Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alice35
21. čer 2010

ahoj holky 🙂
Terez malá je šikulka 😉
as už víte co budete mít, nějak jsem přehlídla jestli jsi to psala?

alice35
21. čer 2010

ali určo jsi normální 😀 já když měla ty blbý hodnoty NT tak jsem taky četla kde co a bulela a bulela, včera jsem se dívala na Střepiny tam bylo o syndromu náhlého umrtí miminek, tak mám dalšího bubáka v hlavě 😖

alice35
21. čer 2010

kde stéééé 😒 to tu mám vést monolog ☹
tak nic, přidala jsem nějaké věci do fotoblogu tak jukněte papa

asus
21. čer 2010

@alice35 ne nevime v ponděli jdu na kontrolu tak se to snad už dozvim když nam ukaže co ma mezi nožičkama 😀

darkwitch
21. čer 2010

dobre odpoledne, jsem si po utz jeste dosla na obed a ted tu usinam...
v patek jdu na iui a mam podanou zadost na pojistovnu, pokud iui nevyjde tak zacinam v pristim cyklu stimulovat...

darkwitch
21. čer 2010

jo a abych byla verna nasemu tematu tak vam musim napsat co jsem si dovezla z dovolene, takze: samozrejme cokoladu (hodne), pusinky, a jejich naprosto uzasnou smetanu, ktera se dava k jahodam a malinam a nekdy se k nim daji i ty pusinky 🙂 ta smetana je tak husta, ze do v ni stoji smetana a je to s tim ovocem naprosty chutovi orgasmus 😀

asus
22. čer 2010

Dobré ránko Holky 🙂

@darkwitch ty jo takove mlsiky jo ty si ale gurman 😀

mirkf
22. čer 2010

Dobré ráno vrány, zdravím vás z domova - Zuzka má rýmu, tak je včera a dnes doma a já s ní a pracuju z domova. Ale zítra už pomaže do školky.
Dark - včera jsem tu slintala nad tím, co sis přivezla z dovolené 😀 A k rozhodnutí jít do IVF moc gratuluju a držím palce - nebo spíš víc držím palce, aby vyšlo IUI a dál už nebylo co řešit.
Já se teď musím objednat k zubaři (sice jsem objednaná už na říjen - chodíme vždy obě s malou, takže nás vždycky hned při prevenci objednávám zase za půl roku - byla jsem akorát v den své poslední MS 😀 ) a musím dojít k obvodní (tam jsem nebyla od října 2005 😕 ), jestli mně udělá i náběry krve - jinak mně je pak udělají na gyndě. A pak taky na EKG - je toho nějak moc, chjo.

asus
22. čer 2010

@mirkf ahojik ty jo toho máš před sebou teda 😕

mirkf
22. čer 2010

Asus - protože jsem se vším čekala, až budu mít po UZT min. týden a screeningu, aby bylo vše O.K., takže teď sebou budu muset hodit.

mirkf
22. čer 2010

Teď koukám, že Alice už je v půlce těhu, že už je 20tt - to je hrozný, jak to letí

tereza1980
22. čer 2010

dobré ráno, tak zubař mě čeká v pondělí, EKG a obvodní mám už hotovou, ještě asi ve čtvrtek náběry na ty tripple testy, objednat do gennetu na UTZ ve 20 tt a na endokrinologii na konrolní krev 🙂 je to lítání, ach jo.
dneska jsem ráno skončila na váhu a mám opět o kilo méně ☹ to nebude mít doktor ve čtvrtek moc radost, břicho pořád stejné, jím tak nějak normálně ale občas vrhnu 😝

lichtakova
22. čer 2010

nazdra vrány, tak jsem po krvi, výsledky budou odpoledne

darkwitch
22. čer 2010

ahoj vrany
jeste jsem zapomnela, ze jsem si dovezla karamelky 😀 jahodama se slehackou jsem se zivila vcera vecer, asi se brzo nevejdu do kalhot...
mam vas pozdravovat od cell

lichtakova
22. čer 2010

téééda, takový dobrůtky 🙂
cell už dorazila z loďky? a jak se měla?

mona12071
22. čer 2010

ahojte ako sa mi mate?
@lichtakova ahoj ako je? nestiham vas docitat

@darkwitch nerob chute ja som od dnes na 90 dnovej delenej diete 😀

darkwitch
22. čer 2010

mona promin, ja jen vedela ze to holky tady bude zajimat 😀

darkwitch
22. čer 2010

lich nejakou radost si musim udelat, teda jeste jsem si koupila svycarsky nozik pro holky, s pilnikem, nuztickama a pinzetou 🙂 nevim jak se mela, se musim zeptat, jsem ani nevedela, ze nekam jela, jsem ji psala zpravu pres fb, kvuli predoperacnimu...

mona12071
22. čer 2010

@darkwitch holky zvedave a ako sa mas ?

lichtakova
22. čer 2010

ahoj mony, já čekám, jestli bude vše ok a hcg 0

mona12071
22. čer 2010

@lichtakova troska niesom v obraze viem ze si mala niake problemy ☹

lichtakova
22. čer 2010

já jsem minulou sobotu potratila v 7tt

mona12071
22. čer 2010

@lichtakova to mna strasne moc mrzi prepac nemam slov ☹
musis len nabrat sily holka aspon vies ze sa to da aj ked to asi nieje velka utecha ale viem ako sa citis ja som potratila v 5 tt pred vyse 2 rokmi viem aky je to pocit
ale este jedno ti k tomu napisem vetsinou sa to stane preto lebo miminko by malo niake problemy a priroda to takto zariadi a je lepsie aby sa to stalo hned na zaciatku ako keby pri konci
ach je mi to vazdne luto ale ty si silna holka a ty to zvladnes neboj myslim na teba

lichtakova
22. čer 2010

já vím, sice mě to moc mrzí, ale holt se to stává poměrně často, teďka už je to mnohem lepší, před tím jsem byla 14 dní doma, začla špinit a podle utz mi říkali pokaždé, že to nevypadá dobře, takže jsem pak byla ráda, že to příroda vyřešila sama a snad nebudu muset na revizi....

alienka24
22. čer 2010

ahoj holky 😉

lichtakova
22. čer 2010

nazdar depko, už je to lepčí? 🙂

alienka24
22. čer 2010

ahoj, jo už včera odpoledne to bylo dobrý, byli jsme na terásce na oslavě narození kamarádovi holčičky tak jsem se prima bavila tak mě to přešlo a dneska je to dobrý 😉

mona12071
22. čer 2010

@lichtakova presne ako pises si silna 😉

darkwitch
22. čer 2010

@mona12071 mam se celkem dobre, v patek jdu zkusi posledni IUI a kdyz to nevyjde tak zacinam stimulovat na IVF, je to rychle, ale aspon se tim nemusim stresovat 😀 a pak me ceka uz jen ten krasny pocit az najdu // 😀

ali kdyz jdu v patek na IUI to bych asi mela paecni zumbu zrusit, co?

mona12071
22. čer 2010

@darkwitch je uz sa moc tesim ja sa asi stastim rozplacem ked ich najdes tak ti to zelam ako nechcem tu nikoho urazit holky ale dark a lich poznam uz dlho a su to moje srdcovky 😀