Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
2. črc 2010

tak oprava, skočila jsem na váhu a po obědě mám zase těch svých necelých 56, což je o kilo méně než výchozí, a to jsem už před pár dny skoro dosáhla na tu metu 57kg 😒

alice35
2. črc 2010

Ahoj kočky,
poradna i UTZ vše ok 🙂 jen za chvíli budu jak velryba, pže jsem od poslední poradny přibrala 4kg
😲 😲 😲

tereza1980
2. črc 2010

😀 alice to je slušný 🙂 a já tady žehrám že jsem stále kilo pod váhou 😝 dnes jsem 16+6, končíme 17tt, tak snad už se to obrátí k lepšímu, všechny ty moje stavy

gratulka k mimísovi, ať je vše dál jak má 😉

asus
2. črc 2010

@tereza1980 no mě taky bylo jeden den zle to počasi je fakt hnus 😒

asus
2. črc 2010

@alice35 ahojik tak ja taky nabrala 4 kg dle pana doktora jsme na vic straši takže jsem tak jako ty 😀

alice35
2. črc 2010

terez právě jsem si říkala, že bych ti nějaký to kilčo ráda dala 😀
díky a taky přeji ať je vše ok a hlavně ať je ti už dobře!!

alice35
2. črc 2010

@asus no já koukala že ti posunul termín na 9.11?? to je sakra dřív já ho mám na 16.11. ale jsem zmatená pokaždý říkají něco jinýho, tak jsem zvědavá kdy vlastně porodím 😀
a co už kupujete nějaký hadříky???

asus
2. črc 2010

@alice35 no ja to prostě necham na přirodě stejně se narodi až bude chtit 😀 😀 😀 sama.hadřiky zatim ne mam po segře ještě nijake tak jen pak par kousku a co ty jak je?

alice35
2. črc 2010

@asus no já si myslím, že taky nemá cenu se nervovat jestli je o týden míň nebo víc 😉
jéé ty se máš, já se jdu taky podívat k segře na věci, ale měla kluka v dubnu, tak nevím jestli se potkáme ve velikosti asi moc ne ☹ . Každopádně pomalu už nakupuju dupajdy body atd....

asus
2. črc 2010

@alice35 no jo a moje tchýnka je nadšena holčičkou tak mě ukazavola co objednava tak je to mazec vše v ružove 😀 sem řikala at je ta barva raděj neutral kdyby tam byl ještě pindik 😀

alice35
2. črc 2010

@asus njn vidíš u vás to není na 100% to bych taky měla strach 😀
hele taky se ti malá tak strašně občas cpe na močák?? kolikrát to až bolí a já mažu na wcko 😅 a kopance už dává teda pořádný 😅

asus
2. črc 2010

@alice35 to mě povidej leze mě přes pupik a zachod hledam každou chvilku 😅 😅 😒 děs

alice35
2. črc 2010

@asus jj přesně kamkoli jdu první je co hledám wc

asus
2. črc 2010

@alice35 manžel se mě směje a řika už si přece byla na wc než jsme jely a ja řikam prostě musim mala mě sedi na močaku 😕 bych chtěla vidět jak by to snašely mužsky fakt 😅

alice35
2. črc 2010

@asus přesně tak, vím jak se MM kroutí když se mu chce 😀 a já jako kolikrát vyjdu z wc a můžu jít zase 😅

alice35
2. črc 2010

@asus co vlastně syn? jak reagoval že to je segra? Dcera se s tím už srovnala, chtěla bráchu hodně, ale je ve věku kdy už ví, že jsou důležitější věci 😉

asus
2. črc 2010

@alice35 😀 to mě povidej 😀 no nic tak ja mažu nakrajet si melounka 😵 do ledničky krasnou sobotku zatim pappa 😵

alice35
2. črc 2010

@asus jj hezky si dejte holky, já včera večer snědla půlku, ale byl malej 🙂
pp pěkný prodloužený víkend, já mám dovču celej týden, tak se už těším na klid a válení 😅

alienka24
2. črc 2010

ahoj holky, je tu někdo nebo nikdo?

alienka24
2. črc 2010

vy jste všichni někam odjeli nebo jste otupělé vedrem?

darkwitch
2. črc 2010

ja byla na zatmeni, bylo to supeeeeer

darkwitch
2. črc 2010

baronet vydal plan na dalsi pololeti, ale milenec mi vyjde az v rijnu... asi si ho koupim v aj, aby se mi lepe cekalo...

lichtakova
3. črc 2010

ahoj vranušky, co je pařák, co?
nějaké novinky??? u mě nic, jen mužka mám nějakou chřipku, včera měl dokonce 39,7, to už mě celkem vyděsilo, ale už mu to o dost spadlo, tak doufám, že to bude ok a že to od něj nechytím...

darkwitch
3. črc 2010

lich chudal muzka, tady jen jedina novinka, ze asus ceka holcicku... jinak se asi nic nedeje

asus
4. črc 2010

Dobré ránko Holky 🙂

asus
4. črc 2010

@lichtakova teda taky řadite koukam mě bylo taky zle jsou to tři dny zpět celou noc jsem prozvracela 😨 to jsou ty vedra

darkwitch
4. črc 2010

dobre ranko 🙂
tak za chvili jdu k sestre na obed to zas bude lahoda, vari svagr 😉

lichtakova
4. črc 2010

@asus jé, holčičku, to je krása, a už máš nějaký favority na jméno?

asus
4. črc 2010

@lichtakova Jasan bude to Isabela 😀 nádherne jmeno mame v albíčku i krasnou fotečku jak si cucame prstičky 😉 😉

darkwitch
4. črc 2010

cau holky je tu nekdo?