Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
16. lis 2010

@asus teda jsi fakt sikulka ja pocitam minimalne s peti nahore po 14 dnech;) .... rotoped uz se tesi🙂)))A presne jak rikas ty dve to je v mlicku..... takze jsi jiste na svych!!!!!

val123
autor
16. lis 2010

tak já jdu umýt okna, tak zatím papa

darkwitch
16. lis 2010

@koblizek.janinka to ma za to ze me porad vzrusuje 😉
@asus to je skvele to ja budu schazovat jeste dlouho...

koblizek.janinka
16. lis 2010

@val123 jeee taky se na okna dnes chystam ....aspon dve chci pro dnesek zvladnout🙂))

asus
16. lis 2010

@val123 moc děkuju holky 🙂

mirkf
16. lis 2010

@asus krááásně už jsi zhubla - kolik jsi vlastně celkem nabrala kg? Já jsem s malou nabrala 18 kg, v porodnici jsem nechala 9 kg a po šestinedělí jsem byla -1 kg. A šla bych s váhou ještě možná dál dolů, ale začala jsem brát hormonálku a bylo to v prd....do konce roku jsem měla nahoře 7 kg. Takže teď buď půjdu do Mireny nebo asi nebudeme sexovat, protože hormonálku prostě nemůžu, pokud nechci být pořád jak bečka.

@val123 - tak moc držim palce, ať v dopise přijdou jen dobré zprávy a vy můžete buď ještě v prosince nebo hned na začátku nového roku začít stimulovat

@darkwitch - a ty už víš, co dál - půjdeš na tu laparku?

mirkf
16. lis 2010

Okna mně přijede umýt v pátek mamina. Já bych si je i umyla, ale s těma bolavýma nohama mám problémy vylézt na židli, mám strach že mi v nich píchne a já slítnu. To chtěla mami mýt i linku (i vevnitř), takže to jsem jí zakázala, že to tak hrozné ještě není a že umyjeme tedy jen dvířka zvenku - nic se nemá přehánět, kvůli Vánocům se tedy nezblázním - mají to být svátky klidu, tak se před nima nepřetrhnu, že jo? Uvidím, co mně řeknou ve čtvrtek v porodnici a kdyžtak začnu už příští týden péct s malou cukroví, aby z toho taky něco měla.

darkwitch
16. lis 2010

@mirkf asi jo dohodnu se s doktorkou v pondeli...

val123
autor
16. lis 2010

@mirkf děkuji 🙂

val123
autor
16. lis 2010

@darkwitch tak za chviličku pohledám foťáček 😀

lichtakova
16. lis 2010

@darkwitch mělo by se 😉 , ale já jsem to pak po tý první ms taky tak nějak už nehrotila, myslím, že to bylo asi po 5 týdnech

darkwitch
16. lis 2010

@lichtakova umru... nebo se na to nezeptam a pockam az prestabu spinit 🙂 kde neni zakaz neni poruseni 😀

asus
16. lis 2010

@mirkf nabrala sem dohromady 14 kg v porodnici sem nechala 8 kg a doma už tolita dolu samo 😉 ja nebudu brat nic antik.nesmim tak si budem muset davat pozor 😉

mirkf
16. lis 2010

@asus tak to já žádnýmu chlapovi v dávání si pozor nevěřím- hlavně, pokud je zvyklý si skoro 10 let pozor nedávat a i když jsme na obě děti dlouho čekali, tak je mi jasný, že když už další nechci ,tak by bylo hned.

asus
16. lis 2010

@mirkf 😀 i to je možný 😀

alice35
16. lis 2010

Achuuuj holky, jdu vás jen pozdravit 🙂
as to bříško je úžasný, já jsem teď tak v 20tt 😀 tak jsem zvědavá jak to půjde dolů 🙂 .
Jinak Sofinka je skvělá 😅 hodná, vůbec nepláče, papá pěkně a spinká v poho jen přes den má vždy 4h pauzu kdy nespí a jen kouká a dělá ksichtíky 😀 . V noci se budí po 3-4h což je paráda je to moje sluníčko a Natálka je z ní úplně hotová a manža samozřejmě taky. Perou se o to kdo ji jde přebalit 😉

koblizek.janinka
16. lis 2010

@mirkf pomocnici zavidim;) mi pomoc zatim nikdo jeste teda nenabidl:( ,ale samozrejme ze se uz vsichni nabizeji na hlidani 🙂)) Ja ted zvladla jedno okno a pred druhym si davam pauzicku a dalsi budou cekat na zitra🙂))No nic musim jeste skocit na postu....

asus
17. lis 2010

Ahojik Holky koukam nikde nikde 😕 tak ja zase jdu

koblizek.janinka
17. lis 2010

Ahojik ,taky jdu jen pozdravit 😵

darkwitch
17. lis 2010

Ja myju okna postupne od vcerejska, je to nakazlive...

