, ale to je dobře 😉

darkwitch
14. čer 2010

je to mozne... hlavne ze to mam za sebou 🙂 i kdyz ten vysledek by mohl byt lepsi, asi je ta metoda mene narocna, protoze jsem pak hned mohla jit, a mohla bych asi jit i do prace, ale nechtelo se mi a ani jsem se na to necitila, preci jen me to bricho jeste trochu poboliva a hlavne psychicky jsem byla takova mimo...

alienka24
14. čer 2010

to je dobře že si nešla, zasloužíš si klídek dneska, a co manžel, už jsi mu volala výsledky?

darkwitch
14. čer 2010

manza uz je doma, ale vysledky jsem mu volala hned, az si zalezem do postylky tak to proberem, nechci to probirat v obyvaku kdyz tam svagr strka kazdou chvili nos...

alienka24
14. čer 2010

to je rozumnej plán, pěkně si odpočiň 😉

lichtakova
14. čer 2010

@darkwitch ahoj Dardulko, chjo, to me mrzí, myslela jsem, že to bude jen taková formalitka, ale zas aspoň víš, v čem to vězí...a jak s tím naložit dál. jen teda moc nevím, jestli má to iui smysl, ale snad jo, to by to snad nenavrhovali...

alienka24
14. čer 2010

jee ahoj licht

lichtakova
14. čer 2010

ahoj terko

alienka24
14. čer 2010

jak ti je?

lichtakova
14. čer 2010

no, dopol to bylo fajn, teďka to teda je o moc slabší, chvílema to jsou i celkem protivný křeče

darkwitch
14. čer 2010

lich no, ono to iui asi moc smysl nema, ale protoze je to bez stimulace, tak to muzem zkusit a uvidime, myslim, ze sance na uspech je minimalni, ale zase za pokus to stoji...
drz se...

lichtakova
14. čer 2010

@darkwitch no právě, spíš, aby tě to moc nestresovalo, když se to nepovede....ale zas když to bereš tak, tak to asi zkuste, je pravda, že z ato nic nedáš...
neboj, já na tebe čekám

lichtakova
14. čer 2010

já jsem jinak celkem v pohodě
akorát to chvílema bolí, tak si strčím pejska do mikrovlnky a dám si na břicho

darkwitch
14. čer 2010

lich tak ja moc nepocitam s tim, ze by se to povedlo, ale kdyz me nechaji to jeste jednou zkusit bez hormonu, tak jdu do toho...

darkwitch
14. čer 2010

asi bych si taky mela koupit pejska 🙂

alienka24
14. čer 2010

já mám nahřívací polštářek s mořskou solí 😉

darkwitch
14. čer 2010

a jsou ty nahrivaci polstarky dobre? jsem na jeden nedavno koukala, ale pak jsem si ho nekoupila, mozna jsem mela... meli pejska a kocicku, musim si vzpomenout kde a koupit si kocicku...

alienka24
14. čer 2010

no já si ho nemohla vynachválit, je to strašně příjemný

lichtakova
14. čer 2010

já jsem to dostala od svojí sestřičky k svátku, koupila ho přes internet, že zadáš hřejivá zvířátka
on má takovej hezkej kukuč a krásně voní levandulí