Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
27. črc 2011

@alienka24 video krásný ty děti rostou strašně rychle 🙂

koblizek.janinka
28. črc 2011

@alice35 my taky jeste zoubky nic 😉 a do nemocnice bych letela taky urcite

asus
3. srp 2011

Ahojik holky kdepak všechny litáte??jak se máte??

alienka24
3. srp 2011

@asus ahoj asus, my se máme dobře...Andulínka roste a snažíme si užívat léta když počasí dovolí 😉

asus
3. srp 2011

@alienka24 juu tak to u nás taky jsme stále venku až na těch pár dni jak pršelo copak už umíte??

alienka24
3. srp 2011

no malá se umí přetáčet na bříško i na záda, začíná se zvedat na kolínka a plazí se a couvá, takže je poměrně napřed 🙂

asus
3. srp 2011

@alienka24 😀 to je šikovná

alice35
4. srp 2011

@asus fotečky Isabelky jsou nádherný a malá je sluníčko!!!! Koukám, že je taky vysmátá jak ta moje, ta se probudí a hned má pusu od ucha k uchu 😀. A už ti v noci spinká? A co už umíte?
@alienka24 malá je moc velká šikulka, Sofi se přetočila poprvé v 6ti měsících, za to teď už se pouští v ohrádce a vydrží stát bez držení 😉 jsem zvědavá kdy zvládne první krok, ale to může ještě trvat 😅 .
Holky mějte se krásně a užívejte si, pp.

asus
5. srp 2011

@alice35 ahojik je děkujem za pochvalu sluníčko je ale ted dost mrzuta jak nám rostou zoubečky , už máme dole dva,spinkáni v noci furt na nic každou hodinu sem vzhuru otestovala sem vše co se dalo ale nic nefunguje hlad nemá tak to nechápu 😢 sem totál už ko

eustoma
5. srp 2011

ahoj vrany, my tiez dovolenkujem. stravili sme 3 tyzdne s babickami a dedmi, no poviem vam 3 tyzdne je dost vela a som rada ze sme doma sami. mala je zlatucka. moc sme nerastli, mali sme uz 5 kg a iba 53 cm, ale za tyzden sme sa vyhupli na 56 cm a 5,5 kg. takze uz to je lepsie. no oblecenie 56 vyzera ze nam este chvilku bude 😉. dali sme uz aj prvy cyklovylet. mala ho zvladla s prehladom 😉. dufam, ze pocasie sa umudri a bude viacej cyklovyletov, aby som sa zbavila pneumatiky, co mam na brusko po porode. pridala som do albumu zopar fotiek z cyklovyletu.

alice35
22. srp 2011

Ahoj vránky 😉
kde jste všechny?
My se v sobotu vrátili z dovolené a bylo krásné počasí, takže super. Malá sice byla ten týden před dovolenou nachlazená, měla horečky, takže na dovči ještě pokašlávala, ale zvládla to dobře i tu změnu prostředí, jízdu v autě no prostě šikulka 😝 .

@asus koukám, že malá ti dává zabrat ☹ já se u malé dozvěděla o zoubkách, až se zasmála a já tam viděla malé čárky 🙂 a v noci naštěstí spí už od toho 5 měsíce. Držím pěsti ať to máš brzy taky tak 😅

alice35
22. srp 2011

@eustoma já žádný fotky nevidím ☹ máš album jen pro "vyvolené" ?

alice35
30. srp 2011

@asus jsi tuuuu??? Mám dotaz ohledně kočáru, ale nevím jestli se nepletu...nepsala jsi, že máš Quinny Speedi? Jaký máš zkušenosti? Vleze se ti tam malá na zimu s fusakem?

alice35
30. srp 2011

@eustoma díky, malá je nádherná!!!!! Cyklovýlet super 😀

asus
31. srp 2011

@alice35 ahojik nenen já mám royan marita a sem spokojená 😵

alice35
1. zář 2011

Ahoj holky 🙂
kdepak jste všechny stále dovolenkujete?
Netušíte co ostatní vránky - snažilky...dark, eimmy, lichtakova, pitrisek, val ...přece se to už některé muselo zadařit, ne ☹
Jiank přidám nějakou fotečku z koupáku, malá byla super 😝

eimmy
1. zář 2011

@alice35 mě se zadařilo 🙂

alice35
1. zář 2011

@eimmy moc moc gratuluji super 😅 přála bych to už konečně všem vránkám 🙄

alice35
1. zář 2011

Teď jsem koukla zpětně (taky mě to mohlo napadnout dřív) 😀 a vidím že ještě cell má termín 11/2011.

eimmy
1. zář 2011

@alice35 jj i lichtaková je v očekávání 😉

alice35
1. zář 2011

úžasné ještě bych to moc přála dark a val a vlastně všem co chtějí 😎
tak papa dobrou jdu na zoufalky 😅

val123
autor
1. zář 2011

@alice35 ahojky, my nic a vzhledem k tomu, že jsme to prozatím vzdali,tak to asi ani jen tak brzy nebude 🙂

koblizek.janinka
2. zář 2011

Ahojik holky jdu pozdravit a kouknout co noveho 🙂)) My ted byli taky nemocni ale uz je to dobre v pondeli uz jdeme na kontrolu. 😉Gratuluji novym TEHULKAM 😵 😵 😵 !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵
PS: 😉 Dala jsem do alba par fotek Riskanka,tak juknete jak rosteme 😵 😉

pitrisek26
9. zář 2011

@alice35 ahoj, já jdu na první IVF-ICSI v říjnu 🙂

koblizek.janinka
12. zář 2011

AHOJIK HOLKY JE TU NEJAK MRTVO KDEPAK SE VSECHNY TOULATE 😵 😵 😵

asus
13. zář 2011

@koblizek.janinka ahojik nijak moc nestihám jsme furt nespavky 😕

lichtakova
13. zář 2011

ahoj vrány, u nás už nějaké ptactvo intenzivně vyhlížíme, hlavně, jestli to bude bíl nebo černý pták už jsme moc zvědaví 🙂
doufám, že i ostatním se brzičko zadaří

koblizek.janinka
13. zář 2011

@asus to je mi lito ze nespinkate ..musi to byt narocne ...mi maly spinka pekne v noci 11h a pres den 2x 1 a pul hodky ale taky nestiham.
@lichtakova vyhlizejte uz se tesim s vami🙂)) a jsem zvedava🙂))

lichtakova
13. zář 2011

@koblizek.janinka to já už jsem taky teda dost 😀

alice35
20. zář 2011

@asus no to je teda síla a tušíš proč nespí? 😀 Jako blbá otázka, ale chce jíst nebo si jen povídá, hraje???
@pitrisek26 moc držím pěsti!!!!

Máme 11měsíců, 7620g a měříme 70cm 😝 v noci spinkáme a papáme už vše 😅.