alice35
17. lis 2010

Ahoj kočky, nikdo tu? ...to nějak flákáme ☹
Tak jsem tu naši princeznu včera přechválila 😀 večer nechtěla spát byla vzhůru od 20-23h já už usínala ve stoje a dnes papkala v 10h a usla až ve 13h. Snad bude spát dobře aspoň v noci 😅 .
Přihodila jsem nové fotky Sofi a moje pupendo 🙂 6 dní po porodu.

alice35
17. lis 2010

Asus jaký má režim spaní a bdění Beluška? Jak byla neklidná a nechtěla spát, tak ji mamka frkla dudlíka a teď mi připadá, že blbě začala papkat...je líná, už se na prso nevrhá tak jak před tím. Manža teď jel koupit váhu a pro jistotu budu vážit 😖

alice35
17. lis 2010

...tak nic monolog mě neba 😀 stavím se asi ještě večer 😝

asus
17. lis 2010

@alice35 ahojik no Belinka někdy taky trochu breči hodinu třeba nespí 😅 a kouká dudlika ji nedávám zatim protože se bojim aby pak tahala mliko 😒 jinak někdy v noci stávam co 2 hodiny a doslovně už padám na hubu a spím za pochodu tak se neboj nejsi sama 😅

alice35
17. lis 2010

@asus ahoj, tak dnes už se kojení zase zlepšilo, tak snad to tím dudlíkem nebude, ale pro jistotu ji ho už nedávám 😉 . Papká nejspíš dobře pže za 8min spapala dle váhy 60ku 😅 a za hodinu 45 😀 . S tím spaním to máme stejné jen se modlím, aby si nějak nepřehodila den noc a tady ty dvou až tříhodinový pauzičky bez spánku nedělala v noci 😖 no uvidíme. Jinak Sofi taky vůbec nebrečí, máme to hodné princezny!!!
JInak z porodky jsem šly trochu nachlazené, pže tam pěkně táhlo od oken, tak celkem prská a dnes se mi zdála teplá, tak jsem ji měřila teplotu a měla 37,2°C což teda teplota není, ale přemýšlím, že s ní zajdu k doktorce, jen ať na ni mrkne 😒

asus
17. lis 2010

@alice35 😒 no u nas se to střida je častěji vzhuru v noci tak doufam že se to otoči jinak budu spat ve stoje 🙄

tereza1980
18. lis 2010

ahoj holky, tak zprávy od nás:
já mám také ještě 2 kg nahoře, celkem jsme přibrala odhadem asi tak 12-13kg, nevím přesně, naposledy jsem se vážila ve 28tt v poradně a to jsem měla 9 kg navíc. břicho už mám téměř pryč, zůstal jen takový faldík pod pupíkem 😀

Vendelín - hodně spí, přes den jí víckrát, cca po 2-3 hodinách, v noci se budí po 3-3,5 hodinách, baští celkem dobře, jen nevím přesně kolik, rozbila se nám váha, tak jdem zítra na vážení k doktorce a uvidíme. dnešní noc byla trochu náročná, od půlnoci do dvou jsem s ním byla vzhůru, přežral se a pak ublinkával a bolelo ho bříško, nad ránem v 5 zase naklusala dcera takže dnes jsem trochu vyšťavená 😉 taky nás zítra čeká kontrola na očním v nemocnici tak nám držte palce.

alice35 - 37,2 je u kojenců normální teplota, mohla být víc oblečená a zahřála se, my měřili na nedonošencích 4krát denně a někdy měl 36,5 a jindy 37,1 a byly to normální hodnoty. spíš opatně s chozením k doktorům mimo poradnu, aby jste tam něco nechytily.

tereza1980
18. lis 2010

jinak my dudlíka máme, moc nedudá, jen občas, hlavně v noci když ho přebalujeme nebo z večera na usnutí a s přišátím k prsům problém nemá, ale začal nám trochu bojkotovat lahev, dokrmujeme v noci jedno krmení z lahve, aby si víc odpočinul, ale vypije tak 20-30 a končí, buď máme blbou lahev nebo nevím, ale musíme nějakou najít, kterou zvládne, pro případ, že budu muset pryč a manžel by potřeboval dokrmit odstříkaným 😒 máme aventy silikonové, ty vůbec nechce, tak jsme koupili obyč latex, ten bere, i na dudlíku, ale na lahvi má asi moc velkou savičku, no je to kumšt 🙂

asus
18. lis 2010

@tereza1980 Ahojik no o te noci mě něco povidej taky sem celou noc pořadně nespala nevim co ty děti teda maj taky malou asi bolelo břiško a jetě dnes trochu protestuje od 7 hodiny rani nespime a furt jen tlači a tlači a prdi ch jo už spim i ve stoje 😅

asus
18. lis 2010

kuk nikde nikdo zase 😕